Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 10.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема И аз да кажа нещонови  
Автор fireballlМодератор (все същия)
Публикувано18.04.12 22:59



Така... не съм по дългите писания, нито по нещата, касаещи ежедневието ми... или чувствата ми.... но бих искала да обърна внимание на тенденцията напоследък..... чета новините... убийства, злоупотреби, издевателства... ужаси всякакви.... Влизам тук... и чета" Искам да се убия" и други подобни... освен че темата е сдухваща, коментарите са също убийствени... и не само тази тема... чудя се на самите хора.... Еllen... с проблемите си, които в момент на отчаяние е изложила тук... но щом се е стигнало дотук,според мен спасение няма... освен да бяга далеч от тази връзка... Дядо... (моля да не ми отговаря), който от хронична скука или навик влиза тук и намира публика... някой, който все пак да чете мислите му и да реагира на тях... Vanilla.... не търси навсякъде правописни или смислови нарушения.... дребнаво е...Chipsen, обладана от страховете си какво ще стане.... то или ще стане или няма... съвети за това няма.... и всички, които търсят утеха, съжаление, съвет или просто си чешат езика... депресиращо е...
Защо не погледнем всички по-положително към пролетта, към живота, към всичко изобщо? Никой от нас не е по-добър от другия... тук ще ми кажете: "Аз съм учила повече!" "Аз съм по-красива!" "Аз съм по-оправна!" "Аз съм по-професионалист" или "АЗ съм по-щастлива!"... това може и да е вярно... но не ни прави различни... всички си имаме своите разочарования, своите слаби моменти, своите провали, своите радости... нека помислим по-оптимистично за бъдещето.... няма какво да изгубим, ако не очакваме нереални неща....
Всъщност, май се поувлякох.... идеята ми беше, начетох се на гадости.... защо да не опитаме да променим настроението поне... дори и с банални писания от типа на: "Това лято ще ходя на Приморско."....
Поздрави!
Вашия модератор

Редактирано от fireballl на 18.04.12 23:07.



Тема Все пак ще ти отговорянови [re: fireballl]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано18.04.12 23:14



Притеснява те това, че клубът малко живна, макар и с мрачни теми ли?

Предпочиташ пълна тишина?

Ти си модератор, не редактор на този клуб, не ти е работа да задаваш тон на темите. Всеки може и трябва да пише каквото намери за добре, стига да не обижда другите.

Между другото не е ли точно работа на модератора да озаптява агресивните, обиждащите, оплюващите. Или тогава си в обедна почивка?

Стегни се малко!

А като искаш бодра тема - напиши я. Нищо по-лесно от това. Или ти е под МОДЕРАТОРСКОТО достойнство.

"Вашия модератор" - американците биха казали "how pathetic!"



Тема Re: И аз да кажа нещо [re: fireballl]  
Автор fireballlМодератор (все същия)
Публикувано18.04.12 23:17



В момента гледам Челси и Барселона..... и за двата съм... това са ми любимите отбори.... дали ще се зарадвам на победата на единия?... Съмнявам се.... но лекичко клоня към Челси..... не знам... ще нидим...



Тема Re: Все пак ще ти отговорянови [re: дядo]  
Автор fireballlМодератор (все същия)
Публикувано18.04.12 23:19



Помолих Дядо да не ми отговаря... как той го разбира е негов проблем... нямам коментар относно това, което е написал....

Редактирано от fireballl на 18.04.12 23:22.



Тема Re: Все пак ще ти отговорянови [re: дядo]  
Автор titan18 (непознат)
Публикувано19.04.12 10:22



Ти няма ли да престанеш да даваш съвети на модератор,който те е предупредил с бан???
Вече се разбира защо са те баннали в други клубове.



Тема Re: Все пак ще ти отговорянови [re: fireballl]  
Автор titan18 (непознат)
Публикувано19.04.12 10:22



Кога ще му сложите бан?



Тема Re: Все пак ще ти отговорянови [re: titan18]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано19.04.12 11:20



Никога не давам съвети на модератор, който се държи като модератор, а не като Господ бог.

Между другото, ако модераторът си вършеше работата, щеше вече да те е баннал за заканата ти да пишеш глупости и да ме нервираш (първото вече го правиш, а второто трудно ще ти се получи), докато ме баннат (което пък ми е последна грижа).





Тема Re: Все пак ще ти отговорянови [re: titan18]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано19.04.12 11:20



Ти май нещо даваш съвети на модератора, а?





Тема Re: И аз да кажа нещонови [re: fireballl]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано19.04.12 13:20



Fireball, това в новините нарочно го пишат, под нарочно имам предвид, че това е редакторска политика и издателска политика (независимо дали изданието е печатно или онлайн), съответно, ако журналистът е ок с това може и да пише по повече статии на ден такива, и според мен това си е методика за психиране на населението, държане в стрес или най-малкото гавра.

Макар че има издания, които пък обратното, има пълна възбрана върху писането и отразяването на каквито и да е било негативни новини

, така че е какво и къде четеш е твой избор, има ги и двете, първото е по-често срещано, без съмнение. Казвам го не просто като читател

Но като читател мога да кажа, че новинарските места, които се плъзгат само по позитивността създават нещо като илюзорно състояние на нещата, и все пак ако предпочиташ да не четеш негативни новини мога да ти препоръчам някои сайтове

например sofiaecho , на английски е, вярно е, че там отразяват и негативните новини, но го правят мнооого внимателно, not to hurt anyones feelings, така че вече имаш ново място за четене

за правописа не съм чак толкова дребнава, казвам нещо, само ако много пъти се повтаря, а в онази тема беше 2 пъти.

приятно четене и пиши по-често в клуба



Тема Re: Все пак ще ти отговорянови [re: дядo]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано19.04.12 15:40








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.