Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:25 18.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Знамнови  
Автор MOSU (непознат )
Публикувано13.03.12 04:02



какво търся и че едва ли ще го намеря тук, но от това, което чета, сте ми симпатични, та затова реших и да пиша :) Добър вечер или лека нощ, в зависимост от състоянието на духа !





Тема Re: Знамнови [re: MOSU]  
Автор Hugy (паднала от Марс)
Публикувано13.03.12 12:52



...само това ли ще напишеш, развий една тема, да видиш какъв спортен дух има в този клуб





Тема Re: Знамнови [re: Hugy]  
Автор MOSU (непознат )
Публикувано13.03.12 13:58



С удоволствие :) Моята история е проста и сигурно доста често срещана, аз обичам нея, тя знае, но ме обича само като приятелка, въпреки това живеем заедно, учим заедно и т.н. Дори скоро заминаваме в чужбина заедно, понякога имам чувството, че единственото , което я спира, са предразсъдъците в България, надявам се да е това

Според нея няма шанс нещата да се променят, но понякога имам чувството, че води невероятна вътрешна борба :) Няма да я оставя, както и надеждата, тя нали все последна умирала, а пък и вече от 4-ри години не мога да си представя живота без нея...та така :) Можете сега да се впуснете в обяснения, че след толкова време едва ли има някаква надежда



Тема Re: Знамнови [re: MOSU]  
Автор Hugy (паднала от Марс)
Публикувано14.03.12 12:45



Винаги има надежда :)
знаеш ли,опитай да я обичаш и ти само като приятелка...проблемът е,че не можеш да си представиш живота си без нея,както сама каза. Тоест,не можеш да си представиш,че има друга жена,която може да те привлича повече. Това са граници,но щом не можеш да ги прескочиш...



Тема Re: Знамнови [re: Hugy]  
Автор MOSU (непознат )
Публикувано14.03.12 13:34



В момента сме на този етап, аз си я обичам като приятелка, и тя мен така, но не спирам да се надявам, понякога тайничко дори от себе си :)



Тема Re: Знамнови [re: MOSU]  
Автор kukuviza (минаващ)
Публикувано15.03.12 10:39



Здравей


Надежда винаги има. Не се отказвай!



Тема Re: Знамнови [re: kukuviza]  
Автор MOSU (непознат )
Публикувано17.03.12 11:16



Ето, въпросът се реши,
ти каза "не" и не помисли дори.
Разбирам те, но ме боли,
затова те моля - прости.

Прости, че исках с теб бъдещето си да споделя,
прости, че беше моята мечта.
Прости, че трябваше така
да се реши нашата съдба.

Единственото, за което днес се моля,
да не дойде миг, във който ти
да отправиш поглед към простора
и да кажеш "Може би сгреших"!

:)



Тема Re: Знамнови [re: MOSU]  
Автор kukuviza (член)
Публикувано20.03.12 11:01



Каква прекрастност


Как се реши нашата съдба?



Тема Re: Знамнови [re: kukuviza]  
Автор MOSU (непознат)
Публикувано21.03.12 22:17



Подобни събития не питат, те просто те връхлитат и докато се усетиш откъде ти е дошло, вече си 'затънал' до уши :)))))



Тема Re: Знамнови [re: MOSU]  
Автор kukuviza (член)
Публикувано22.03.12 09:57



Да, често така се случва. И аз не разбрах как се случи, но това преобърна живота ми с хастара навън. Много болка, много обиди и недоизказани нища... Но пък ме карат да се чувствам жива. А ти, романтична душичке говориш така сякаш си на поне 125 години или поне те е мачкал валяк

Какво се случва с теб сега?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.