Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:05 19.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Тема Re: Сайт за лесбийкинови [re: evinkata]  
Автор skutt (непознат )
Публикувано10.03.12 18:52



Мерси, много хубав сайт!



Тема Re: Сайт за лесбийкинови [re: skutt]  
Автор Hugy (паднала от Марс)
Публикувано12.03.12 12:58



... и аз забелязах още преди време колко млади жени има там,тоест малки жени,жени,които още само подражават(в повечето случаи на Шейн) и не са намерили себе си. Някои от тях като станат на 20 може и да разберат,че не са лесбийки,а само са се правили на такива. Не ми се занимава с момиченца, а със зрели жени, жени с опит, на възраст около 30-40 години. Там не намерих такива,преди време имаше, но може би им омръзна и на тях. Не казвам,че сред малките няма готини момичета,такива,които не са обсебени от разните звезди,но за това трябва сериозно проучване и време,което засега нямам... има много момичета под 18 години,които разсъждават съвсем сериозно и интелигентно,емоционално и разумно, имат ясно изразена индивидуалност и не на последно място чар, но все си мисля,че като са още в тази възраст, им предстои някаква промяна на по-късен етап...и не се знае в какво отношение ще е.
Затова не знам какъв сайт да ти дам, по едно време пускаха адреси на такива сайтове, някои бяха краткотрайни, този бг-лесбиън беше сериозен сайт,но настанаха други времена и нрави... :)))

В този клуб струва ми се има по-възрастни жени,ако искаш остани



Тема Re: Сайт за лесбийкинови [re: Hugy]  
Автор skutt (непознат )
Публикувано12.03.12 14:55



Благодаря за мнението ти.

Харесва ми в клубчето, макар и да няма голяма активност.
И аз това се чудех, дали тези момичета наистина са лесбийки/бисексуални или само искат да пробват секс със жена. По дискотеки и клубове редовно ме свалят пияни момиченца на по 20-22 г.



Тема Re: Сайт за лесбийкинови [re: skutt]  
Автор Hugy (паднала от Марс)
Публикувано13.03.12 12:50



Вече не се чудя дали са такива или не,те си знаят най-добре... поне за себе си съм решила да не се обвързвам с лесбийки/бисексуални,които са под 25 години.





Тема Re: Сайт за лесбийки [re: evinkata]  
Автор kukuviza (минаващ)
Публикувано15.03.12 10:43



този работи ли изобщо?? просто е кошмар



Тема Re: Сайт за лесбийкинови [re: Hugy]  
Автор kukuviza (минаващ)
Публикувано15.03.12 10:46



Мъдро решение





Тема Re: Сайт за лесбийкинови [re: kukuviza]  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано30.03.12 18:49



Привет,
когато бях на 16 много исках да се запозная с една дама на 33 от чата. Тя ми каза "Много си малка, не искам" Беше си травма за мен :)
Сега обаче и аз не мога да си представя общуване (та камоли връзка) с толкова младо момиче.
Преди много време създадох група във фейсбук, която се казва "Любовта няма пол" - не успях да я разработя, но ако искате, може да опитаме и там да водим някакви дискусии и да се запознаваме.
http://www.facebook.com/groups/180825997782/
Пишете какво мислите.

Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: Сайт за лесбийкинови [re: MEHTA]  
Автор Hugy (паднала от Марс)
Публикувано31.03.12 09:43



Ще опитаме :)



Тема Re: Сайт за лесбийкинови [re: skutt]  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано31.03.12 10:34



Вчера си направих регистрация в http://lesikon.ning.com/ - размених си съобщения с няколко момичета, беше приятно. Изглежда като социална мрежа, която бързо се разраства.

Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.