Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:30 08.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Моята университетска преподавателканови [re: rising_angel]  
Автор skutt (непознат )
Публикувано10.03.12 18:49



Разбирам как се чувстваш и ти съчувствам.


Тя знае ли какво чувстваш към нея, какво пишеше на картичката?
Аз мисля, че нямам смелост да се разкрия директно-нито в писмо/мейл, нито очи в очи. Бих искала нещата да се случат по естествен начин.



Тема Re: Моята университетска преподавателканови [re: skutt]  
Автор rising_angel (непознат )
Публикувано10.03.12 18:52




Редактирано от fireballl на 21.05.12 05:07.



Тема Re: Моята университетска преподавателканови [re: skutt]  
Автор skutt (непознат )
Публикувано10.03.12 22:58



Реших да и напиша мейл. Не знам какво точно да и кажа, но май е по-добре да пробвам, отколкото да се измъчвам и да мисля само за това. Няма да ми стане по-леко, ако не ми отговори, но поне ще знам със сигурност, че няма интерес. А относно въпроса за това как да разбера дали харесва жени и дали би искала нещо повече от приятелство, осъзнах, че е рано да го мисля. Не е сигурно, че ще се навие на среща. Дори не знам дали ще ми отговори на мейла.
Много ми е тъжно...



Тема Re: Моята университетска преподавателканови [re: дядo]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано10.03.12 23:25



може и да има загатване,
самата аз съм се питала,
примерно сънувала съм сънища, в които имам интимен контакт с жени,
а в сънища с мъже не съм се сънувала никога, което не знам дали е показателно за сексуалността ми, но ми е било странно... човек не избира сънищата си...



П.П.
достатъчно твои извинения, че пишеш видях вече и мога да кажа само едно - на който не му харесва да не се чувства длъжен да те чете и коментира!


Редактирано от TRlNlTY на 10.03.12 23:27.



Тема Re: Моята университетска преподавателканови [re: TRlNlTY]  
Автор дядo (новак)
Публикувано10.03.12 23:46



Сънищата са хлъзгава материя.

Понякога просто довършват това, което съзнателно или несъзнателно не си си позволил наяве, но понякога дотолкова противоречат на това, което човек смята че е и може да си позволи дори в най-смелите си фантазии, че просто ги приемам като нищо не значещо бълнуване.

Аз не бих разчитал на сънищата като аргумент за нещо.

Странно. Аз си мислех, че хомосексуалните от един момент (някъде в края на пубертета) вече са напълно наясно, че са такива, както аз никога не съм имал съмнения, че съм хетеро.

Дали това идва от "обективно" неосъзнаване на собствената сексуалност или от съзнателна или подсъзнателна съпротива срещу приемане на нещо, което се смята за отклонение от нормалното.

Другото, което си мисля, че при жените може би не е толкова отчетливо, защото те по природа са по-нежни и може да използват ласки към други жени и без да са хомосексуални.



Тема Re: Моята университетска преподавателканови [re: дядo]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано11.03.12 16:31



да, аз това щях и да ти кажа, като спомена за това, че нямаш навик да прегръщаш или целуваш приятелите си - ти си мъж и естествено за един мъж това е съвсем нормално, но жените са свикнали да се прегръщат и целуват с повод и без повод - е, повечето явно, не говоря за себе си, аз така не правя, даже ми се е случвало да мисля как като се видя с приятелка, която отдавна не съм виждала ще я разцелувам и прегърна, а после на самата среща сякаш не знам, нещо ме спира, притеснение ли е, какво ли, но всъщност става така, че в най-добрия случай се ръкуваме, иначе просто една усмивка и направо почваме да си бърборим... последният път с тази конкретна приятелка, която визирам сякаш и двете се бяхме засилили една към друга, та очаквах поне да се прегърнем ли що ли, обаче като стигнахме една до друга тя сякаш се стопира някакси, съответно и аз и така, усмихнахме се и тръгнахме към кафето да си приказваме





Тема Филми с преподавателкинови [re: skutt]  
Автор skutt (непознат )
Публикувано12.03.12 21:01



Може би сте ги гледали, но да споделя все пак:
Loving Annabelle
Bloomington
Първият определено ми хареса повече, преподавателката е мой тип.





Тема Re: Филми с преподавателкинови [re: skutt]  
Автор rising_angel (непознат )
Публикувано12.03.12 22:16





Редактирано от fireballl на 21.05.12 05:08.



Тема Re: Моята университетска преподавателканови [re: 24.7]  
Автор kukuviza (минаващ)
Публикувано15.03.12 18:45



Мъдро



Тема Re: Моята университетска преподавателка [re: skutt]  
Автор skutt (непознат )
Публикувано15.03.12 22:52



Най-после се реших да й напиша мейл. Ще ви държа в течение, ако отговори.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.