Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:01 08.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Ех, дядо....нови [re: дядo]  
Автор evinkata (леден полъх)
Публикувано09.03.12 21:51



..... бях сигурна, че във всяка нова и не толкова нова тема, последното мнение ще е твое........... ех, дядо, дядо............... такава си досада, че чак ми стана смешно с твоето постоянство - да си похлупак на всяка тема..........



Тема Re: Ех, дядо....нови [re: evinkata]  
Автор дядo (непознат)
Публикувано09.03.12 21:57



Ами нали за това са клубовете - говорим си.

А и защо последното мнение? Темата може и сигурно ще си върви още бог знае колко, а и аз не бих могъл да кажа много по нея. Вероятно единственото, което мога да кажа е това, което вече казах.

За да не кажеш, че пак последното мнение е мое, моля те напиши нещо след мен, а аз обещавам да не пиша в тази тема повече.





Тема Re: Моята университетска преподавателканови [re: skutt]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано09.03.12 23:50



при теб това ми е интересно,
защото си доста по-млада от субекта на желанията си,
което мисля, че рядко се случва...т.е., по-вероятно е да се случи обратното

аз навремето помня бях влязла в един магазин за домашни любимци - беше от тези, където са със стълбички и се влиза като в мазе, т.е., докато не влезеш не виждаш кой и какво има вътре и така - слизам аз и от последното стъпало, поглеждам пред себе си и виждам едно невероятно красиво момиче, което буквално сякаш ме хипнотизира с погледа си - тотално блокирах и чак се затрудних да кажа за какво всъщност съм влязла... до тогава такова чудо не ми се беше случвало... мислех си как на следващия ден ще си намеря повод да отида и да я видя пак, но... така и не посмях...





Тема Re: Моята университетска преподавателканови [re: TRlNlTY]  
Автор skutt (непознат )
Публикувано10.03.12 00:19



А ти какви жени харесваш-по-млади, по-възрастни, женствени, мъжествени?
И на мен ми е интересно защо не харесвам по-млади или на моята възраст. Една позната, която се прави на психолог, ми каза, че съм имала влечение към по-възрастни жени, защото като малка не са ме гушкали достатъчно и сега съм си търсила "майка".





Тема Re: Моята университетска преподавателка *DELETED*нови [re: skutt]  
Автор rising_angel (непознат )
Публикувано10.03.12 15:05



Мнението е изтрито от fireballl

Тема Re: Моята университетска преподавателканови [re: skutt]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано10.03.12 17:04



ами аз точно същото си помислих и щях да ти кажа,
докато ми описваше как все по по-възрастни си падаш -
мисля, че не става въпрос за гушкането толкова, колкото за това, че един вид се опитваш да наваксаш пропуснатото - т.е., търсиш образа на майката, който не знам как е било в детството ти (ти си знаеш), но може по някакъв начин да ти е липсвал... същото се твърди и за млади жени, които си падат по по-възрастни мъже, един вид търсят бащината фигура - имам позната, която така ходеше и се раздели и после страдаше даже за мъж, който можеше да й е баща (имам предвид възрастта му) и й се чудех, но после като се замислих си дадох сметка, че тя всъщност баща сякаш не е имала никога, така че се оказа съвсем нормално по такъв начин да го компенсира, да го търси...
аз лично нямам тип, не мога да кажа какви жени харесвам, тъй като не знам въобще мога ли да кажа, че харесвам жени...

имам предвид, че ми се е случвало, но самата аз не знам какви са причините, поради които се случва - току-виж и аз имам нещо неизживяно и липсващо с майката или сестрата (която никога не съм имала, но съм мечтала да имам) знам ли... мога само да гадая...



Тема Re: Моята университетска преподавателканови [re: дядo]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано10.03.12 17:07



ами аз изпитвам нужда да съм с този човек в смисъл да прекарваме време заедно, а за прегръдките и целувките и т.н. не съм сигурна и не мога предварително да кажа докъде биха стигнали нещата...



Тема Re: Моята университетска преподавателканови [re: TRlNlTY]  
Автор дядo (непознат)
Публикувано10.03.12 17:50



Ами аз точно това казвам, че може би при теб има някакво загатване на хомосексуалност щом не знаеш докъде можеш да стигнеш, т.е. допускаш и стигане до интимност.

Аз колкото и добре да се чувствам с един мъж, никога не съм изпитвал желание да го погаля или да проявя някаква друга близост - възприемам го само като личност, но не и като физически обект на близост. Единственото, което съм си позволявал, т.е. идвало ми е отвътре, е да му стисна ръката на сбогуване за да му покажа, че ми е било приятно да общувам с него.

Дано евинката не ми се сърди, че ти отговарям в тази тема.



Тема Re: Моята университетска преподавателканови [re: TRlNlTY]  
Автор skutt (непознат )
Публикувано10.03.12 18:32



Аз лично не мисля, че си търся заместител на майка или баща, ама знае ли човек.. Имах щастливо детство, гушкаха ме и ме глезеха много.

Всъщност и мъжете, които съм харесвала също са били по-възрастни-7-12 г. по-големи от мен.
Но не бих казала, че като цяло харесвам възрастни жени, за последните 10-15 г. съм срещнала само 4-5 жени, които са ми харесвали. Но да, всички са доста по-възрастни от мен. Изглеждат обаче много по-млади отколкото са в действителност. Поне в моите очи.



Тема Re: Моята университетска преподавателка [re: TRlNlTY]  
Автор skutt (непознат )
Публикувано10.03.12 18:39



Да добавя само, че имах предвид, че сега в момента искам само да я целувам и гушкам, но ако се стигне до там не гарантирам, че няма да има секс.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.