Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:08 27.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Мен пъкнови  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано06.02.12 00:44



за първи път в живота ми по устата ме целуна... момиче!
Още го помня - почувствах се толкова откачено! Та това беше първата ми целувка, а сякаш някой ми я ограби, понеже си я представях да се случи по съвсем различен начин. Толкова се ядосах! След време пък се случи така, че останах да спя в същото момиче... Помня, че тя заспа, а аз я гледах и колкото повече гледах лицето й, толкова повече ми се искаше... да я целуна!?! В момента, в който го осъзнах реших, че съм луда и... го превъзмогнах. Не съм имала никога връзка с жена, но понякога съм се хващала да си мисля какво ли би било... Мисля си, че дори и да съм обратна никога няма да го разбера, просто защото самата аз няма да го допусна да се случи... А може би всеки в някакъв момент от живота си си е задавал въпроси относно сексуалната си ориентация или само обратните го правят, как мислите?




Тема Re: Мен пъкнови [re: TRlNlTY]  
Автор DAEMONМодератор (Nightmare)
Публикувано06.02.12 04:46



ами... мога само да кажа, че е... (хайде да го караме направо) - тъпо да сдържаш инстинктите си. Те са нещото, което ни кара да се чувстваме живи. Също толкова безумно е и да робуваме на социални норми, които противоречат на вътрешните ни нужди и разбирания. Да не "допуснеш нещо да се случи" е равнозначно да убиеш част от себе си... Правил съм го - и то не веднъж... НЕ МИ ХАРЕСВА!!!



Тема Re: Мен пъкнови [re: DAEMON]  
Автор Deviance (Shadowchaser)
Публикувано06.02.12 08:04



По-кротко с инстинктите

Много пъти ми е издвало да убия някое човекоподбно, което само мърси земята и пречи на другите. Не го правя, защото съм цивилизован човек. Да се отдам на инстинктите? А после?

в някои живее доброто в други злото а в трети глисти

Тема Re: Мен пъкнови [re: Deviance]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано07.02.12 00:24







Тема Re: Мен пъкнови [re: DAEMON]  
Автор -дядo- ()
Публикувано07.02.12 11:16



Ааааа, Деймъне недей да я насъскваш!

Ако всеки почне да целува кой когото му се ще и където му се ще, няма да остане брак неразтрогнат бе...ъъъъ.... ма! То не, че са останали много, де.



Тема Re: Мен пъкнови [re: Deviance]  
Автор -дядo- ()
Публикувано07.02.12 11:18



Евала ти правим! И аз съм дюс същия.

Така ми се иска да открият ловния сезон за хора поне един ден в годината.

Ма пуста цивилизация! Сърна да убиеш може, а Азис не може.



Тема Re: Мен пъкнови [re: TRlNlTY]  
Автор -дядo- ()
Публикувано07.02.12 11:19



Я кажи сега това от де го преписа, а?



Тема кое бе дядонови [re: -дядo-]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано07.02.12 22:55



от къде преписах?



П.П.
прочетох ти и други мнения тук из клуба - на едно място даже май искаха да те линчуват не чак, но поне да те прогонят, че си бил мъж , та... не знам какво си, но много ми харесва начина по който пишеш и искрено ти се радвам!




Тема Re: Мен пъкнови [re: -дядo-]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано07.02.12 22:55







Тема Re: кое бе дядо [re: TRlNlTY]  
Автор -дядo- ()
Публикувано08.02.12 10:25



Дължа ти извинение. Понякога разни прелитащи пускат "тестчета" по тематиката на съответния клуб под формата на "лична история", което наподобява хвърлянето на кокал в средата на улична глутница.

Аз съм една от черните овци на дира. В няколко клуба съм баннат доживот. И тук ме баннаха веднъж (или пък беше два пъти) но само за месец.

Аз се имам за безобиден смехурко, но не знам защо ме третират като Осама бин Ладен (Аллах да му даде 72 девственици) на форумите. Може би защото езикът ми може да бъде много благ, но и много хаплив.

То е като с кучетата - много ги обичам и галя даже случайни помияри, но ако някое тръгне да ме хапе си го ритвам без всякакви угризения на съвестта.

Прочее благодаря ти за добрите думи!

ПП За онова не се терзай - всичко ти е наред. И аз да легна до младо хубаво момиче, ще ми се прииска да го целуна... че и друго ще ми се прииска.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.