Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:11 09.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Всички мъже са еднаквинови  
Автор veronaa (the great lover)
Публикувано07.10.11 09:59



Запознах се с един мъж гей и от няколко месеца имахме съвсем нормално приятелство. Той ми разказа как много дълго време е избягвал жени,които са го преследвали за секс. Много пъти ми казваше,че не иска да има никакви любовни и сексуални отношения с жена. Той знаеше,че аз съм хомосексуална и виждаше това всеки ден. Аз с нищо не показах,че ме интересува като мъж. Бях доволна,че най-после съм срещнала мъж,с който мога да бъда просто приятелка без разни сексуални намеци. До този момент с който и мъж да съм говорила по какъвто и да е повод, всеки най-накрая отместваше темата до секса,с което разговора приключваше за мен,защото хетеросекуалния секс ми е безразлична тема. Чудех се дали изобщо има мъж,който да не мисли за секс

Накрая намерих този човек и разбрах,че той не е такъв като другите. Той често ме питаше дали наистина съм толкова безразлична към мъжете. Сякаш не можеше да повярва,че има такава жена. Аз съм такава,че дори да съм привързана към някой,не показвам тази привързаност много силно. Дори в семейството ни се държа така с всички, никога много привързана.Винаги спазвам една дистанция. Например майка ми и баба ми винаги са се чувствали странно и почти обидени от това,но са много привързани към мен. Това приятелство,което имам с този гей,ми даваше една още по-голяма свобода,защото няма никакви подобни чувства. Скоро ми се наложи да не се виждам с него цяла седмица. Когато се видяхме след това,той беше много променен. Това,което най-малко съм очаквала от него,се случи - той ми каза,че е влюбен в мен. Аз бях потресена и най-вече разочарована. Той,който ми казваше,че е гей... Питах го как е станала тази промяна. Той просто беше на седмото небе от радост,че е "открил" жената на своите мечти или нещо такова...Аз просто млъкнах. Този човек си въобразява някакви неща,които нямат нишо общо с реалността. Казах му,че аз не изпитвам това и нямам никакво намерение да се обвързвам с мъж...има други жени,колкото иска...той искал само мен...той дори не ме привлича физически...и незнам...сега съм решила да прекратя срещите си с него,защото трябва да слезе на земята. Аз не търся мъж,който да гледа на мен като на жена.
Може да ви е смешно,но аз вече почти съм на мнение,че дори и най-заклетите гейове дълбоко в себе си искат да бъдат с жена. Просто изглежда наистина няма мъж,който в края на краищата да не пожелае жена.

Редактирано от veronaa на 07.10.11 10:13.



Тема Re: Всички мъже са еднаквинови [re: veronaa]  
Автор -дядo- ()
Публикувано07.10.11 11:31



Е, чак пък еднакви!

Аз например, съм много близък приятел от години с четири жени, които никога не съм пожелавал сексуално, в които не съм се влюбвал, и които също не са проявявали интерес към мен като обект на любов и секс. Просто си допадаме като начин на мислене и светоглед, читави са и знам, че мога да им се доверя и те знаят, че могат да се доверят на мен. Жена ми ги познава и също е в нормални, дори приятелски отношения с тях, но аз си оставам по-близкия им контакт.

Първо, човекът може да не е 100-процентов гей, а бисексуален.

Второ, не бива сексът да се смесва с любовта. Човек се влюбва в личността, в душата, не в пола. Може да бъде изключително сексуално привлечен от някого, когото изобщо не познава или дори с когото не би могъл да прекара и два часа насаме извън леглото, и обратното - да е толкова силно влюбен в някого, че да не му се иска да "омърсява" тази си кристална любов със секс.

Според мен не е нужно да го съдиш - любовта не е съзнателно действие, за което човек може да има вина.

Друг е въпросът, че ти не би желала той да е емоционално, още по-малко сексуално обвързан с теб и имаш пълното право и свобода да прекъснеш връзката, след като не те устройва в този вид.



Тема Re: Всички мъже са еднаквинови [re: veronaa]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано07.10.11 16:08



Прекрати ги, обясни му любезно, че е сбъркал човека и се дръж нормално. Не изпадай в истерии и крясъци - Всички мъже сте еднакви, защото няма да постигнеш нищо друго освен да озлобиш и настроиш срещу себе си човека. Като чета написаното от теб се чудя, защо изобщо ти е мъж. За "приятелка" не става а за поправки в къщи предполагам, че имаш пари да си платиш. Защо наистина? Не е празно любипоство. Защо на една завършена лесбийка и трябва приятел мъж?



Тема Re: Всички мъже са еднаквинови [re: lnfinity]  
Автор Фpeди (бунтовник)
Публикувано07.10.11 17:13



Как да разбирам думите една завършена лесбийка?

На пръв прочит звучат, сякаш нещо се гради, строи, или става въпрос за някакво по-висше същество спрямо останалите хора.

пп. Недей да ми скачаш, моля те. Просто опитай да ми обясниш, защото тези думи наистина събудиха любопитството ми.

Задължение на мъжете е да го държат еректирал, докато жените се задоволят!!!


Тема Re: Всички мъже/жени са еднакви...нови [re: veronaa]  
Автор Фpeди (бунтовник)
Публикувано07.10.11 17:24



Или все пак може да се поспори малко по темата?



Така както описваш нещата с въпросния мъж, аз не зная какво да мисля. Прочетох внимателно написаното от теб. Два пъти. Само не открих въпросният мъж, като ти е заявил, че е влюбен в теб, просто като информация ли ти го е поднесъл, или е поискал и други неща? Съжалявам, но мисли все още не съм се научил да чета, и бих искал, ако не ти е неприятно, да уточниш какво е поискал, и по възможност със цитиране на неговите думи.

Освен това нека не забравяме този изпитан метод на свалка:

- Аз съм гей/лесбийка... ама ти толкова силно ме привличаш, че заради теб, и само заради теб, ще се върна към хетеросексуалните контакти, и ще променя ориентацията си.

За лесбийките не зная, но съм чел гейове да пишат как мечтаели да правят секс с хетеро момчета.



Че какви хетеро момчета са това, ако правят секс с мъже?

Това автоматично ги прави бисексуални, поне в очите на най-малко 95% от населението.

Трудно ми е при недостатъчната ми информация (ако искаш пиши, но не брой това за натиск) да взема отношение, но моето мнение е, че няма нито 100%-това лесбийка, нито 100%-тов гей. Може да има 100%-тови лесбийски или гей проявления, но винаги, някъде дълбоко в душата ти, съжителства и другата част. И ако разровим достатъчно надълбоко, у всяка една жена ще открием и някаква мъжка част, и съответно у всеки един мъж ще открием и някаква женска част.

Темата е доста философска, макар и съвсем пряко свързана с реалния живот, но ще я спра. Иначе риска да стана досаден и да пиша за неща, за които не са ме питали е прекалено голям.

Задължение на мъжете е да го държат еректирал, докато жените се задоволят!!!

Тема Re: Всички мъже са еднаквинови [re: Фpeди]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано07.10.11 17:53



Невъзможно е да ти обясня точно

Навремето тук много спорихме, кое прави лесбийката такава и като че ли се обединихме около становището, че това е душевна нагласа а не спането с жение като първичен признак. Същото горе-долу се майтапихме с Папа Бенедикт от гей клуба, с който имахме прекрасна закачка за зеленчуците и подобен краен извод, Завършения гей/лесбийка се осъзнава като такива на база вътрешно убеждение и мироглед. Това не им пречи да има преживяване и със срещуположния пол, но по-скоро като любопитство и експеримент. От това не стават по-малко гей/лесбийки. Махам радикалистите, които са гнусна пасмина и заради собствената си неспособност или некадърност искат да наложат осакатените си виждания и разбирания на всички.



Тема Re: Всички мъже са еднаквинови [re: veronaa]  
Автор Джacтa Пpacтa (amabile)
Публикувано07.10.11 20:16



Жените сме същата повлач. Гаснем само по такива, дето ни вадят червен картон.



Тема Re: Всички мъже са еднаквинови [re: Фpeди]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано07.10.11 21:54



така е, пред по-висшите същества трябва да проявяваш респект, почитание и да не прекаляваш с въпросите, щото най-малкото те могат да сметнат за маловажно или дори въобще неважно да ти отговорят... в някои случаи и да те погледнат





Тема Re: Всички мъже са еднаквинови [re: veronaa]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано08.10.11 16:02



Аз бях потресена и най-вече разочарована. ... казваше,че е гей... Питах го как е станала тази промяна. Той просто беше на седмото небе от радост,че е "открил" жената на своите мечти или нещо такова... Този човек си въобразява някакви неща,които нямат нишо общо с реалността. Казах му,че аз не изпитвам това и нямам никакво намерение да се обвързвам с мъж...има други жени,колкото иска...той искал само мен...той дори не ме привлича физически...
... Аз не търся мъж,който да гледа на мен като на жена.
Може да ви е смешно,но аз вече почти съм на мнение,че дори и най-заклетите гейове дълбоко в себе си искат да бъдат с жена. Просто изглежда наистина няма мъж,който в края на краищата да не пожелае жена.


А ти какво правиш с този мъж!? Не реализираш и ти някаква потребност да си с мъж...!
Какво като е гей! Какво като си лезбиен! Та нали вечно пишем, говорим, обсъждаме, свързваме основно отношенията по между ни с любов! Нали вечно се тръби, че любовта е над всичко, любовта трябва да е първото и най-важно чувство!
Какво по-естествено от това да се влюбиш, да обичаш, някой да те привлича.
Защо изобщо гледаме на сексуалната ни ориентация като затворено пространство, от което няма начин да прекрачиш отвъд него! Защо зорлем се набутваме в капана на собствените ограничения, вероятно... от нуждата самите ние да обичаме.

Влюбил се гей мъж в теб! Не трябва ли да си щастлива, че някой те харесва, иска да е с теб, иска те такава каквато си! Защо като е така, някой - ти и той - да сте в проблем!

Какво като всички мъже рано или късно се влюбват в жена, желаят я, искат я...
Или искаш да кажеш, че жените лезбиен сте извън земни, вие няма начин да се влюбите в мъж! Внимавай, утре може да те сполети...

Или си много изненадана..., че гей мъжете могат да харесват жени!
Любовта не е ли над... великата ни сексуална ориентация!



Тема Re: Всички мъже са еднаквинови [re: Kurvoazie]  
Автор FaceOff 8 ()
Публикувано08.10.11 18:42



" Любовта не е ли над... великата ни сексуална ориентация! "
Е! Любовта Е над всичко, вкл. и над ориентацията!! Но ни е страх да си го признаем. Дори ни е страх да си позволим да го усетим! Защото веднага ще ни лишат от сигурността на старото етикетче и ще ни сложат ново. Каквото и да си говорим имаме отчаяна нужда да сме част от...някое " стадо".

Houston, can you hear me?

Редактирано от FaceOff 8 на 08.10.11 18:58.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.