Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:48 06.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема На среща - кой плаща сметката?нови  
Автор Sann ()
Публикувано22.05.11 11:34



На среща с мъж - ясно. На среща с приятелка/позната - пак ясно. Но на среща (любовна/интимна, както я наречете) с жена... коя от двете плаща сметката? Която е отправила поканата? Която работи? Всяка плаща своята? Или друго?
При положение, че двете не са гаджета, но поканата за среща е еднозначна... или двете са в началото на връзката си?

Има ли някакъв негласен етикет в тази ситуация и какъв е?



Тема Re: На среща - кой плаща сметката?нови [re: Sann]  
Автор Jesy (®)
Публикувано22.05.11 14:08



Нито едно от изброените, ако питаш мен :) На половина, че ако започнеш да си смяташ твоето - грозно. Ако е тази която работи - дискриминиращо. Ако е тази която те е поканила - влизате в роля...
А и не съм сигурна, че има еднозначни покани, щом си приел - явно те влече и си в кюпа :)

Хубава среща :)


Важни са пътищата със сърце...

Тема Re: На среща - кой плаща сметката?нови [re: Jesy]  
Автор Sann ()
Публикувано22.05.11 15:58



Благодаря, но нямам среща. Питам, за да си сверя часовника :-)

Наполовина... не се сетих за този вариант, но е много удачен. Неприложим при определени обстоятелства, но добър за общия случай.



Тема Re: На среща - кой плаща сметката?нови [re: Sann]  
Автор Jesy (®)
Публикувано23.05.11 16:59



Нямаш среща! :-(
Само се хабих да пиша :)
Иначе...
Моя часовник не е сверяван много отдавна и съвсем не е критерии...



Важни са пътищата със сърце...

Тема Re: На среща - кой плаща сметката?нови [re: Jesy]  
Автор Sann ()
Публикувано23.05.11 18:43



Не си се хабила, разбира се. Днес нямам среща, утре може пък да имам :-)) А колко други девойки имат днес...


Добре е да пишем и да разясняваме такива моменти, защото и други момичета ще четат.



Тема Re: На среща - кой плаща сметката?нови [re: Sann]  
Автор Jesy (®)
Публикувано23.05.11 20:27



Ми в този ред на мисли можем доста да поразсъждаваме...
Има различни видове потребности и от там различни лесбийки, ако може да се изразя така.
Мъжки тип, които искат да са доминиращи, грижещи се, закрилящи.
Женски тип, които имат нужда от обратното - грижа, закрила, покровителство и т.н.
И трети тип - този на равенството, на липсата на роли.
От сега да кажа - идеята ми не е да лепя етикети, да слагам ограничения или да вкарвам някой в рамки, още по-малко претендирам за изчерпателност. Примерите ми са хипотетични...
Та...
Ако приемем, че първия тип кани на среща, вероятно за нея ще е най-добре да си намери момиче от втория тип и ще е съвсем нормално тя да я плати. Тази среща дори може да е показател попаднала ли е на верния човек, поне в това отношение.
Ако разбъркаме комбинацията само от тези три примерни типа потребности, то ще изкараме всички изброени от теб възможности за редни и нормални в дадена ситуация...
В първия си постинг дадох моята гледна точка, във втория ти казах, че това е относително, а тук в този обяснява защо.

Простичко казано - смятам, че няма редно и нередно, правилно или общо прието. Всичко зависи от хората, какви са, какво търсят и към какво се стремят...



Важни са пътищата със сърце...

Тема Re: На среща - кой плаща сметката?нови [re: Sann]  
Автор SVETl (Obichashta)
Публикувано24.05.11 01:55



Аз . И след това искам секс



ВИНАГИ СЪЩЕСТВУВА НЯКОЙ,КОЙТО ЖЕЛАЕ СЪВСЕМ СЪЩОТО,KOETO ИСКАШ И ТИ!

Тема Re: На среща - кой плаща сметката?нови [re: SVETl]  
Автор DAEMON2 ((DAEMON))
Публикувано25.05.11 13:38



Дам... ама на пълен стомах не е интересно... така че - по-добре сметката - после



аз съм си

Тема Re: На среща - кой плаща сметката?нови [re: DAEMON2]  
Автор SVETl (Obichashta)
Публикувано25.05.11 20:32





ВИНАГИ СЪЩЕСТВУВА НЯКОЙ,КОЙТО ЖЕЛАЕ СЪВСЕМ СЪЩОТО,KOETO ИСКАШ И ТИ!

Тема секс на гладнонови [re: DAEMON2]  
Автор Sann ()
Публикувано25.05.11 21:56



Аз пък на гладно не мога... Някои хора изпитват по-остър глад от други.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.