Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:52 28.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Аз съм тъп и упоритнови  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано13.05.11 10:54



И да разсея малко розовата идилия на Сан ви давам няколко линка:




Има и много други но не ми се рови. Не се заяждам. Просто искам да покажа, че истината не е това, което на нас ни се иска и извън нашата вселена има и други.

Сан?



Тема Re: Аз съм тъп и упоритнови [re: lnfinity]  
Автор SVETl (Obichashta)
Публикувано14.05.11 02:03





ВИНАГИ СЪЩЕСТВУВА НЯКОЙ,КОЙТО ЖЕЛАЕ СЪВСЕМ СЪЩОТО,KOETO ИСКАШ И ТИ!

Тема Re: Аз съм тъп и упоритнови [re: lnfinity]  
Автор Sann ()
Публикувано14.05.11 12:39



Ти си мъж??

Какво те води в Ева и Ева?



Тема Re: Аз съм тъп и упоритнови [re: Sann]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано16.05.11 08:31



Мъж съм и пиша тук още, когато това беше ЛГБТ

А иначе не търся нищо, не се опитвам да вкарвам никой в "правия" път или да обяснявам колко някой е "сбъркан". Обменям мнения и толкоз.



Тема Re: Аз съм тъп и упоритнови [re: SVETl]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано16.05.11 08:40



Личното ми мнение, е че социологическите агенции са като курвите - който им плаща пишат каквото иска. Имам доста неприятен опит с Центъра за изследване на демокрацията, Отворено общество и Български Хелзингски Комитет. За пари, тези т.нар. организации с идеална цел ще напишат, че в България има канибализъм или жените са общи. Така че, позволи ми да се усъмня в точноста на написаното. Децата се бият и от бащи и от майки. Но докато за бащите се надига вой - уууууууу изроди, боят от майката се према напълно нормално. То е нейно право моля ви се! Най-често чуваната фраза е - аз съм те родила аз ще решавам, ще те бия, ще ти давам акъл и т.н и детето се третира като парче месо. Сега кажи, че не си чувала за това и ще ти подаря едно щраусово яйце





Тема Re: Аз съм тъп и упоритнови [re: lnfinity]  
Автор Sann ()
Публикувано16.05.11 16:42



Представям си мъж, застанал наравно с лесбийките... Еха... радост.

В Адам и Адам не е ли също толкова интересно да обменяш мнения? Или има разлика


Иначе видях, че си в Ева и Ева от близо 10 години... което говори за лесбийките тук. То и да си имал някакви намерения, ако за 10 години нищо не се е получило...

Но пък пишеш, че си тъп и упорит, значи има време.



Тема Re: Аз съм тъп и упоритнови [re: Sann]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано16.05.11 16:47



Много си зелена още

Ще ти кажа, че в сравнение с Джейн, Елия, Леси, Мирето и другите, които пишеха на времето има много още да учите. Ако те интересува нещо повече за мен - можеш да питаш Джейн. С нея се познаваме доста отдавна А иначе - интересно е, как хората не се научават от грешките на тези преди тях и ги повтарят отново и отново Някак си противоречи на ученото от мене по етология ама то човека си е опако добиче



Тема Съгласна съм, ти си тъп и упоритнови [re: lnfinity]  
Автор Sann ()
Публикувано16.05.11 17:01



И аз мога да те сравня с 15-20 души, които не познаваш, но ми се струва излишно. Мъж в Ева и Ева също ми се струва излишно. Но за грешките си прав - не се ли научи от останалите мъже, мотаещи се около лесбийки?



Тема Re: Съгласна съм, ти си тъп и упоритнови [re: Sann]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано16.05.11 17:12



Радикалистка?Голям смях

Няма да спорим - има неща, които се научават само с течение на времето и много главоболия. Но е неразбираемо за тези, които не искат и не могат да го разберат . Тези, с които този клуб започна го разбираха. Вие не. Това, изобщо не ме впечтлява или вълнува. Още едно потвърждение, че човешката самонадеяност е безкрайна. Хайде, ходи да оправяш света



Тема Re: Съгласна съм, ти си тъп и упорит [re: lnfinity]  
Автор Sann ()
Публикувано16.05.11 17:22



А, затова ти трябва толкова много време в Ева и Ева... Още не си проумял някои неща, а то става с времето. Еми успех. Дано проумееш, че това е клуб за лесбийки и бисексуални, където добре дошли са и всички жени. А, всъщност... така се стараеш да станеш една от нас, цели 10 години тук... Следващата стъпка е да вземеш една здрава ножица и... да станеш мацка






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.