Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:46 29.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Проблемите на транссексуалнитенови  
Автор FaceOff 8 ()
Публикувано26.04.11 07:30



в България ще се обсъждат в предаването "На кафе" днес.

Редактирано от FaceOff 8 на 26.04.11 07:31.



Тема Re: Проблемите на транссексуалнитенови [re: FaceOff 8]  
Автор transek (непознат )
Публикувано26.04.11 15:37



проблема е на обществото че не ни приема



Тема Re: Проблемите на транссексуалнитенови [re: transek]  
Автор FaceOff 8 ()
Публикувано26.04.11 16:35



Здравей.Изискваме много от едно твърде незряло общество,казано с огорчение.Темата е дълга и предполагам безкрайно болезнена за теб...
Не знам дали си успял да гледаш предаването.Гала се държа достойно,сериозно и адекватно.Сексолога беше възможно най-дразнещия за мен Д-р Врабчев,но явно избора на сексолози в България е ограничен до едно-две имена.Като цяло смятам,че е добре,че се говорИ така открито и подробно по темата,защото много хора изобщо не знаят за какво става въпрос.А опознаването на проблема е първа крачка към приемнето му като такъв и към евентуалното му решение.
Ето линк





Тема Re: Проблемите на транссексуалнитенови [re: FaceOff 8]  
Автор transek (непознат )
Публикувано26.04.11 17:04



да гледах го и аз се чуствам така като него трансексуален съм



Тема Re: Проблемите на транссексуалнитенови [re: transek]  
Автор FaceOff 8 ()
Публикувано26.04.11 17:50



Зная...честно казано заради теб пуснах темата,беше моят начин да те "известя" да гледаш,с идеята да ти е полезно във всяко едно отношение.



Тема Re: Проблемите на транссексуалнитенови [re: FaceOff 8]  
Автор obla_4e (непознат )
Публикувано26.04.11 18:59



Току-що изгледах предаването. Благодаря ти за линка. И мен страшно много ме подразни поведението на изкукуригалия Врабчев... имам чувството, че водещата и журналистката представиха нещата дори доста по-професионално. Споделям мнението, че е необходимо да се говори /поне/ ..повече за този проблем, защото аз самата изчетох много статии докато разбера за какво става въпрос и трябва да кажа, че информацията ми дойде в повече.т.е. ..докато смеля, а какво остава за хората, които се чувстват по подобен начин различни. Както и да го кажем и да го погледнем - трудно си е и то доста.

Редактирано от obla_4e на 26.04.11 19:01.



Тема Re: Проблемите на транссексуалнитенови [re: FaceOff 8]  
Автор transek (непознат )
Публикувано26.04.11 20:21



мерси че пусна темата



Тема Re: Проблемите на транссексуалнитенови [re: obla_4e]  
Автор casjop (king for a day)
Публикувано27.04.11 01:58



Ми, от Гала няма какво толкова да се очаква. Справя се както и колкото може. При нея устата често е по-бърза от мисълта, така че нищо изненадващо нямаше в тона на предаването. Пак добре, че са дали зелена светлина на темата. Не знам как правят редакционния подбор в предаването, но е много възможно да са заложили на нея, защото за много хора темата все още минава за скандална. Но да, трябва да се говори и за това, иначе ще продължават да гледат на транссексуалните като на екзотични животни в зоопарка.

In for the kill.

Редактирано от casjop на 27.04.11 02:00.



Тема Re: Проблемите на транссексуалнитенови [re: casjop]  
Автор FaceOff 8 ()
Публикувано27.04.11 08:44



На мен точно това ми допадна,че Гала съумя да я представи не като скандал или сензация.Дори Тадаръкова,на която иначе не съм фен,ми допадна този път.Някак не се усъмних в чистите им мотиви да коментират темата.



Тема Re: Проблемите на транссексуалнитенови [re: casjop]  
Автор transek (непознат )
Публикувано27.04.11 08:53



o да така е така ме гледат мене като извънземен и питат ти какво си




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.