Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:30 26.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема НЕ ви ли се е искало....нови  
Автор EllenDeGeneres (crashed)
Публикувано17.02.11 12:55



Да заспите и никога да не се събудите? Просто да заспите завинаги...това имам предвид.
Това е моята мечта в момента, би било страхотно ако успея да я осъществя.



Тема Re: НЕ ви ли се е искало....нови [re: EllenDeGeneres]  
Автор DAEMONМодератор (Nightmare)
Публикувано18.02.11 13:31



На мен ми се иска... от преди малко.

Естествено - история с жена... какво да ги прави човек.

Чудя се, дали ако се гръмна, това ще е основателна причина да се приеме оставката ми като модератор...

... На всеки му се е искало да легне и да не се събуди. Просто, в един момент, някакси успяваме да го превъзмогнем, и да продължим напред. Всеки си има своите черни дупки, в които е пропадал. Лошото е, ако не успее да се измъкне от тях.
За себе си - опитвам се да гледам с оптимизъм на живота. Да съществувам, до колкото мога, на една житейска плоскост с жените, но не и да ги разбирам.

Редактирано от DAEMON на 18.02.11 16:18.



Тема Re: НЕ ви ли се е искало....нови [re: EllenDeGeneres]  
Автор komala (непознат )
Публикувано18.02.11 23:01



Това е лесно,всеки малко или много го е искал,но майката му е в търсенето и надеждата за шанс...
Вярвали сте в нещо което не е било истина или иначе казано не сте намерили жената и любовта...
Желая успех...вие си знаете...



Тема Re: НЕ ви ли се е искало....нови [re: EllenDeGeneres]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано19.02.11 18:51



Това може да го иска само неизлечимо болен човек, за когото смъртта е единствения възможен изход...

Лигавщини от типа на "ма голямата любов на живота ми ме заряза и след нея няма да има друга, и няма защо повече да живея" за мен никога не са били оправдание за подобна мисъл.

Не понасям пораженци и лигли, полът не извинява мекотелието.

Млада си, здрава си, права си, предполагам- не си умряла от глад и без дом, така че...



Тема Re: НЕ ви ли се е искало....нови [re: DAEMON]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано19.02.11 18:51



И на теб да ти имам драмата.

Я се дръж по мъжки. Ебаси!



Тема Re: НЕ ви ли се е искало....нови [re: Sarayah]  
Автор EllenDeGeneres (dead)
Публикувано19.02.11 19:45



Имаш право...но аз съм неизлечимо болна от Любов и затова се отдадох на крайно негативен размисъл....а знаете ли че за един миг всичко може да се промени и действителността да се преобърне....и да установите че си струва човек да страда и да изпитва болка, защото това всъщност е Любовта. Тя ме обича все още, ех...





Тема Re: НЕ ви ли се е искало....нови [re: EllenDeGeneres]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано20.02.11 13:20



А си умна и здравомислеща иначе... Всеки има скапани периоди, всеки е боледувал от любов...Обаче нямаш причина да не се вземеш в ръце, защото това е твоя собствен живот, бе, мама му стара...
Не на филанкишията, не на поредната кифла, твоя си собствен!

Ако си загубила мотивация за момента да правиш каквото и да било и си минала на автопилот, случва се, обяснимо е.
Ако това продължи прекалено дълго- плесни си един шамар, момиче, и продължи напред.

И горе главата :-)



Тема Re: НЕ ви ли се е искало....нови [re: EllenDeGeneres]  
Автор casjop (king for a day)
Публикувано20.02.11 14:24



Любовта била болка? Ако е това, значи нещо не е наред. Естественото състоние на човек е да бъде щастлив, а не страдалец.

In for the kill.


Тема Re: НЕ ви ли се е искало....нови [re: casjop]  
Автор EllenDeGeneres (dead)
Публикувано21.02.11 08:42



Да, именно - човек трябва да бъде щастлив а не да страда от любов...ами когато любовта деградира и се превърне в изпепеляваща болка и за двете страни? Тогава какво?



Тема Re: НЕ ви ли се е искало....нови [re: EllenDeGeneres]  
Автор casjop (king for a day)
Публикувано21.02.11 16:32



Или работите за връзката, ако има какво още да бъде спасено, или се разделяте, или страдате колективно.

In for the kill.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.