Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 24.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Доброволци за София Прайд 2011нови [re: casjop]  
Автор justdes (free spirit)
Публикувано27.04.11 08:57



Не знам за всички, мога да говоря за себе си. Няма смисъл да казвам, че липсата на желание да отида на тазгодишния прайд.. няма нищо общо с шубето. А тези, които искат да си стоят в "гардероба"... тяхна си работа. Като им е по-добре... така да бъде.

My crying days are now history... I had a change of philosophy


Тема да направим една "тренировка" в Атинанови [re: justdes]  
Автор tagtgren (sister of mercy)
Публикувано05.05.11 09:41









Тема Re: да направим една "тренировка" в Атинанови [re: tagtgren]  
Автор tagtgren (sister of mercy)
Публикувано05.05.11 16:25



Срокът за записване е до утре,когато никой не работи :)))...е,има и други начини да се запишете извънредно. Чудесно,обаче...посещението на Акропола е за група по желание и не е през нощта :(





Тема Re: да направим една "тренировка" в Атинанови [re: tagtgren]  
Автор justdes (free spirit)
Публикувано05.05.11 21:22



Ех, къде беше по-рано!
Аз лично за пръв път чета тази покана. Благодаря ти, че я постна.
Щеше да ми е интересно да го видя, но до 6.. пф.
Защо не удължат срока... или поне да е както ти казваш... и да е възможно и по-късно записване.

My crying days are now history... I had a change of philosophy


Тема Re: да направим една "тренировка" в Атинанови [re: justdes]  
Автор tagtgren (sister of mercy)
Публикувано06.05.11 10:03



Как да не може...заминаването е чак на 3 юни...трябва да се свържеш с тези,които записват...предполагам,че няма да откажат записвания от днес нататък...дори и да не стане,има си други начини.
Аз вчера намерих тази информация,когато реших да потърся датата на София прайд :)



Тема Re: Доброволци за София Прайд 2011нови [re: justdes]  
Автор FaceOff 8 ()
Публикувано20.05.11 16:37



Дано не съм лош пророк,но след изпълненията на Атака от днес / и въобще напоследък /, а и с оглед предстоящите избори, имам тревожното усещане,че парада тази година няма да мине мирно.

Houston, can you hear me?


Тема Re: Доброволци за София Прайд 2011нови [re: FaceOff 8]  
Автор gamina. (непознат )
Публикувано21.05.11 14:44



Ами,без оръжие няма да ходим на парада





Тема Re: Доброволци за София Прайд 2011нови [re: gamina.]  
Автор FaceOff 8 ()
Публикувано21.05.11 15:57



След това, което видях вчера, хич не ми е смешно.Ако направят подобно нещо на парада ще сме единствените,които се връщат назад в развитието си по отношение "толерантност". До толкова ме възмутиха,че дори не изпитах нормално човешко съчувствие към ранената Деница Гаджева. А с репликата си "Между човек и човек има разлика" направо отстрелва!

Houston, can you hear me?


Тема Re: Доброволци за София Прайд 2011нови [re: FaceOff 8]  
Автор justdes (free spirit)
Публикувано21.05.11 19:02



Надявам се, че докато дойде време за парайда... някой ще ги е прибрал тези „хора” . Дано само не са промили мозъка и на други. А ако приберат техния „кумир” много хубаво ще направят... такъв ”човек” не трябва да се движи свободно по улиците. Да не говорим, че някой му е дал и власт... просто.......!!!
Има си място за такива... едно такова с решетки... че даже и дрешки им дават... бели ризки с дъъъъълги ръкави.



My crying days are now history... I had a change of philosophy

Тема Re: Доброволци за София Прайд 2011 [re: FaceOff 8]  
Автор gamina. (непознат )
Публикувано24.05.11 11:52



Абе,какво го мислиш този... и той като другите гледа да привлече вниманието на хората... само откачалки управляват страната...и какви избори? няма един различен-всички са един дол дренки и всеки знае защо са там...

Ако направят подобно нещо на парада ще сме единствените,които се връщат назад в развитието си по отношение "толерантност".

Един народ се познава по властта...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.