Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 09.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Смех  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано01.04.11 00:16



Да се посмеете и вие

                                                   




Потърсете в нета:






Тема Re: Смехнови [re: Vanilllaa]  
Автор Cиxaя (симпатяга)
Публикувано01.04.11 05:23



Цялата тролщина и помия, която се изля в интернет пространството около рождения ден на горкотко момиче ми е толкова противна, че грам не ми е до смях. Жалко е.
---
Просто не умея да се смея на чужд гръб.



Тема Re: Смехнови [re: Vanilllaa]  
Автор Sann ()
Публикувано01.04.11 07:54



Вчера една моя позната ми прати същата такава "покана" за своя рожден ден, поне така разбрах, пак ставаше въпрос за 9 април, а момичето е родено на 14-ти. Не е Добромира Илиева :-)) И имаше същия текст на български - "Ако не си поканен, махай се, апартаментът ми не е толкова голям, няма място за всички" и т.н. Да не е някакъв спам просто?

Редакция:
Грешка, сега погледнах, за същата Доби е ставало въпрос. Абе мани, глупости...

Редактирано от Sann на 01.04.11 07:56.



Тема Re: Смехнови [re: Cиxaя]  
Автор FaceOff 8 (ex mariam)
Публикувано01.04.11 08:03



Моето мнение е различно от твоето.За простотията и неграмотността точно това се полага-присмех.Пребивавайки в нета трябва да си в час с нЕкои последствия от действията си там.В случая-не съчувствам.Сама си е създала ситуацията,не е жертва.Е,поне стана известна ;)В България няма значение с какво,все е слава ;):)



Тема Re: Смехнови [re: Cиxaя]  
Автор Sann ()
Публикувано01.04.11 08:20



Освен, че момичето е постнало покана за рождения си ден и, колко бяха там, 17 000 души са отговорили, че ще присъстват, някакъв друг проблем има ли, че така се впрягате?
Много насериозно го взехте тоя Фейсбук. Все едно тия 17 хиляди ще се изсипят на девети в апартамента й... Пък да се изсипят бе, толкова подаръци ще получи, а и нови запознанства :-)) Все едно кой знае какво е станало...



Тема Re: Смехнови [re: Cиxaя]  
Автор Cиxaя (симпатяга)
Публикувано01.04.11 11:41



FaceOff 8, любопитно ми е, прощавай, губила ли си се някога?
И как беше "поощрен" фактът, че не знаеш къде се намираш - присмяха ти се или ти помогнаха?
Защото ситуацията е същата - да, сама е направила грешката да остави събитието публично, но съвсем не беше нужно да се излива толкова помия - простотия след простотия, колажи, че даже и видео.
Не съм съгласна, че не е жертва.

Sann, личи си, че не си запозната със ситуацията в "цялата й прелест".
Остави на страна това колко души бяха потвърдили присъствието си и колко "още се колебаеха", не знаеш колко злоба се изсипа върху момичето.
Вярно, тя вероятно не е от най-умните и кирилицата за нея е табу, но коментарите под събитието показваха навън цялата злоба, на която са способни някои индивиди.

И се впрягам, защото Фейсбук освен да обединява е способен и да руши животи.
Всяка монета има две страни.



Тема Re: Смехнови [re: Cиxaя]  
Автор FaceOff 8 (ex mariam)
Публикувано01.04.11 11:55



Виж,може би умората от цялата простотия,която ни заобикаля ме кара да звуча злобно или нападателно,но повярвай не влагам това.Признавам,станала съм безпощадна към простотията.На 22 год трябва да проявяваш повече разум мисля аз,много повече от това да се снимаш с нацупена муцунка пред огледалото в тоалетната.И да имаш ясна представа за причинно-следствената връзка на действията си.Много ли очакмвам?Уви,да!
Дали съм се губила и в пряк,и в преносен смисъл-губила съм се.Намирала съм начин да си помогна сама.Никой не ми се е присмивал,ти ми кажи защо.Замисли се защо на нея никой не й помага?Едва ли няма приятели.Какво не е в ред тогава?
Винаги бих защитила паднал човек,в момент на временна слабост.Паднал поради собствената си глупост-не.Лоша съм.Сори.Тя дори не умее да потърси помощ,значи продължава да не осъзнава нищо.



Тема Re: Смехнови [re: Sann]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано01.04.11 13:31



Първо ч. 1ви април



Има едно предаване My sweet 16 по MTV и рекламната му част съдържа "You are all invited", ако не е фейк, аз съм на твоето мнение, че хората просто им се копунясва и го възприемат като парти, или от сорта на концертите за всички, и биха се събрали дори пред блока :))) а понеже тя е отхвърлила някои, това просто ги е амбицирало още повече :))) хората обичат да са заедно, реално, и една такава покана във фейсбук (едно от многото места, където са всички) им дава това усещане и естествено... айдееее да ходим :))) и картинките не изразяват нищо повече от това плюс някакви (пред)първоаприлски нюанси :)))) дори и да е имало негативни коментари това е неизбежно при 17 000 потребители, все някой ще реагира и по такъв начин :)))

просто това са новите интернет явления и ние в бг още не знаем как да реагираме на тях, мисля че в чужбина имат вече малко повече опит и са се опарили по един или друг начин, но интернет има наистина силата да събира много хора на едно място и на мен ми се струва, че просто трябва да свикнем с това, един по-нов тип и модел общество, където имаш възможност за контакт с много и много имат възможност да контактуват с теб, което е страхотно, защото иначе преди имаше много ограничения в това отношение



Тема Re: Смехнови [re: Vanilllaa]  
Автор Sann ()
Публикувано01.04.11 14:27



Да, в интернет се събират хората, ето ние в клубовете и по другите форуми си намираме среда. Но някак не мога да взема насериозно едно събитие във Фейсбук. Не вярвам повече от трийсетина души, познати на рожденичката, да са написали, че ще присъстват и да са го имали предвид сериозно. Че са се събрали 17 хиляди, ок, да видим как 17 хиляди непознати си нямат друга работа и отиват на рождения ден. Като напишеш във Фейсбук, че ще присъстваш на някакво събитие, въобще не се обвързваш със задължението наистина да отидеш, това е по-скоро като игра, като коментарите под снимките, като публикуването на стената. Нищо чудно, че някои хора си изтриват Фейсбука, ако са видели, че познатите им го взимат твърде насериозно. Аз регистрациите си по форумите взимам далеч по насериозно, въпреки че във Фейсбук ми има и името, и снимките, и още куп неща.
Не видях злобните коментари, изтрили са събитието. Но голямо впрягане стана за едното няма нищо.
Поздравче за Фейсбук маниаци -





Тема Re: Смехнови [re: FaceOff 8]  
Автор Cиxaя (симпатяга)
Публикувано01.04.11 14:28



Със съжаление трябва да призная, че расте цяло едно такова недорасло поколение - озлобено, неразвито и изкривено(в кажи-речи всяко отношение). Ей на това ме е яд.

На 22 год трябва да проявяваш повече разум мисля аз, много повече от това да се снимаш с нацупена муцунка пред огледалото в тоалетната. И да имаш ясна представа за причинно-следствената връзка на действията си. Много ли очаквам?Уви,да!

В същност ми звучиш адски познато - сякаш и аз съм се запътила към фазата "няма прошка за простотията".
И съвсем не съм искала да звуча нападателно, надявам се не си го приела така, но явно на всяка от нас по-голямо впечатление е направила различна част от помията - на мен злобата и подмятанията, а на теб цялостното неадекватно поведение на момичето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.