Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:07 19.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Може ли съвет ?нови  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано14.01.11 18:55



Здравейте! Искам да се обърна към вас искайки съвет, как да постъпя в една ситуация, просто защото няма с кой да го направя.

Та... всяка сутрин пътувам със една очарователна жена /20-25г./, и от много време искам да я заговоря с надеждата да потръгне нещо, но уви - не ми стига смелост (или не винаги пътува сама). Въпросът ми е, ако вие сте в такава ситуация и пътувате от много време заедно и започвате да се влюбвате в тази жена, как бихте постъпили, да я заговорите и т.н. - да потръгне разговор. Не мога повече да си мълча, гледайки я... полудявам когато е на сантиметри от мен.



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор witch777 ()
Публикувано14.01.11 20:30



колкото и да ти харесва, като идея е доста тъпо. има около 95 % вероятност да не е гей жена, а щом е хубава най вероятно си има и приятел. не се занимавай с глупости.




Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: witch777]  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано14.01.11 20:58



Е аз не искам нищо повече попринцип, освен да знам името й, и евентуално да си говорим сутрин в скучния градски транспорт. Просто незнам как да стане това... как да отида и да заговоря жена, за пръв път ми е и съм адски объркана и неискам да оплескам нещо, защото я виждам всеки ден.





Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор DAEMONМодератор (Nightmare)
Публикувано14.01.11 21:57



Ами - незнам... не съм на твое място. Може би бих се опитал да я заговоря и да я поканя чисто приятелски на кафе...
От собствен опит знам, че и хетеро-жените могат да бъдат прелъстени... но е много по-трудно. Но ако разчиташ на нещо повече с хетеро-жена - имай предвид, че винаги рискуваш да бъдеш зарязана заради мъж.



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: DAEMON]  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано14.01.11 22:59



Рисковете са ми последния проблем, просто тази жена ми е влязла под кожата, не мога да откъсна поглед от нея и тя го вижда. Колкото до трудното прелъстяване... незнам

, нито знам дали си има приятел, нито нищо, пък и в действителност наистина не очаквам нищо кой знае какво, просто евентуално приятелство, пък по-натам ще видим. Ти например как би заговорил непозната жена?



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор DAEMONМодератор (Nightmare)
Публикувано14.01.11 23:01



Ами... много зависи. Няма стандартизиран подход. Не те познавам, за да предположа каквото и да било. Пробай нещо чисто момичешко в стил клуб уинкс.



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: DAEMON]  
Автор greeneye_m.d. (непознат )
Публикувано14.01.11 23:10



Като ми говориш така, абсолютно нищо не разбирам от стила уинкс. Принципно нещо от рода на "Здравей, може ли да се запознаем?"

? Като казах и по-горе за пръв път ми е и абсолютно съм неориентирана...



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор casjop (king for a day)
Публикувано15.01.11 00:43



Филмът е само в твоята глава. Заговори я, не виждам какъв е проблемът. Нали пътувате заедно в градския, да не си на стоковата борса?

In for the kill.


Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор DAEMONМодератор (Nightmare)
Публикувано15.01.11 01:03



Не си малка (а и да си - все тая) - оправяй се. След съветите как да забиеш мацка, ще искаш и съвети какво да правиш с нея и т.н. (спирам въображението си до тука). Сама намери пътя към обекта на желанието си. Може да чуеш някой съвет или концепция, но единствено и еднолично ТИ носиш отговорност за постъпките си. Много инфантилно е да смяташ, че някой може да ти даде рецепта за начина по който да действаш и да живееш живота си.

Успех.
Пол

Редактирано от DAEMON на 15.01.11 01:04.



Тема Re: Може ли съвет ?нови [re: greeneye_m.d.]  
Автор Cиxaя (симпатяга)
Публикувано15.01.11 04:53



Според мен casjob е права. Едно просто "Здравей, може ли да се запознаем?" едва ли би я уплашило. При все, че би трябвало да е свикнала да те вижда всеки(или почти всеки) ден.
От месеци, аз лично се учудвам колко по-прост е животът, когато не си го усложняваме излишно със собствените ни предрасъдъци.
Действай. По-лошо нещо от това да ти отговори с "Не."(в което дълбоко се съмнявам) не би могло да се случи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.