Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 26.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Преднамерена грубостнови [re: socalledc]  
Автор witch777 ()
Публикувано14.01.11 13:04



ти пък от луната ли падаш? те финните и деликатни маниери са доста по на северозапад от българските географски ширини. пък и точно тия дето се правят на най префинени, интелектуалки и не знам си какви пишат с най много злоба и грубост. натрупването (уж) на някакви обеми информация не е гаранция за култура на общуване и добронамереност.




Тема Re: Мит ли са непоправимите щети?нови [re: candyperfumegirl]  
Автор DAEMONМодератор (Nightmare)
Публикувано14.01.11 15:36



Колкото и мрънкаво да звучи - и на трупчета ще те остави, и ще ти се иска да не си се раждал. Преживявам такова нещо в момента. И на най-големият си враг не бих го пожелал.



Тема Re: Мит ли са непоправимите щети?нови [re: DAEMON]  
Автор candyperfumegirl ()
Публикувано14.01.11 15:51



Колкото пък и тъпо да звучи...никой не ме разбра.Или аз го обрисувах различно.Преживяно е, преболедувано.Само че...искам отново да летя, някой да разкъса дрехите ми...дори и след това да продължи с живота ми.Искам, но мога ли?Аз сама ли си преча, или щетите са..огромни.Това не мога да си обясня.



Тема Re: Мит ли са непоправимите щети?нови [re: candyperfumegirl]  
Автор DAEMONМодератор (Nightmare)
Публикувано14.01.11 17:55



На всички ни се случва да бъден разбрани неправилно или в контекста на момента. Ти си го преживяла и преболедувала и искаш да продължиш... а някои тепърва ще го мислят



Тема Re: Мит ли са непоправимите щети?нови [re: candyperfumegirl]  
Автор EllenDeGeneres (crashed)
Публикувано14.01.11 19:16



Напротив, разбрахме те, имам предвид само тези, които са го преживели. Ще летиш както ти се иска и живота ти ще се промени, а за да стане така трябва наистина да го поискаш и да го направиш, защото който иска-може. Едва ли щетите са такива каквито ти изглеждат. Някои цял живот не могат да преодолеят това чувство и страдат, живеят в страдание и се самосъжаляват, вместо да преодолеят болката и да открият отново щастието. Има много по-тежки случаи от твоя, идея си нямаш дори как човек може да страда, когато се чувства като теб и колко дълго това може да продължи, затова трябва да го преодолееш.



Тема Re: Мит ли са непоправимите щети?нови [re: candyperfumegirl]  
Автор DAEMONМодератор (Nightmare)
Публикувано14.01.11 22:10



Винаги имаш шанс... просто трябва да продължиш да вярваш, дори когато са те предали. Дори когато от душата ти не е останало нищо - не трябва да се превръщаш в циник.
Шансът винаги ще те срещне. Стига да го познаеш.
Пожелавам ти да срешнеш човекът, чиито поглед ще ти даде крила, а усмивката - щете накара да се почувстваш най-красивата на света.



Тема Re: Мит ли са непоправимите щети?нови [re: candyperfumegirl]  
Автор Jesica (charming bird)
Публикувано15.01.11 06:20



Kraqt na ljubovta boli sigurno i kolkoto boli nespodelenata takava....No Minava, ponqkoga sled nqkolko godini, no minava i otnovo shte si cql 4ovek i mnogo vesel i shtastliv i nqma da te boli surceto- povqrvai mi- ot opit go kazvam. Dai si vreme da se izlekuvash, no ne bezkraino....


Vsi4ko e vuzmojno




пиши на кирилица, моля

Редактирано от DAEMON на 15.01.11 07:06.



Тема Re: Стига бенови [re: lnfinity]  
Автор H i d e (елфически гном*)
Публикувано18.01.11 16:46



Каква симпатяга е мацката на снимката :))

*ще се оженя за фея


Тема Re: Мит ли са непоправимите щети?нови [re: candyperfumegirl]  
Автор ur4e69 (баба Вихронрав)
Публикувано27.01.11 15:16



ми живота е кратък, давай напред и забрави миналото. възможно е. справка-аз



Тема Re: Мит ли са непоправимите щети? [re: DAEMON]  
Автор eliaelia (ентусиаст)
Публикувано17.02.11 07:14



DAEMON написа:
".......Пожелавам ти да срешнеш човекът, чиито поглед ще ти даде крила..."
Само RedBull дава крила!


Поздрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.