Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 28.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема За българския народ, шибаните курви и прочее  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано07.08.10 21:46



Някои от вас се сещат за какво говоря, тези които не се сещат могат да погледнат блога ми или ако не искат да четат нервни текстове да погледнат в Гугъл (за предпочитане google.com > news горе в менюто) Очаквам коментари





Тема Re: За българския народ, шибаните курви и прочеенови [re: Vanilllaa]  
Автор Cиxaя (симпатяга)
Публикувано07.08.10 22:08



Любопитно ми е какъв по-точно коментар очакваш? Че сме съгласни с теб, че бихме ти опонирали ли?
Като жена, много ясно, ще се съглася. Сексизмът никак не ми е по вкуса. Както и крайностите като цяло. А Божо, както ти го наричаш, е несъмнено краен в изказването си.
Като човек също така никак не ми е приятно да ме омаловажават, наричайки ме шибана курва (разбира се, в контекста), тъй като възприемам самата себе си като българска жена.
Но в интерес на истината изказването на въпросния министър без портфейл ми е напълно безразлично. Само се чудя още колко простотии трябва да каже, за да се отрече съвсем Б.Б. от него (тъй като той има този навик - прави го за назидание… сладур…). Това ми е любопитно.
А простаците са навсякъде. То е ясно. Но пък и свестните хора не са малко.
Другото е карма - всекиму заслуженото.

Редактирано от Cиxaя на 07.08.10 22:08.



Тема Re: За българския народ, шибаните курви и прочеенови [re: Cиxaя]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано07.08.10 22:15



Всякакъв коментар очаквам. :)



Тема Re: За българския народ, шибаните курви и прочеенови [re: Vanilllaa]  
Автор DAEMONМодератор (На линия)
Публикувано07.08.10 23:36



Какъвто шефа - такива и подчинените... Раааавнис... строй се... преброй се

Ширещата се парвенющина, беСкОлтурие и беСхЪберие са навсякъде.
Както една уважавана от мен дама каза - чалгата е на всякъде. Но чалгата, не като поп-фолк, а като начин на мислене.
БигБос саморъчно изгради магистрали, мостове... реши политически и икономически проблеми.
От неговите последователи се очаква само да пеят "Осанна"

Дали сме(сте) курви, п*дколизачки или някакви други... и жените, и мъжете сме сведени до ролята на статисти в голямото шоу.

А дали Божо или Бобо, или някой друг ще използва нецензурни определения... това няма да спре аплодисментите на целокупния български народ, наврян по софийските панелки и по селските кръчмета.

....Осанна
....и "Амин"



Тема Слабо ми е интересно да ти чета......нови [re: Vanilllaa]  
Автор abettor (да бе, аз съм)
Публикувано07.08.10 23:38



....блога, но категорично възразявам да наричаш жените курви, мъжете пръчове, и въобще нещо в тази насока.
Ужасно се издразних от постинга ти, иначе въобще нямаше да си правя труда да ти отговарям.



Тема Re: За българския народ, шибаните курви и прочеенови [re: DAEMON]  
Автор abettor (да бе, аз съм)
Публикувано07.08.10 23:39



А ти модератор ли си или курва?





Тема Re: За българския народ, шибаните курви и прочеенови [re: abettor]  
Автор DAEMONМодератор (На линия)
Публикувано07.08.10 23:44



Бахмааму... къде го чукаш... къде се пука.
Явно си спец в избирателното четене.

СмисАлът на постинга е (според мен де...) да покаже беСкОлтурието на "елита" ни.

А дали съм модератор или курва... в този дух ще ти отговоря, че могат да кажат само тези, които са ме е*али.



Тема Re: За българския народ, шибаните курви и прочеенови [re: Vanilllaa]  
Автор una_corda (оксиморон)
Публикувано07.08.10 23:59



Темата вече се вихри в клуб 40-50.

Не всички са безучастни когато, простотията струи от върховете. Но мога да се обзаложа, че един огромен процент дори и не са чули за това изказване. Ей тук дори си имаме ярък пример - abettor. А на онези създания, тип „фолк-коза”, дори и да го чуят (казах „чуят” , защото те рядко четат, само банкноти ако им подарят) няма да им достигне до главния мозък. Пука им на ботокса.
За Божо, хахаа, не мога да не аплодирам изказването на ceлянинъt :
„той е гений и титаничен крайъгълен камък на българската култура...
що открития е направил - нямате си представа...
в скоро време очаквайте да открие частица от таза на Дева Мария а в нея мааалка костичка от заседналия там - на времето Божий Член...”


А Какво ли ще бъде следващото изказване на Божо? Няма да е изказване.
Ще е рецензирана версия на рекламата „Страст на кристали".
Виси си жената на решетката на плажа и чака да мине някой добре почерпен с мастика, носещ третата доза на останалите от групичката алкохолни туристи.


ТЯ: - Ехо.
Той се приближава, фокосира околярите, поглежда я, опитвайки се да я намери из черното и отминава.
Приятелите му: -Успя ли да я видиш. Как беще?
Той: -Кристално..ъъъ.. катастрофално.
А папараците неуморно седят на поста си в храстите.


Never wrestle with a pig. You'll both get dirty but only the pig will enjoy it.

Тема Re: За българския народ, шибаните курви и прочеенови [re: DAEMON]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано08.08.10 00:20



уау, много добре го каза, изкефи ме





Тема Re: За българския народ, шибаните курви и прочеенови [re: DAEMON]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано08.08.10 00:21



я го банни






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.