Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:49 07.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Родна реч омайна сладканови [re: Vanilllaa]  
Автор fingertip (ДостоевскиИдиот)
Публикувано04.08.10 14:19



Са граматически вярни, е, и онтологично, ако се намирате в Русия, но това е друга тема

Не е нужно да ходим до Русия. Има някои места в България които лятно време се превръщат в руски колонии... преди си мислех,че руснаците са умни хора... но повечето са като идиоти...


Една руска лелка ме заплаши с полиция... обидих я,защото й казах да научи български следващото лято... тя си помисли,че ще ме уплаши с милицията...това да не е Сталинова Русия



Тема Re: Родна реч омайна сладканови [re: fingertip]  
Автор una_corda (оксиморон)
Публикувано04.08.10 15:14



Мисля скоро да ходя до Петра, Йордания, а после до Хърватска. Кой език би ми препоръчала да почна да уча?



Never wrestle with a pig. You'll both get dirty but only the pig will enjoy it.

Тема Re: Родна реч омайна сладканови [re: Snow bunny]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано05.08.10 01:45



Горе главата!

Разбира се, че може да ти се помогне.

Ако искаш, ще ти дам координатите на хора, които се занимават с обучението, социалната рехабилитация и оздравяване на хора със сходни проблеми - ММД, общо неразвитие на речта, диспраксия, дисграфия, дислексия, дислалия и др.
С помощта на немедикаментозни методи се подобрява цялостният им неврологичен, психически, социален и образователен статус. И това е съвсем реално!

Поздрав

Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: Родна реч омайна сладканови [re: Vanilllaa]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано05.08.10 01:47



Добре, добре. Ти си знаеш.
Не ми се подхранват безсмислени спорове..

Ребята, давайте жить дружно!


Тема Re: Родна реч омайна сладканови [re: bri_omby]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано05.08.10 01:56



Благодаря ти, радвам се, че сме на едно мнение



Темата е твърде обширна и, разбира се, има много какво да желае от написаното...Все пак вярвам, че съм успяла да изразя най-същественото. Не бива да се затварят очите за важни проблеми!

Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: Родна реч омайна сладканови [re: fingertip]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано05.08.10 02:09



Ура, най-после! Ето една директна и откровена реакция, браво. Продължавай в същия дух...отпусни я тази душа и си кажи каквото мислиш. Казваш, че повечето руснаци са идиоти с идиоти, но не е ли скритата мисъл, че всички руснаци са такива? Руската лелка е символ на цяла една идиотска нация! Илюстрира пределно ясно руските манталите и душевност! Кое те спира да го заявиш?? Не срамът , естествено.. Ама че тиква загубена (лелката

). Да отказва да учи български!

Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: Родна...нови [re: una_corda]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано05.08.10 02:14



Ох, до сълзи се смях


Слонска му работа:)

Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: Родна реч омайна сладканови [re: amarilis]  
Автор fingertip (ДостоевскиИдиот)
Публикувано05.08.10 14:13



Все пак тя е в България,не аз в Русия. Не вярвам,ако отида в Русия някой да ми говори на български...затова спорих с нея....тя не се отказа,но видя,че и аз не се отказвам и накрая се опря на полицията,която така и не дойде...





Тема Re: Родна реч омайна сладканови [re: una_corda]  
Автор fingertip (ДостоевскиИдиот)
Публикувано05.08.10 14:15



Които езици се говорят там





Тема Re: Родна реч омайна сладканови [re: fingertip]  
Автор una_corda (оксиморон)
Публикувано05.08.10 16:10



А, да, сега се връщам от Софийския. Ходих да видя как стоят нещата с приема за Арабистика. Междувременно ми се обадиха приятели да отскочим до Гърция за няколко дни. Аз им отказах, защото не знам гръцки. Те много ми се смяха. Ти как мислиш, защо толкова много ми се смяха?



Never wrestle with a pig. You'll both get dirty but only the pig will enjoy it.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.