Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 18.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Нови правила или нови модератори?нови  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано05.04.10 16:47



На мен лично не ми харесва случващото се в клуба сега. Нито агресията на елия, макар и оправдана, нито спамът на Питко. Ни ме харесва един "лесбиец" на 53, обичаш сладко-кисел.... сос, Славчовист, рекламодател на ефтини шоута и поддържан от интелектуалки като Брйомби - защо така бе Брйомби - да се "разпищолва" в този клуб.

Правилата ли не са ясни, не са ли пълни, няма ясна дефиниция за дискриминация, сексуален тормоз, булиинг и да не продължавам... На модераторите ли тези дефиниции не са им ясни или на членовете на клуба?

какво толкова сложно има.

Защо се предпочита да става простотия само и само да се доизнясняват някакви неща на елия и някакви лесбийки да се радват на случая..., за да си и го върнат. Моля, хайде да се уважаваме. Ако ще се преебаваме взаимно заради всеки дъртофел, на който вече не му става и е сексуално импотентен, точно колкото е и интелектуално импотентен, мисля да разформироваме клубчето, защото това не е лесбийска общност.

ПЛ се подмаза от самото начало, от постинг първи на Маркизата, която въпреки претенциозните си постинги, винаги загатващи за някаква невероятна и изключителна интелигентност не доказа, че има такава и му се върза.

Файърбол както винаги е по-заета да пие с приятелки, но не и да наблюдава клубчето и да мисли за това какво означават настоящите правила, как трябва да бъдат интерпретирани те и най - вече как да бъдат прилагани. А пък ако случайно тези правила и практики на прилагане не са й достатъчни да се допита до съседния клуб?


Много моля никове от 2 месеца и хора пишещи в клуба от толкова време да не ми отговарят. Това е тактична молба.



Тема Re: Нови правила или нови модератори?нови [re: Vanilllaa]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано05.04.10 16:58



и през ум да не ти минава да буташ модератора!!!




............................................(сочни индиански поздрави от мен)

Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: Нови правила или нови модератори?нови [re: Vanilllaa]  
Автор eliaelia (новак)
Публикувано05.04.10 17:01



И аз съм на мнение, че модератора трябва да бъде бутан само към леглото..





Тема Re: Нови правила или нови модератори?нови [re: eliaelia]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано05.04.10 17:06



Тогава защо се вживяваш в ролята на модератор, намеквайки, че очевидно тя не си върши работата. Файърбол можеш да си я буташ в леглото винаги когато пожелаеш като мод и не като мод.





Тема Re: Нови правила или нови модератори?нови [re: eliaelia]  
Автор arrabbiata (непознат)
Публикувано05.04.10 17:07



Да вземете пък да и честитите. Оставете я да празнува а?!



Тема Re: Нови правила или нови модератори?нови [re: Vanilllaa]  
Автор eliaelia (новак)
Публикувано05.04.10 17:17



Не съм намеквала никъде, че не си върши работата...
Честно да ти кажа..аз нямам навика да намеквам, освен когато необходимостта да съм "политически подходяща" налагат изрично това в публичното пространство. А тук сме си наши и не е публично пространство. Бъди сигурна, че ако мислех модераторката за неподходяща и вредна... щях да изразя мнението си в прав текст. Гръмогласно и решително.
Един бан на Питко само би го превърнал в страдалец... а той не е такъв...той е чужд елемент и всички ние като организъм по естествен път ще го отхвърлим. Като се събудим съвсем и решим да се поразмърдаме да кажем истинската си позиция. Честно казано аз не си спомням бан на мъж в годините назад... мисля, че няма такъв... Не се е налагал никога...
А да не забравяме, че и други мераклии да се прилепят плътно към лесбийчица... трябва да знаят какво ги очаква... и пак ще настане мир и спокойствие откъм мъже за дълго време...
Циклично тук постоянно се появява по някой...
Навремето имаше една папка - отворена тема, където мъжете да си пишат, да си дискутират каквото им е кеф... и която иска да си дебатира там с тях..но идеята не им хареса и мъжете изчезнаха от тук.. така и папката стана ненужна и се затри някъде... в архивите.
Питко не е уникален..не е първия..нито ще е последния.. просто е поредния.



Тема Re: Нови правила или нови модератори?нови [re: arrabbiata]  
Автор eliaelia (новак)
Публикувано05.04.10 17:19



Да не мислиш, че чака ние да я оставим... Та си празнува и ушите й пукат... Ваканция е.



Тема Re: Нови правила или нови модератори?нови [re: Vanilllaa]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано05.04.10 17:27




Файърбол както винаги е по-заета да пие с приятелки, но не и да наблюдава клубчето и да мисли за това какво означават настоящите правила, как трябва да бъдат интерпретирани те и най - вече как да бъдат прилагани. А пък ако случайно тези правила и практики на прилагане не са й достатъчни да се допита до съседния клуб?

Тц - тц - тц...Безобразие, Професор Вучков! Седнала ми ти да празнува Великден...рожден ден...не знам къв ден...вместо, като Цецето, да оглави всички членове на заседанието, да ръководи гласуването, да въдвори ред в залата със здрава ръка и искрящо розово червило...
Безобразие ви казвам!

Non bis in idem


Тема Re: Нови правила или нови модератори?нови [re: eliaelia]  
Автор Питko Любoпитko ()
Публикувано05.04.10 17:28



Навремето имаше една папка - отворена тема, където мъжете да си пишат, да си дискутират каквото им е кеф... и която иска да си дебатира там с тях..но идеята не им хареса и мъжете изчезнаха от тук.. така и папката стана ненужна и се затри някъде... в архивите.

Този вариант много ми харесва. Не гарантирам, че ще напълня папката, но вече имам два въпроса, които не пускам, за да се успоките и които искат да ми отговорят.

Иначе подходът ти е правилен. Осъждането на престъпника е много по-възпитателно от застрелването му на улицата, макар че второто е по-удовлетворяващо.





Тема Re: Нови правила или нови модератори?нови [re: Markizata]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано05.04.10 18:21



... ПЛ е в клуба от месец и половина...



Редактирано от Vanilllaa на 05.04.10 18:23.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.