Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:20 16.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ти гонишнови  
Автор powerpufgirl ()
Публикувано29.05.10 23:08



Да разбирам, че всеки иска да му се случи и всеки се съмнява тя ли е? ама истинска ли е? до кога?вярвам ти ти си ми всичко и т.н. и аз го имам и сега си играем на кои е по-по-най смси..игри на нерви а на всичкото отгоре и игри на власт в работата...въпроса ми е как разбрираш че е края след 5 годишна връзка след обещания планове клетви...има ли нещо което ми убягва какво да търся



Тема Re: ти гонишнови [re: powerpufgirl]  
Автор fireballlМодератор (все същия)
Публикувано29.05.10 23:14



Е как... то си се усеща... подсъзнателно усещаш че е краят...дори и да не искаш да повярваш... дори и да не ти се иска да е краят.... нищо не можеш да направиш.... насила чувства не се държат... ако са си отишли не можеш да ги върнеш... ако се опиташ, то ще е излишно удължаване на агонията....



Тема Re: ти гонишнови [re: fireballl]  
Автор powerpufgirl ()
Публикувано29.05.10 23:29



да може би и двете усещеме, но никой нищо не прави..подхвърляме си топката с решението е твое от една година, все едно би било по-лесно ако другата е виновна...



Тема Re: ти гонишнови [re: powerpufgirl]  
Автор ts me ()
Публикувано29.05.10 23:32



Не знам дали е по-лесно ако другият е виновен, но определено е по-приятно другият да е напуснатия.



Тема Re: ти гонишнови [re: ts me]  
Автор powerpufgirl ()
Публикувано29.05.10 23:38



това търсих да прочета!



Тема Re: ти гониш [re: powerpufgirl]  
Автор DAEMON (Марко Тотев)
Публикувано30.05.10 00:02



Извинявай... незнам в какво точно сте се забъркали, но каквото и да е - ще е гадно.
Не съм те засичал тук от много време, а това означава, че си в дупка.
Знам че е гадно - сори за което. Ако си щастлива, нямаш какво да правиш тук... започвам да звуча като Джейн... така и не разбрах какво стана с нея

...мош фаш мене жаа... или уфсъ


Тема Re: ти гонишнови [re: DAEMON]  
Автор powerpufgirl ()
Публикувано30.05.10 00:10



просто понякога хора, които са извън живота ти те удрят с мократа кърпа в лицето...



Тема Re: ти гонишнови [re: powerpufgirl]  
Автор DAEMON (Марко Тотев)
Публикувано30.05.10 00:12



Така е... като ритник в интимната област... но боли много повече... спаси се някакси

...мош фаш мене жаа... или уфсъ


Тема Re: ти гониш [re: powerpufgirl]  
Автор eliaelia (минаващ)
Публикувано30.05.10 23:08



Аз пък за себе си в едно съм се убедила... в една начеваща връзка, появи ли се първата клетва... това е началото на края.
Твърде често приемаме тръпката за любов. И товарим с огромни очаквания и клетви нещо.. което по съществото си е крехко и нетрайно.



Тема Re: ти гонишнови [re: ts me]  
Автор Джacтa Пpacтa (amabile)
Публикувано31.05.10 09:06



"... определено е по-приятно другият да е напуснатия."

Грешиш! Понякога краят на връзката идва преди любовта да си е отишла. И си мисля, че тогава този, който обича повече прави по-твърдата крачка и къса. Тогава обаче определено не носи нищо приятно, но може би след време и това минава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.