Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 14.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ти гониш  
Автор powerpufgirl ()
Публикувано29.05.10 23:08



Да разбирам, че всеки иска да му се случи и всеки се съмнява тя ли е? ама истинска ли е? до кога?вярвам ти ти си ми всичко и т.н. и аз го имам и сега си играем на кои е по-по-най смси..игри на нерви а на всичкото отгоре и игри на власт в работата...въпроса ми е как разбрираш че е края след 5 годишна връзка след обещания планове клетви...има ли нещо което ми убягва какво да търся



Тема Re: ти гонишнови [re: powerpufgirl]  
Автор fireballlМодератор (все същия)
Публикувано29.05.10 23:14



Е как... то си се усеща... подсъзнателно усещаш че е краят...дори и да не искаш да повярваш... дори и да не ти се иска да е краят.... нищо не можеш да направиш.... насила чувства не се държат... ако са си отишли не можеш да ги върнеш... ако се опиташ, то ще е излишно удължаване на агонията....



Тема Re: ти гонишнови [re: fireballl]  
Автор powerpufgirl ()
Публикувано29.05.10 23:29



да може би и двете усещеме, но никой нищо не прави..подхвърляме си топката с решението е твое от една година, все едно би било по-лесно ако другата е виновна...



Тема Re: ти гонишнови [re: powerpufgirl]  
Автор ts me ()
Публикувано29.05.10 23:32



Не знам дали е по-лесно ако другият е виновен, но определено е по-приятно другият да е напуснатия.



Тема Re: ти гонишнови [re: ts me]  
Автор powerpufgirl ()
Публикувано29.05.10 23:38



това търсих да прочета!



Тема Re: ти гонишнови [re: powerpufgirl]  
Автор DAEMON (Марко Тотев)
Публикувано30.05.10 00:02



Извинявай... незнам в какво точно сте се забъркали, но каквото и да е - ще е гадно.
Не съм те засичал тук от много време, а това означава, че си в дупка.
Знам че е гадно - сори за което. Ако си щастлива, нямаш какво да правиш тук... започвам да звуча като Джейн... така и не разбрах какво стана с нея

...мош фаш мене жаа... или уфсъ


Тема Re: ти гонишнови [re: DAEMON]  
Автор powerpufgirl ()
Публикувано30.05.10 00:10



просто понякога хора, които са извън живота ти те удрят с мократа кърпа в лицето...



Тема Re: ти гонишнови [re: powerpufgirl]  
Автор DAEMON (Марко Тотев)
Публикувано30.05.10 00:12



Така е... като ритник в интимната област... но боли много повече... спаси се някакси

...мош фаш мене жаа... или уфсъ


Тема Re: ти гонишнови [re: powerpufgirl]  
Автор eliaelia (минаващ)
Публикувано30.05.10 23:08



Аз пък за себе си в едно съм се убедила... в една начеваща връзка, появи ли се първата клетва... това е началото на края.
Твърде често приемаме тръпката за любов. И товарим с огромни очаквания и клетви нещо.. което по съществото си е крехко и нетрайно.



Тема Re: ти гонишнови [re: ts me]  
Автор Джacтa Пpacтa (amabile)
Публикувано31.05.10 09:06



"... определено е по-приятно другият да е напуснатия."

Грешиш! Понякога краят на връзката идва преди любовта да си е отишла. И си мисля, че тогава този, който обича повече прави по-твърдата крачка и къса. Тогава обаче определено не носи нищо приятно, но може би след време и това минава.



Тема Re: ти гонишнови [re: Джacтa Пpacтa]  
Автор eliaelia (минаващ)
Публикувано31.05.10 16:56



Не може да се обича повече или по-малко.
Обичаш или не обичаш. Не мога дори да проумея вариант "обичам я малко, повече, по-малко, много"... Обичам я! - Толкова. И не... любовта не може да отмине. Отминава тръпката... ако мислим че любовта е отминала, значи е отминала тръпката, а ние погрешно сме приемали тръпката за любов.
Като се абстрахираме от това... има адски много връзки, които са изградени на тръпка, навик, примирение, компромис, удобство, ангажимент.. все такива разни различни от любов неща...които вече ни карат да се чувстваме като освободени, когато връзката се прекрати... но там не може да е имало любов.
Любовта си оставя завинаги местенце в сърцето... всяка любов.. към обичан човек, дете, майка, родина, котенцето ни... и прочие...



Тема Re: ти гонишнови [re: powerpufgirl]  
Автор Jesica (charming bird)
Публикувано23.06.10 07:45



kogato vruzkata se e iz4erpala i nqma trupka i ne se radvash, kogato drugiqt se pribira, a ponqkoga dori i ne zabelqzvash, 4e e tam. i kogato po4ti edinstvenoto, koeto pravite e da se karate ?!!?......




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.