Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:30 26.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Какво (не) ви харесва в мъжетенови  
Автор DAEMON (Still alive)
Публикувано02.05.10 19:26



...и какво ви кара да търсите жени.

Лично за мен - мъжете "не ми миришат" правилно... и не става въпрос за телесна миризма, а за феромони... - но пък в моя случай (в частност) - това е обяснимо


С изключение секс - всичко при мъжете ме устройва, кефи, харесва... липсата на двойнственост, прямотата, липсата (в повечето случаи) на задни мисли и скрити подтексти.

Един култов виц, за който се сетих преди малко:
Корабокрушенец на самотен остров, умирал от глад, и случайно хванал златната рибка. Тя му се примолила:
- Добри ми човече, ще ти изпълня едно желание, само моля те, да ме пуснеш.
.....
- Искам една магистрала от тук, до хаваите - казал корабокрушенецът.
- Моля те, стара и уморена съм, а това е много сложно... измисли някакво друго, по-простичко желание - казала рибката.
- Ами, тогава - искам да разбирам жените...
. . . . . . . . . . . . . .
....
- А с колко платна я искаш магистралата - попитала рибката.

...мош фаш мене жаа... или уфсъ

Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: DAEMON]  
Автор mariam33 ()
Публикувано03.05.10 08:18



основният им плюс за мен е,че знаят какво искат и това знание не зависи от фазите на Луната

.мъжете са добри приятели,"точни" и честни.няма скрито-покрито,няма да те подведат.харесва ми начина,по който мога да разговарям с тях.харесва ми,че не са променливи и отстояват трайно решенията си.харесва ми хладнокръвието при вземането на такива.харесва ми,че понасят,т.е. разбират правилно моята безпощадна прямота без да се обиждат.харесва ми,че не говорят много/излишно.харесва ми,че не са ТАКА емоционални като жените,но...това е и основния им недостатък за мен.
мога да оценя,когато един мъж изглежда добре или мирише добре...но никога няма да го пожелая.
не ми харесват мъже живеещи с родителите си и такива,които не мога да се грижат сами за себе си!не ми харесва неспособността им да носят отговорност,материалната показност,неумението да се справят с жени,които ги манипулират сексуално,прекалената им суета-мъж,който има по-хубав маникюр от моя.
не ми харесва,когато си мислят,че съм си "паднала"по тях само защото разговаряме прилично и/или се засмея на някоя шега.
не ми харесва да го играят жертва,когато са отхвърлени и да хленчат.отблъсква ме и излишната агресивност.
в заключение-предпочитам ги за колеги.най-добрият ми приятел е мъж.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: mariam33]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано03.05.10 20:19



Това дето си го написала се отнася до всяко човешко същество. Не ми харесват сексистите. Това, което определя човека е не първичните и вторични му полови белези а съдържанието на главата му. Има гадни жени и отвратителни мъже. Има хора и от двата пола, които смърдят на кофа за боклук. Има манипулатори с пениси и вагини. Има ги всякакви. Да ги делиш на мъже и жени е все едно да делиш водата на суха и мокра.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: lnfinity]  
Автор SVETl (Obichashta)
Публикувано03.05.10 20:42



Предпочитам най-гадната жена пред най-добрия мъж.

ВИНАГИ СЪЩЕСТВУВА НЯКОЙ,КОЙТО ЖЕЛАЕ СЪВСЕМ СЪЩОТО,KOETO ИСКАШ И ТИ!


Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: SVETl]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано03.05.10 21:02



Въпрос на личен избор. Мъжът не е автоматично лош а жената добра. Поставянето на собствения избор като аксиома, може би не е най-верния път. Ама като принципа е да изгорим юргана заради бълхата, всяко действие е оправдано





Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: lnfinity]  
Автор mariam33 ()
Публикувано04.05.10 07:47



Съгласна съм с написаното от теб.Нахвърлях няколко "за" и "против" мъжете,като белег какво ме привлича или отблъсква у тях,без да обобщавам,че всички мъже са такива и с ясното съзнание,че минусите са характерни и за много жени.
Жените за мен не са нещо повече от мъжете,не ги превъзхождат,а са пола,който ми осигурява душевния,емоционалния и физическия пълнеж на всичко,от което имам нужда в една връзка.Не отричам всички мъже,така както и не приемам всички жени.Подбирам човека,а не пола.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: mariam33]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано04.05.10 10:00



Добре казано





Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: DAEMON]  
Автор syron (rectal ranger)
Публикувано04.05.10 22:07



на мен всичко ми харесва в мъжете. особено трибуквените атрибути


Иначе жените са по-съвършените същества, но аз не съм перфекционист.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: DAEMON]  
Автор nerg ()
Публикувано07.05.10 08:23



Какво (не) ви харесва в мъжете...и какво ви кара да търсите жени.

Тялото не харесвам в мъжете,а харесвам женското...на втори план емоционалността и интелекта. Мога да се възбудя само и от последните две в една жена



Редактирано от nerg на 07.05.10 08:24.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжете [re: DAEMON]  
Автор Джacтa Пpacтa (amabile)
Публикувано07.05.10 17:08



Не ми харесва когато демонстрират силата си за нещо, което не е градивно. Дразнят ме момчешките естетизации на тема войната, свещеното, злото, доброто. Неприятно ми е, че вечно изискват да им се угажда.

Иначе причината да търся жени не се корени в обстоятелството, че нещо в мъжете ми липсва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.