Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:46 28.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема А сега - сериозно!!!  
Автор DAEMON (Still alive)
Публикувано28.04.10 23:51



Както се казва... годините минават... акъл в главата му не дойде!!!

Осмелявам се да предложа, в тази тема да се дискутират сериозни въпроси... като:

- Деца... концепции свързани с майчинство, със семейство, отглеждане на деца от женски двойки, известен/неизвестен баща и т.н.

- Самоосъзнаване - лесбийка - би... хетеро.. М2Ф... Много от тук пишещите/и четящите са минали отдавна по този път... и им е трудно да си спомнят НАЧАЛОТО


... и други подобни


Не се заблуждавам, че те,ата ще мине... с аудитория, на която и трябва "хляб, есенс, цигари и зрелища"... но призовавам за въздържане... ако нямате какво да правите - правете го другаде

...мош фаш мене жаа... или уфсъ


Тема Re: А сега - сериозно!!! [re: DAEMON]  
Автор witch777 ()
Публикувано29.04.10 13:44



концепции свързани с майчинство

не се съмнявам че точно ти си авторитета по въпроса.



Тема Re: А сега - сериозно!!! [re: witch777]  
Автор mariam33 ()
Публикувано29.04.10 14:40



witch,съвсем добронамерено те моля,абсолютно лична молба,покажи с поведение,че си прихванала поне малко от нравите и етикета на мястото,където живееш.прекрати постоянните си забележки и критики.вземи се похвали с нещо.Например какво ТИ си постигнала.Ако толкова ти се иска да се заяждаш с някого си пусни своя тема.На драго сърце ще ти откликна и от време на време ще ти пускам по някое мнение за стръв.Даже мога да ти предложа заглавие,без да имам никакви материални претенции към теб за авторското право."Заядки-разядки", Ок?
p.s.Предварително благодаря за възпитания тон,с който ще ми отговориш.Освен ако не решиш да накажеш дързостта ми с мълчание.



Тема Re: А сега - сериозно!!! [re: mariam33]  
Автор witch777 ()
Публикувано29.04.10 15:07



Например какво ТИ си постигнала

чакам първо селския пичага от подуяне да си изложи концепцията за майчинство и ще кажа.





Тема Re: А сега - сериозно!!! [re: witch777]  
Автор candyperfumegirl ()
Публикувано29.04.10 16:20



Хахаха..много си забавна.Смея се повече дори когато сама се гъделичкам.Сподели,от кое село си?Студено ли е в мазетата в Енгланд ?Или може би ще ни открехнеш кога точно ти ще родиш и отгледаш собствено дете?Хахаха..посмей се,шегичка





Тема Re: А сега - сериозно!!! [re: witch777]  
Автор eliaelia (минаващ)
Публикувано29.04.10 19:06



Мисля че Деймън има... ако не опит чак..то поне преки наблюдения по тези въпроси. И то не краткотрайни...



Тема Re: А сега - сериозно!!! [re: witch777]  
Автор DAEMON (Still alive)
Публикувано29.04.10 19:06



Интересен начин за определяне на постижения имаш... обвързани със селските концепции за майчинство...
Явно тук има нещо... по Фройд май... компенсиране липсана на свръх аз със свръх его... ама даскало у трету утдиление ни щия да ни тийчи по учебниците за 5ти курс...

На моменти наистина си голям фън... русо, русо... ама много русо - и то - в главата.

Сидъ си язе пред компа, чеша се по пакиджа и съ чудя к'во да ти р'ека... ми за майченцата... а метна идно тъковъ у сеното... а и скоча... и... и разтрия гръбчето

...мош фаш мене жаа... или уфсъ


Тема Re: А сега - сериозно!!! [re: eliaelia]  
Автор DAEMON (Still alive)
Публикувано29.04.10 19:11



Тенкс... само да не те обвини някоя кифла (задморска), че ми адвокатстваш...

...мош фаш мене жаа... или уфсъ


Тема Re: А сега - сериозно!!!нови [re: DAEMON]  
Автор eliaelia (минаващ)
Публикувано29.04.10 19:20



То аз в какво ли не съм била обвинявана... това ще е лек повей...
Просто отбелязах един факт, свързан с теб... за който е твърде вероятно дамите дори да не подозират.



Тема Re: А сега - сериозно!!! [re: DAEMON]  
Автор Viktoriya (непознат)
Публикувано29.04.10 22:53



"Осмелявам се да предложа, в тази тема да се дискутират сериозни въпроси... като:

- Деца... концепции свързани с майчинство, със семейство, отглеждане на деца от женски двойки, известен/неизвестен баща и т.н.

- Самоосъзнаване - лесбийка - би... хетеро.. М2Ф... Много от тук пишещите/и четящите са минали отдавна по този път... и им е трудно да си спомнят НАЧАЛОТО "

Други сме в началото на този път и още е рано да говорим :)
Определено ще е интересно да прочета истории на хора с повече опит в това начинание, с което ние с моята жена сега сме се заели- майчинството.
Ако ти имаш опит както разбрах, ще се радвам ако споделиш и не им се кахъри на англичанките, не си струва...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.