Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:15 26.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Децата  
Автор Питko Любoпитko ()
Публикувано15.04.10 10:27



Ако/когато една лесбо двойка реши да си има дете, как избират коя да е биологичната майка?

Има ли някакви общовалидни предпоставки или всяка двойка си е различна?



Тема Re: Децатанови [re: Питko Любoпитko]  
Автор mariam33 (believer)
Публикувано15.04.10 11:01



По-фертилната!!!
Разбира се винаги съществува и варианта теглене на чоп или съобразяване с фазите на небесните тела!

Редактирано от mariam33 на 15.04.10 11:04.



Тема Re: Децатанови [re: mariam33]  
Автор Питko Любoпитko ()
Публикувано15.04.10 11:52



Достатъчно често ли едната е значително по-фертилна? Всъщност как се определя фертилността при лесбийките?

При хетерките е ясно - ако не се пазят, бързо си проличава, коя хваща по-лесно.

А има ли го често варианта и двете партньорки да родят? Тогава не се ли появява пристрастие към собственото дете в семейството?



Тема Re: Децатанови [re: Питko Любoпитko]  
Автор eliaelia (минаващ)
Публикувано15.04.10 14:52



Опрашват се една - друга.. Сперма си купуват на черния пазар от съпругата на Питко... която си я добива чрез издояване досущ както при кравите... натъкват я с краставица, морков или друг зеленчук - за да е екологично.... и която хване - тя ражда... ако хванат и двете, замразяват второто дете за резервни части - което се е родило по-късно.
Мога да ти напиша още хиляда простотии... Ти няма ли да спреш бе... навлек? Какво ти влиза в работата личния ни живот? Някой теб пита ли те твоята жена как е заченала? От килима ли го е събирала...?
Егати лъскача ни сполетя...



Тема Re: Децатанови [re: mariam33]  
Автор una_corda (оксиморон)
Публикувано15.04.10 15:25



Така е, но освен теглене на чоп или съобразяване с фазите на небесните тела, хвърлят и зарове. Като се паднат две шестици, вече зависи от биологичния баща. Трябва да изберат за донор някой глупав, нечистоплътен и с не особено развита физика. После намират и сурогатна майка. Като се роди детето го дават под опеката на Бил Гейтс, първо да може да свиква да пише от малко по форумите и второ да си е със всичките белези на форумен търтей – Горе micro, между краката –soft.

Never wrestle with a pig. You'll both get dirty but only the pig will enjoy it.


Тема Re: Децатанови [re: eliaelia]  
Автор Питko Любoпитko ()
Публикувано15.04.10 17:45



Нали не се чудиш защо ти се налага да се завираш по мръсни "клубове" и да те гледат като ненормална с развян байрак и двама-трима привърженици.

Аз и преча и не, и съм досаден и не, но ти колкото вреда нанасяш на лесбийките, и ежемесечни гей-паради няма да могат да я компенсират.

Ще помоля, модераторите да трият темите ми ако смятат, че го заслужават или да ми наложат бан при същите съображения. Ако обаче трябва да се трият мнения на Елия или подобни в мои теми, моля да се изтриват само тези мнения и евентуални мои отговори (от които ще се въздържам), а не цялата тема.

Благодаря!




Тема оффнови [re: eliaelia]  
Автор cъвпaдeниe (непознат )
Публикувано15.04.10 22:00



Привет, Елия. От много време, 6-7 години често чета в клуба по мои си причини, но никога досега не съм писала, защото както и на питко, моето място също не е тук. Но сега не можах да се въздържа да напиша, че страшно много ми харесва да чета Вашите постинги, които освен останалото са забавни по един доста особен начин. На някои от тях съм се смяла с глас.
Поздрави!





Тема Re: Децатанови [re: Питko Любoпитko]  
Автор sometimes_somewhere (Should I?)
Публикувано19.04.10 02:21



Единствената общовалидна причина, осмисляща бъдещо майчинство, е желанието да имаш дете и стремежа да отгледаш независим човек - с любов и без прекалена и задушаваща жертвоготовност. Не мисля, че по отношение на майчинството жените се делят на лесбийки и хетеросексуални, а на майки, които в различна степен се справят с възпитанието и диалога с децата си.

Nobody can be exactly like me. Even I have trouble doing it. Tallulah Bankhead



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.