Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 18.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема "Чесалка" за егонови  
Автор mariam33 (believer)
Публикувано22.03.10 09:48



Ситуация,в която даваш всичко от себе си на някоя жена,а тя не ти отвръща,но и не те "пуска" да си отидеш и да постигнеш душевния мир,от който се нуждаеш отчаяно вече.Защото си станал част от нейният душевен комфорт и самочувствие,защото обича не човека до себе си,а факта,че някой я обича.Жена,която се пести.
Как се преглъща и компенсира това без да отключи поредица от бъдещи наранявания на всеки готов да обича използваната жена?



Тема Re: "Чесалка" за егонови [re: mariam33]  
Автор Питko Любoпитko ()
Публикувано22.03.10 10:19



За да го преглътнеш, първо трябва да престанеш да поемаш нови залци, т.е. трябва да станеш от масата. После всичко е въпрос на време, а когато дойде "новата", ако преживяването е истинско, въпросът "дали-или" изобщо не се появява.

Като студент в трети курс, в лабораторията, където си карах практиката, се мотаеше едно момиче, което си правеше дипломната работа. Тогава имаше един лаф, че жената инженер е като морското свинче - нито е морско, нито е свинче (дано тук няма много инженерки), та колежките не се оправяха много много в практиката и тя от време на време ме питаше някои неща. Беше симпатична, ведра и полека-лека ("от лаф на лаф ...) започнахме да излизаме. Мина почти месец, докато най-после успях да скалъпя достоверен претекст да я поканя в квартирата си. Когато се отдръпнахме един от друг, тя въздъхна с усмивка и каза "Най-после. Бях ти дала само още една седмица срок". Тогава не бях и чувал за дилдо, но се почувствах точно така. Аз съм влюбчива натура, преодолях шамара и любовта с нея си продължи.

След няколко месеца тя се дипломира и замина за родния си град. Като я изпращах на гарата, изведнъж се сетих:

- Нямам твой телефон там.
- За какво ти е?
- Как за какво!?!? Да ти се обаждам. Да се чуваме.
- Ти не разбираш ли, че всичко свърши? Най-добре е да ме забравиш още сега. Чао!

Това беше. На нея и трябваше дилдо за тези няколко месеца и поради липсата им на пазара, тя се беше пресегнала към най-близкото подобие.



Тема Re: "Чесалка" за егонови [re: mariam33]  
Автор DAEMON ()
Публикувано22.03.10 10:34



плс... като намериш отговора - драсни ми едно лс... та и аз да го знам



Тема Re: "Чесалка" за егонови [re: mariam33]  
Автор candyperfumegirl ()
Публикувано22.03.10 16:21



Чудо трябва,наистина,за да не си го изкарваш на следващите.Но аз мисля,че всичко може да се забрави,а това зависи най-вече от този следващ човек. Въпрос на шанс.Затова прецизно избирам човека,който да разбие сърцето ми.

Paradise(Not for me)


Тема Re: "Чесалка" за егонови [re: candyperfumegirl]  
Автор mariam33 (believer)
Публикувано22.03.10 17:27



Може би имаш предвид,че прецизно избираш човека, с който въобще да имаш отношения или съм те разбрала погрешно?Дори еднократно подобно разочарование е достатъчна "обеца".
За мен е важно наясно ли са и двете страни за взаимните си намерения и до колко е сериозно или не за другия.Предпочитам, когато някой иска просто да се позабавлява да знам това!Да има информирано съгласие,ако трябва да подходя шеговито.Да даваш аванси,да допускаш ухажване,да форсираш отношенията и в определен момент да се усетиш,че видиш ли,май сбъркахме,но и да не можеш да се откажеш от тръпката,че си обичан.



Тема Re: "Чесалка" за егонови [re: mariam33]  
Автор candyperfumegirl ()
Публикувано22.03.10 17:42



Избирам,точно.Правилата,трябва да сме наясно с тях.Всеки търси нещо,и трябва да знае какво.А да заблуждаваш някой,че търсиш нещо,а да искаш съвсем друго..е лошо.Лъжата е кофти работа,а и нали краката и са къси,още по-кофти.Според мен да си наясно е най-важното,дори и да не те устройва.Поне спестява доста илюзии и драми.

Paradise(Not for me)


Тема Re: "Чесалка" за егонови [re: candyperfumegirl]  
Автор mariam33 (believer)
Публикувано22.03.10 17:52



разбирам те,но...все пак правилата зависят от двама.ако единия е спестил информация,някоя незначителна подробност,като напр.,че търси само удоволствие без задълбочаване?ако успяваш да се ориентираш и в такава ситуация и да се предпазиш преди да е станало късно,браво на теб. каква ли част от нас не са били поставяни нито веднъж в ситуация "искам те,не те искам,иди си,ела" и до колко тя не е чисто женски патент,се питам?



Тема Re: "Чесалка" за его [re: mariam33]  
Автор candyperfumegirl ()
Публикувано22.03.10 18:04



хмм,разбира се,че е женски патент!Спестилият информация си е излъгал съвсем..преднамерено.Не виждам какво има в това изречение:"Искам те,но само за днес,защото утре ще искам нещо друго".Без"съжалявам","извинявай".Бих се извинила ако те настъпя,но защо да се извинявам,защото съм такава каквато съм?Отрежи"ситуацията",не ти трябва.Или я накарай да разбере какво иска.

Paradise(Not for me)


Тема Re: "Чесалка" за егонови [re: candyperfumegirl]  
Автор Джacтa Пpacтa (amabile)
Публикувано23.03.10 13:28



Мислила ли си какво ще се случи, когато си намериш ново занимание и това не е лъскането на нейното его, а твоето собствено?





Тема Re: "Чесалка" за егонови [re: Джacтa Пpacтa]  
Автор mariam33 (believer)
Публикувано23.03.10 15:44



ще бъда по-конкретна.не търся готово решение.имах необходимост да чуя гледни точки.да го обсъдя добронамерено с някой,който е бил в подобна ситуация.да споделя,ако щеш.дори би ми било интересно да чуя гледната точка на другата страна,ако има някой достатъчно смел да признае,че е бил в позиция на пристрастения,но ясно съзнаващ,че е обичан,а не обича,но и не може да се откаже.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.