Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:29 08.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Не питай старило, а патило  
Автор Питko Любoпитko ()
Публикувано08.03.10 15:59



Как мислите, дали актрисата Сара Рамирес - д-р Кали Торес от "Анатомията на Грей" е лесбийка!





Тема Re: Не питай старило, а патилонови [re: Питko Любoпитko]  
Автор Ellen De Generes ()
Публикувано08.03.10 18:47



Честно казано и аз си задавам този въпрос...



Тема Re: Не питай старило, а патилонови [re: Ellen De Generes]  
Автор Питko Любoпитko ()
Публикувано08.03.10 19:51



И как си отговаряш?

Аз страдам от заблудата, че мога да "чета" характери по снимка. Естествено с актьорите е най-трудно, щото на тях това им е работата - да ни лъжат.

Много ми е любопитно дали усещането ми за тази мацка има някаква почва.



Тема Re: Не питай старило, а патилонови [re: Питko Любoпитko]  
Автор Ellen De Generes ()
Публикувано09.03.10 08:24



Най-вероятно усещането ти за тази мацка няма почва. Това, че в определен момент тя става лесбийка във въпросния сериал, не означава, че и в действителност е такава. Например вземи жените, които играят лесбийските роли в L-word, някои са такива, други - не. Но на въпрос свързан с жена, която играе епизодична роля на лесбийка, дори и гей радара ми не може да подскаже дали тя е такава. Тези неща се усещат по различен начин. Четенето на характери по снимки може да се окаже вид самозаблуда, но ако имаш гей радар или шесто чувство, това би могло да ти помогне да си отговориш на подобни въпроси.

Редактирано от Ellen De Generes на 09.03.10 08:29.



Тема Re: Не питай старило, а патилонови [re: Ellen De Generes]  
Автор Питko Любoпитko ()
Публикувано09.03.10 11:31



Въпросът ми щукна вчера докато случайно се загледах в повторение на "Анатомията на Грей". Не бях гледал сериала поне година.

Сега като казваш, си спомням, че имаше някакъв епизод, дето тя се чудеше дали не е лесбийка, но вчера изобщо не го помнех това. Просто я гледах и се запитах дали е гей. Напълно възможно е мозъкът ми подсъзнателно да е извикал спомена за епизода с лесбийството и затова да ми се е появил въпроса.

Това, което искам да кажа е, че не съм си задал въпроса съзнателно заради ролята й във филма. Все дотолкова ми е ясно, че артистите играят роли. Макар че колкото по-близка е една роля до същността на артиста, толкова по-реално се получава. Макар че пък Ричард Чембърлейн е гей, а винаги е играл много мъжкарски (в истинския смисъл на думата, а не мачо) роли.

Нямам никакъв гей радар. Мога да позная само мъж гей и то когато това е очевидно за всички. За жените нямам никаква идея.

Чел съм тук няколко пъти въпроса "Как познавате себеподобните си, за да не стават фалове". Аз си мисля, че ако нещата не се форсират - да се намери партньор в рамките на един час, това едва ли е проблем. Предполагам, че така както аз опипвам ... опипвах почвата с жените - галантност, закачки флирт и полека-лека ставаше ясно дали ще ме огрее, така е и при вас. Само трябва точно да се избере моментът на сваляне на маските. Ако е много рано, може да сгрешиш, ако много изчакваш, може да пропуснеш шанса си.

Малко се отплеснах, сори. То пък от какво ли съм се отплеснал. Тук нали е лаф да става, време да минава.



Тема Re: Не питай старило, а патилонови [re: Ellen De Generes]  
Автор Phutukawa (непознат)
Публикувано09.03.10 14:51



Като не ти работи гей радара има Google


Иначе за Sara Ramirez, не мисля, че е гей, което си е загуба



Тема Re: Не питай старило, а патилонови [re: Питko Любoпитko]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (rectal ranger)
Публикувано09.03.10 20:14



При жените е доста трудно да се познае, освен ако не са ептен буч, но и тогава е възможно да не са лесбийки. Въобще, лесбийството при жените е доста променливо и по мои наблюдения мацките с обратни налконности мигрират непрекъснато от единия до другия бряг, просто защото са рецептивната и по-малко активната страна в секса и се поддават на сугестиране, затова и средният процент лесбийки сигурно е в десетки пъти по-малък, отколкото този на гей мъжете. Докато при нас си е ясно - като харесваш пишки, харесваш пишки, точка по въпроса. Не ти пука какво мисли обществото - все пак си мъж и трябва да вдигнеш самолета, за да стане секса - ако те подлудяват пишки и мъжки дупета, няма как да се принудиш да харесваш нещо друго.
Абе с две думи - мъжете по принцип сме с по-твърди граници, за разлика от жените, които често се движат и в двете платна.



Тема Re: Не питай старило, а патилонови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Питko Любoпитko ()
Публикувано09.03.10 20:50



Интересно разяснение. Не бях го поглеждал от тази страна.



Тема Re: Не питай старило, а патилонови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Ellen De Generes ()
Публикувано09.03.10 23:07



Мисля, че папата е прав в разсъжденията си. Определено има жени тип буч, които не са лесбийки. Ако помните Светла Димитрова - световната ни шампионка и рекордьорка по лека атлетика, която преди няколко години участваше в Сървайвър. Навремето мислех че е лесбийка, предвид физиката, маниерите и най-вече гласът й, както и шампионката ни в дългия и тройния скок Ива Пранджева, която имаше подобна физическа характеристика, но какво се оказа - и двете са семейни, едната се разведе между впрочем, и двете имат деца, и двете са хетеро

Същото може да се предположи и за олимпийската ни медалистка в борбата Станка Златева - жена тип буч, но не лесбийка. Наистина е трудно да познаеш дали една жена е лесбийка, дори и гей радарите понякога ни лъжат.



Тема Re: Не питай старило, а патилонови [re: Ellen De Generes]  
Автор Питko Любoпитko ()
Публикувано09.03.10 23:52



При спортистките е по-различно. Тях много ги блъскат с мъжки хормони.

Преди години имаше една тенисистка на маса - Даниела Гергелчева. Не се интересувам много от спорт, но нея съм я запомнил, щото гледам някакво интервю десет минути с някаккъв мъж - по глас, маниери, стил на говорене, че и по физиономия и като свърши интервюто и чух името, разбрах, че е жена.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.