Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:37 10.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Честит Осми март мили другарки!  
Автор Питko Любoпитko ()
Публикувано08.03.10 01:25



Тва требе да е единствения клуб, в който този празник се отнася за всички членове ...ъъъъ... членки.

Напред, към нови трудови победи другарки жени!

Урраааааа!



Тема Re: Честит Осми март мили другарки!нови [re: Питko Любoпитko]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано08.03.10 10:37



Благодаря за семплото нещо като пожелание, любопитни другарю



А без да праскаш диалект не може ли? Или държиш да се покажеш селско чедо?

Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: Честит Осми март мили другарки!нови [re: amarilis]  
Автор Питko Любoпитko ()
Публикувано08.03.10 11:47



My dear Amarilis,

I am terribly sorry for disappointing and irritating you by my peasant slang. I meant no offence and beg for your kind forgiveness!

Now, here is my greeting again:

“Happy Eight of March, dear lady comrades!
This here must be the only club for which this greeting applies to all its members … eeee … lady members.

Forward to new labour victories lady comrades!

Hurrraaaaayyyyyy!"





Тема Re: Честит Осми март мили другарки!нови [re: Питko Любoпитko]  
Автор Ellen De Generes ()
Публикувано08.03.10 12:49



Благодарим много, другарю за българската и за английската интерпретация на осмомартенския поздрав. Много мил човек се оказа





Тема Re: Честит Осми март мили другарки!нови [re: Питko Любoпитko]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано08.03.10 13:14



Еййййййййййй, виж к'во е хубаво, когато палачинката има (поне) две лица


Мерси за поздрава...тоя празник е много малоумен...но пък е хубаво да има какво да си честитим...аз повече бих се зарадвала някой да честити последния сняг за тая година...ама чакам включване от метеорологията

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: Честит Осми март мили другарки!нови [re: Ellen De Generes]  
Автор Питko Любoпитko ()
Публикувано08.03.10 13:42



Такъв съм си още от момиченце.



Тема Re: Честит Осми март мили другарки!нови [re: Markizata]  
Автор Питko Любoпитko ()
Публикувано08.03.10 13:43



Палачинката, вдигаща пара, намазана с масълце и течен шоколад ...

Ммммдааааа .....



Тема Re: Честит Осми март мили другарки!нови [re: Питko Любoпитko]  
Автор mariam33 (believer)
Публикувано08.03.10 18:09



Не искам да звуча неблагодарно,но и облечен в дрешката на любимия ми английски поздрава ти не ми "стои".Стига с тези отживелици за другарки!Стига с луканка "Балкантурист" или както там беше!Подобни аналогии с миналото мен лично ме обиждат! На достатъчно брой години съм,за да знам от къде произхожда празника 8 март и какво значение е имал.
Не ме разбирай погрешно,ако си решил да поздравиш би могъл да го направиш по по-приемлив и по-нормален начин.А не да звучи като ирония.
Така поднесен поздрава ти върви в комплект с одеколон "Работница" и аз държа да си го получа!






Тема Re: Честит Осми март мили другарки!нови [re: mariam33]  
Автор Питko Любoпитko ()
Публикувано08.03.10 20:02



Не сте права другарко. Ама хич не сте права.

Първо, много добре знам откъде идва празника и на какво е символ - равноправието на жената с мъжа, т.е. трактористки, кранистки, комбайнерки ... в краен случай майки.

Както казват комун... пардон социалистите - "такива бяха времената".

Точно по тази причина поздравът ми е поднесен като ... не, не като ирония, като шега.

Ако на някоя жена й е приятно, а такива, убедил съм се има много - да го приеме като поздрав. Ако пък не зачита празника - то намигането към него е повече от очевидно.

А най-много не си права знаеш ли за кое? За луканката. Еееех, каква луканка имаше едно време ....

Бих ти пратил целувка, но тук няма целуващо емотиконче, затова слагам заместител -



ПП Между другото, познавам по име човекът измислил луканката. Преди това се правели наденици или суджуци, кой както ги нарече. Този човек правел два вида суджуци - единия с чесън, а другия с лук освен другите подправки. На времето в кръчмата като си купиш пиене, мезето вървяло към него безплатно. Та в кръчмата на този човек хората най-често искали за мезе от суджука с лук: "И дай там от луканката!". Така се родила луканката.



Тема Re: Честит Осми март мили другарки!нови [re: Питko Любoпитko]  
Автор mariam33 (believer)
Публикувано08.03.10 21:18



Сполай ти,момко за инфото по луканковия въпрос.


От това,че съм се родила жена се чувствувам празнично всеки божи ден и нямам нужда от специален такъв.Нямам нищо против него,нито против теб.Само туй другаросване ме притеснява малко.Макар като се замисля аз не съм другарка,тъй че няма какво да се връзвам.
Виж за амарилиса за amarilis не мога да си изкривя душата-постарал си се!
p.s.ако няма "Работница" и с "Тройной" ще се задоволя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.