Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 13.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Граматичен въпроснови [re: Ellen De Generes]  
Автор Питko Любoпитko ()
Публикувано25.02.10 14:34



Е, не, точно сега не ми се отказва. Тъкмо се поразчупи леда.

Точно това, което си ми написала търся тук. Не информация от наблюдатели, събрана оттук-оттам, а това което само вие, които сте изцяло в тази сфера знаете.

До момента аз си мислех, че лесбийките са основно три вида, разпределени приблизително равномерно - фем, дайк и бъч. Сега разбирам, че бъч е по-скоро изключение, което се приближама повече до трансджендър отколкото до лесбийство. Това е важно за изграждане на пълната картина. Разбира се това е така, ако се доверя само на твоето мнение. Ако има повече изказвания, картината ще бъде по-пълна и по-точна.

Още нещо много важно за мен. Не се оптивам да доказвам абсолютно нищо. Съжденията, които изказвам са почерпени от бегло прочитане на случайни материали. Аз не твърдя нищо. Аз само питам.

И друго. Питам за собствена информация. Нито се занимавам сериозно с този въпрос, нито го обсъждам с някого извън тази тема, нито пък, опазил ме бог, се занимавам с някакво изследване. Просто искам да науча възможно най-близкото до истината за неща, които не познавам.



Тема Re: Граматичен въпроснови [re: Питko Любoпитko]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано25.02.10 17:41



дори никът ти сам по себе си е дразнещ



Редактирано от Vanilllaa на 25.02.10 18:06.



Тема Re: Граматичен въпроснови [re: Питko Любoпитko]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано25.02.10 17:46



Това не е клуб за любители на женските прелести от мъжки пол. Такъв клуб е Женски клуб, където пишат жени и онези мъже, които искат да се намират сред такива и евентуално не се чувстват добре в Мъжки клуб.



Тема Re: Граматичен въпроснови [re: Vanilllaa]  
Автор Питko Любoпитko ()
Публикувано25.02.10 18:07



Аз мислех, че никът ми е просто смешен и непретенциозен предвид темата. За теб може да е дразнещ. Бих го сменил, но едва ли ще се задържа тук дълго и няма смисъл.

Да, забелязвам известно раздразнение, но мисля, че това се дължи повече на изградената подозрителност към външните, отколкото конкретно към мен. Освен това забелязвам, че раздразнението не е у всички и някои все пак ми отговориха по същество.

Оттеглям се от дискусията с теб, щом това е желанието ти, като ти оставям правото на отговор, който няма да приема като покана за продължаване на разговора.

Все пак, ако някоя от другите дами бъде любезна да ми пише, с удоволствие ще си поговоря с нея.

За изтриването си имате модератори и там не ви се бъркам. Обещавам да не се сърдя ако ме изтриете.



"лес-френдли"? Ако погледнеш отново краткия ни разговор, може би ще отчетеш коя е по-френдли страната.



Тема Re: Граматичен въпроснови [re: Питko Любoпитko]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано25.02.10 18:09



нещо бъркаш, тука има "външни" - какво ли трябва да значи това, но когато се държат приемливо те са добре приети. за разлика от теб





Тема Re: Граматичен въпроснови [re: Питko Любoпитko]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано25.02.10 18:12



виж, усещам, че ти е кеф да си развяваш... мъжкото достойнство тук и да се изкарваш като най-добър и мил към жените, какъвто без съмнение не си, хахах, само не знам кой или коя ще ти върже





Тема Re: Граматичен въпроснови [re: Питko Любoпитko]  
Автор Oberonbg (ентусиаст)
Публикувано25.02.10 20:05



Само да се обадя по протокала. Английската дума butch се произнася буч и е прилагателно. Няма никакъв смисъл да я правим съществително или пък да я произнасяме бъч.

А буч е повече нещо за външния вид на жената. Едва ли някой предварително я пита дали била активна. За активната страна би се използвало top, въпреки че не знам доколко е подходящо като категория в лесбо секса. Само веднъж съм чувал лесбийка да се определи като top.



Тема Re: Граматичен въпроснови [re: Oberonbg]  
Автор Питko Любoпитko ()
Публикувано25.02.10 21:07



Не знам колко е коректно двама мъже да обсъждаме лесбийките в лесбо форум. Струва ми се, че не е.



Тема Re: Граматичен въпроснови [re: Ellen De Generes]  
Автор Monlks (drop-dead g.)
Публикувано08.03.10 15:15



Здравей Ellen De Generes,

"Но има неща, които не ги пише в енциклопедиите и научните обяснения"
Предполагам, че това е причината хората да питат, надявайки се да разберат от други извори.

".....че жените тип "бъч" са рядко срещани сред лесбийките"
"Има огромна разлика между жена "бъч" и лесбийка"
Защо мислиш, че са рядко срещани? От гледна точка на какъв опит даваш мнение? За мое най-голямо съжаление, страната, в която аз живея, лесбийка = буч, та....

"Откажи се, приятел, ок?"
Аз на приятели толкова злобно не говоря, но не искам да изхождам от себе си.



Тема Re: Граматичен въпроснови [re: Monlks]  
Автор casjop (king for a day)
Публикувано08.03.10 19:11



Машалла. Присъединявам се.

Nothing left to squander.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.