Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:08 19.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема 2 връзки едновременно ...нови  
Автор still_me (непознат )
Публикувано29.11.09 18:15



Здравейте ! Има нещо ,което ме вълнува и ми е интересно да видя и други мнения по въпроса. Аз съм на 22, от известно време си имам приятелка, която много обичам и нещата са си доста стабилни и се надявам така да е и за напред. От друга страна, от 2 години си имам и приятел, той ме обича, знам го... аз държа на него, превързана съм много..въпреки, че не е това,което изпитвам към приятелката ми, но е човек, който е много важен за мен и не само заради обществото и сигурността съм с него.... От друга страна и моята приятелка си има момче от долу-горе 2 години. Държи на него,но обича и мен. Не би го напуснала, твърди че има нужда от двама ни в живота си. Тя знае, за приятелят ми, но както моят ,така и нейният приятел не подозират за връзката помежду ни с това момиче. Интересно ми тук как бихте коментирали ситуацията и дали го приемате за нормално:) По ореантация съм Би ....



Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: still_me]  
Автор witch777 (nasty bitch)
Публикувано29.11.09 19:22



дали го приемате за нормално

'нормално' е разтегливо понятие. щом те устройва така, значи е ок.

Редактирано от witch777 на 29.11.09 23:40.



Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: still_me]  
Автор eleonora_ss (непознат )
Публикувано29.11.09 23:14



Ако момчетата разберат едва ли би им станало приятно, но щом за вас двете е ок и не се ревнувате от другите си връзки защо пък не. Не мисля обаче, че подобна паралелна връзка може да просъществува дълго време,аз поне бих се изморила, но зависи от характера...някои просто имат нужда от вниманието на повече от един човек.



Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: still_me]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано29.11.09 23:26



Ами какво да НИ учудва и скандализира - при немалобройната маса безлични лигли без никакви ценности и цели в живота, за които връзките се изчерпват с консумирането на човека като стока, която набавя някакви блага...това си е съвсем нормално!
Момчетата носят парцалки и стават за употреба като маймунка за пред мама и тате, момичетнцата пък са добри в "езиковата част" - к'во повече да му трябва на човека?!
Разбира се, това е твърде скромно постижение - далаверата е, да има за всеки ден от седмицата по един екземпляр от двата пола -да става разнообразие...купон да има...щот' иначе е няк'во задръстено такова...А, между тях ако има и един дилър - е, това вече е КЛАСА!



Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: still_me]  
Автор mariam33 (непознат )
Публикувано30.11.09 12:38



За мен всичко се съдържа в последното изречение на поста ти-
По ореантация съм Би ....
За приятелката казваш,че я обичаш,за него -"привързана съм" и ,че той те обича.Може би намираш удобство и комфорт/за пред обществото,ако щеш/ във връзката с него?До колко е честно обаче това отношение е друг въпрос.Винаги помага да се поставиш на мястото на отстрещната страна.Ако ти беше на негово място?Опитвам да те накарам да погледнеш от друг ъгъл.Съвсем добронамерена съм.



Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: Markizata]  
Автор Monlks (drop-dead g.)
Публикувано30.11.09 14:02



Ааааа - ха - ха - ха!!!
Благодаря за развеселяването. Добър сарказъм





Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: still_me]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано30.11.09 16:00



Без да ми се обиждаш, но повечето 'би' момичета които познавам бяха такива или защото не им стискаше да си признаят, че са лесбийки заради обществото, или защото искаха да излгеждат екстревагантно. Първите сега си имат сериозни приятелки, другите са женени с деца.

Демек, не че не може за известно време, ама седни и си помисли каква е перспективата и какво искаш от живота. Защото когато нещата започнат да стават сериозни, този тип връзки се превръщат в ад.

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus


Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: still_me]  
Автор still_me (непознат )
Публикувано30.11.09 17:36



На въпроса какво искам от живота си в личен план...задавала съм си го много пъти...от една страна искам нормално семейство, мъж, деца и всичко по реда си, но от друга...не бих желала да се отдам на типичния, стериотипен... хетеро живот и да загърбя същността си, не бих оставила приятелката си за нищо ... наясно съм че нещата ще стават все по-сложни...



Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: still_me]  
Автор Dark Mind. (♠)
Публикувано30.11.09 18:15



Ти според мене имаш нужда да пораснеш малко повече за да разбереш финално какво във действителност искаш от живота !?
не си играй със хората за да не си играят със теб





Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: Dark Mind.]  
Автор still_me (непознат )
Публикувано30.11.09 18:26



Да порасна..може и така да е, но това не означава че докато това стане трябва да съм сама , да отричам чувства,които в случая имам към двама души.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.