Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 11.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема 2 връзки едновременно ...  
Автор still_me (непознат )
Публикувано29.11.09 18:15



Здравейте ! Има нещо ,което ме вълнува и ми е интересно да видя и други мнения по въпроса. Аз съм на 22, от известно време си имам приятелка, която много обичам и нещата са си доста стабилни и се надявам така да е и за напред. От друга страна, от 2 години си имам и приятел, той ме обича, знам го... аз държа на него, превързана съм много..въпреки, че не е това,което изпитвам към приятелката ми, но е човек, който е много важен за мен и не само заради обществото и сигурността съм с него.... От друга страна и моята приятелка си има момче от долу-горе 2 години. Държи на него,но обича и мен. Не би го напуснала, твърди че има нужда от двама ни в живота си. Тя знае, за приятелят ми, но както моят ,така и нейният приятел не подозират за връзката помежду ни с това момиче. Интересно ми тук как бихте коментирали ситуацията и дали го приемате за нормално:) По ореантация съм Би ....



Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: still_me]  
Автор witch777 (nasty bitch)
Публикувано29.11.09 19:22



дали го приемате за нормално

'нормално' е разтегливо понятие. щом те устройва така, значи е ок.

Редактирано от witch777 на 29.11.09 23:40.



Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: still_me]  
Автор eleonora_ss (непознат )
Публикувано29.11.09 23:14



Ако момчетата разберат едва ли би им станало приятно, но щом за вас двете е ок и не се ревнувате от другите си връзки защо пък не. Не мисля обаче, че подобна паралелна връзка може да просъществува дълго време,аз поне бих се изморила, но зависи от характера...някои просто имат нужда от вниманието на повече от един човек.



Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: still_me]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано29.11.09 23:26



Ами какво да НИ учудва и скандализира - при немалобройната маса безлични лигли без никакви ценности и цели в живота, за които връзките се изчерпват с консумирането на човека като стока, която набавя някакви блага...това си е съвсем нормално!
Момчетата носят парцалки и стават за употреба като маймунка за пред мама и тате, момичетнцата пък са добри в "езиковата част" - к'во повече да му трябва на човека?!
Разбира се, това е твърде скромно постижение - далаверата е, да има за всеки ден от седмицата по един екземпляр от двата пола -да става разнообразие...купон да има...щот' иначе е няк'во задръстено такова...А, между тях ако има и един дилър - е, това вече е КЛАСА!



Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: still_me]  
Автор mariam33 (непознат )
Публикувано30.11.09 12:38



За мен всичко се съдържа в последното изречение на поста ти-
По ореантация съм Би ....
За приятелката казваш,че я обичаш,за него -"привързана съм" и ,че той те обича.Може би намираш удобство и комфорт/за пред обществото,ако щеш/ във връзката с него?До колко е честно обаче това отношение е друг въпрос.Винаги помага да се поставиш на мястото на отстрещната страна.Ако ти беше на негово място?Опитвам да те накарам да погледнеш от друг ъгъл.Съвсем добронамерена съм.



Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: Markizata]  
Автор Monlks (drop-dead g.)
Публикувано30.11.09 14:02



Ааааа - ха - ха - ха!!!
Благодаря за развеселяването. Добър сарказъм





Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: still_me]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано30.11.09 16:00



Без да ми се обиждаш, но повечето 'би' момичета които познавам бяха такива или защото не им стискаше да си признаят, че са лесбийки заради обществото, или защото искаха да излгеждат екстревагантно. Първите сега си имат сериозни приятелки, другите са женени с деца.

Демек, не че не може за известно време, ама седни и си помисли каква е перспективата и какво искаш от живота. Защото когато нещата започнат да стават сериозни, този тип връзки се превръщат в ад.

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus


Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: still_me]  
Автор still_me (непознат )
Публикувано30.11.09 17:36



На въпроса какво искам от живота си в личен план...задавала съм си го много пъти...от една страна искам нормално семейство, мъж, деца и всичко по реда си, но от друга...не бих желала да се отдам на типичния, стериотипен... хетеро живот и да загърбя същността си, не бих оставила приятелката си за нищо ... наясно съм че нещата ще стават все по-сложни...



Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: still_me]  
Автор Dark Mind. (♠)
Публикувано30.11.09 18:15



Ти според мене имаш нужда да пораснеш малко повече за да разбереш финално какво във действителност искаш от живота !?
не си играй със хората за да не си играят със теб





Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: Dark Mind.]  
Автор still_me (непознат )
Публикувано30.11.09 18:26



Да порасна..може и така да е, но това не означава че докато това стане трябва да съм сама , да отричам чувства,които в случая имам към двама души.



Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: still_me]  
Автор candyperfumegirl (I)
Публикувано30.11.09 18:35



А кой от двамата ше избереш,ако се наложи да избираш,и няма друг начин?Мъжа 100 % няма да иска да те дели,ако разбере за вас.И според мен ще е прав,но това е мое мнение,разбира се.

Paradise(Not for me)


Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: still_me]  
Автор Dark Mind. (♠)
Публикувано30.11.09 18:39



че кой е казал " да требе да си сама"? това току що си го измисли сама.
никой не ти е казал да отричаш чуствата си също, чети из между редовете " Казах съвсем четливо и ясно че, ми звучи доста детски" Това е лично мое мнение.

иначе бих те посъветвала да правиш това което сърцето ти казва.


Няма нищо лошо във това да бъдеш с двама, само внимавай !



Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: Dark Mind.]  
Автор candyperfumegirl (I)
Публикувано30.11.09 18:41



И откога изневярата е нещо хубаво?

Paradise(Not for me)


Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: candyperfumegirl]  
Автор Dark Mind. (♠)
Публикувано30.11.09 18:53



прочети внимателно какво съм написала !

едното няма нищо общо със другото



Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: Dark Mind.]  
Автор candyperfumegirl (I)
Публикувано30.11.09 18:56



"Няма нищо лошо във това да бъдеш с двама, само внимавай !"
Нямаше да е лошо,ако тези двамата знаят,все пак.Само половината знаят,нали?

Paradise(Not for me)


Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: candyperfumegirl]  
Автор still_me (непознат )
Публикувано30.11.09 19:01



Така е ,ако приятелят ми разбере, няма да се почувста никак добре, дори може би това ще е краят...



Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: still_me]  
Автор candyperfumegirl (I)
Публикувано30.11.09 19:03



А,извинявай,теб някой някога да те е научил какво означава думата"честност"?

Paradise(Not for me)


Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: candyperfumegirl]  
Автор Dark Mind. (♠)
Публикувано30.11.09 20:12



зависи от типа връзка, има видове връзки..предполагам знаеш.



Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: Dark Mind.]  
Автор candyperfumegirl (I)
Публикувано30.11.09 20:21



Чувала съм за тях,да.Този тип връзка не е моят.Няма как да се гавря с човек,с който съм от две години.

Paradise(Not for me)


Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: candyperfumegirl]  
Автор Dark Mind. (♠)
Публикувано30.11.09 20:32



всичко е строго индивидуално, има хора които биха могли, и ето че тя си го позволява.



Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: Dark Mind.]  
Автор candyperfumegirl (I)
Публикувано30.11.09 20:37



Много хора си позволяват какво ли не.Това,което тя си "позволява",има една дума за него,но аз няма да си позволя да я кажа тук.

Paradise(Not for me)


Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: candyperfumegirl]  
Автор Dark Mind. (♠)
Публикувано30.11.09 21:14



знаеш ли мен въобще не ми дренме какво си позволята тя, всеки сам отговаря за последствията си във крайна сметка!

по-горе някъде във темата "Маркизата ' го беше написала ..много точно,
cheers!

Редактирано от Dark Mind. на 30.11.09 21:17.



Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: still_me]  
Автор Jesica (charming bird)
Публикувано01.12.09 10:19



Ako pitash men, faktut, che priqtelkata ti znae za vtorata ti vruzka, a priqtelqt ti ne, sam govori za tova koi e po-vajen za teb i na kogo durjish pove4e..kum kogoto si po-chestna.



Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: still_me]  
Автор cold cold heart (cold cold heart)
Публикувано01.12.09 17:49



Честно казано,нямам представа какво е усещането да имаш паралелни връзки едновременно с мъж и жена!Но предполагам,че е почти като да имаш такива с двама мъже.Или с две жени.Даже сигурно е още по-сложна работа.Не знам.Но при всички положения е трудно,неправилно и амортизиращо.Може би е като лутане в омагьосан кръг,от който няма излизане.Но това е и въпрос на личен избор!Въпросът е колко издържат във времето подобни отношения.Но какво пък...колкото,толкова





Тема Re: 2 връзки едновременно ...нови [re: Dark Mind.]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано02.12.09 01:25



А, това, че приемаме всяко изчанчено извращение на човешките отношения за нормално...или просто казваме "абе....дре'е ми", не е ли сигнал, че вече нещо много не е в ред?Сарказмът и безразличието са начин да реагираме на нещата, които не можем да променим...но те не са отговор.
Защото отговорът на въпроса "Нормално ли е това" - поне моят отговор е, НЕ, не е нормално човек да се лъже и използва в едни отношения. Не е нормално човек да минава през живота на други хора като танк, без въобще да се замисля какво причинява с нечестността си, воден единствено от егоизма си, криейки се зад нищо не означаващи думи като "обичам" "чувства" и "емоции".
И на всичко това да се махне с лека ръка отстрани и да се каже "ми, като ги устройва - да се оправят! Кат' не ги устройва - пак да се оправят, бе!"
Либерализмът е прекрасно нещо - но той предполага едно по - високо равнище на разум, зрялост и ценности.
Иначе е тотална безотговорност.
Безнаказана безотговорност. А това е тъжно. И не може да ми е все едно, защото днес ще се постъпва така с едни, утре с други и така - докато стигне до сакралния ни собствен гъз. И тогава вече ще стане много НЕ - ок.
В крайна сметка, някъде трябва да минава някаква граница... между добро и зло. Между допустимо и не. Някаква граница на приемливост трябва да има. И за това на някого трябва да му пука още преди да му се е подпалила собствената черга. Иначе...
инак става това, което става! Човек може да умира на улицата, хората буквално ще минават през него, ще го прескочат и ще си бързат за накъдето....или ще спрат да погледат малко сеир ако си нямат друга работа.
Без да се замислят и за миг, колко лесно е, да си разменят местата с онзи, на чиито "сеир" са свидетели в момента!

И затова ще си позволя да вляза малко в сериозния тон и без майтап да кажа,
момиче,
това, което правиш, ако не е измислена провокация, е ГРОЗНО. И Долно. Ако си дошла тук да търсиш присъда за поведението си - такава и ще намериш - но не от тук. От живота. Каквото повикало - такова се обадило, нали знаеш?
Ако вкъщи не са те научили на честност и коректност, в клубовете няма да се навакса този пропуск. Но и няма как да очакваш да я срещнеш някога.
А, когато нараняваш хората, съзнателно, когато си правиш гаргара с чувствата им, това не винаги минава безнаказано и леко, както си мислиш...И на тях не винаги им е толкова все едно, колкото на теб.
Живей както си искаш, но дай и на хората право да правят същото! Лъжейки човека до себе си, криейки паралелните си връзки, ти му отнемаш възможността - за известно време. Но на лъжата краката са къси, а разкриването й не е приятно изживяване....
И въобще не развивай теории за обичане, щото няма какво да продаваш на краставичар краставици! Не може да обичаш някого, когото не уважаваш. Не може да уважаваш някого, когото лъжеш и на когото изневеряваш.

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.