Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:01 02.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Hаграда "Човек на годината"  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано06.11.09 10:58



Уважаеми дами ( и господа),

Heка всички заедно подкрепим приятелите си от Автономна безвластническа група „АнархоСъпротива”, така както и те бяха с нас срещу фашизоидните реакции на гей парада. Заради дълбоко хуманните си идеи и активна позиция, организацията напълно заслужава отличието.

http://humanoftheyear.org/?p=781

Ребята, давайте жить дружно!


Тема Давайте, вие сте!нови [re: amarilis]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано09.12.09 00:33



Последен ден за гласуване.

Ребята, давайте жить дружно!


Тема Много благодаря...нови [re: amarilis]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано10.12.09 23:06



за вниманието и подкрепата.
Какво пък, нека омразата, фашизмът и боят по тиквите ни съпътстват и занапред. Заслужено!

Не на гей парада в София

От: Български Национален Съюз

Линк на петицията: http://bgpetition.com/ne-na-gei-parada-v-sofia/index.html

Списък на всички подписани

;
# Име Град Държава Коментар
216 Генади Крумов Генадиев Сандански Балгария Учил съм езици и знам homo-значи сам,тоест хомосексуализъм значи да правиш секс със самия себе си.Крайно време е да назовем имената с истинските им имена-хомосексуалист,а не да ги захаросваме-хомосексуалист-значи чикиджия,тоест за бой си е. Аз като български националист съм крайно възмутен от това,че онанисти ще демонстрират простотията си извън домовете си.
215 Велияна Александрова Мудева Сливен България
214 Борис Антонов Крумов София България Преживял съм три опита за "срещи" от страна на педофили като дете и множество извънредно нагли "покани" от страна на педерасти през годините, поради което отдавна съм откровено нетолерантен към тях. Ако бяха наистина "нормални" - нормалните хора си кротуват. Това са извратеняци и не искам да парадират по улиците! Да си се "любят" в миризливите си дупки, но без никакво право на показност !
213 Георги Иванов Петрунов София България На съд!Да се разпусне това сборище на хомосексуалисти,наречено БНС.Снимали голите си задници и ги налепили в цяла София! Връх на наглостта!
212 Валентин Тошев Тончев Русе България
211 Мартин Огнянов Георгиев Русе България
210 Георги Петров Стоянов Царево България
209 Георги Тодоров Докимов Варна България
208 Димитър Петков Баръмски София България Няма нужна от масова педерастия!
207 Цветомир Росенов Спасов София България
206 Благомир Георгиев Владев Добрич България
205 Бистра Стефанова Христова София България Само така, момчета :) На България й трябват истински мъже!!!
204 Розалина Димитрова Димитрова Варна България
203 Димитър Георгиев Петров Добрич България Този парад не е нищо друго освен една наченка за да се унищожи българското общество и да се замени с спинозни душевно болни хора...
202 Даниел Илиев Илиев Щутгарт Германия Тази петиция няма нужда от коментар.
201 Стефко Златанов Иванов Бургас България Съгласен съм с вас.....Против Хомосексоалистите и Педофилите.Такива извратени типове потъпкват Българската чистота... БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!
200 Владимир А. Иванов София България Доспатъчно ми е, че гледам наглите физиономии на управляващите педали... Само тая просотия липсва!
199 Йоана Тцветанова Илиев Щутгарт Германия Надявам се да успеем да спрем това безумие. Дано повече хора да разбират, че поведението на хомосексуалистите не е модерно,не е интересно,а е чисто и просто болестно състояние,за жалост в много тежка форма.
198 Ангелина Кирилова Панталеева София България
197 Весела Стефанова Младенова София БЪЛГАРИЯ
196 Милен Стефанов Младенов София БЪЛГАРИЯ До всички педали: Емигрирайте в Гърция!
195 Стефан Стефанов Абаджиев София България
194 Георги Живков Ацев София България
193 Костадин Пройчев Маджаров Велико Търново България Просто съм учуден на нахалството им. Не съм чувал за парад на хетеросексуалните.
192 Димитър Стефанов Чаушев Пловдив България Без коментар!!! Човекът е бил така добър да напише всички тези факти и е прав.Погледнете накъде върви България и това хич не е хубаво,но лично аз,мисля че една голяма заслуга за искривяването на доста хора е прекалената модернизация и подръжание на чуждия модел на поведение - най-вече американсият.В америка в момента е препълнено с хомосексуалисти и се защитават под крилото на независима Америка,но тази епидемия е плъзнала навсякъде и не дай си Боже да се засили в България. Бог да пази България и нека се обединим всички за една добра кауза!
191 Павел Владимиров Георгиев Пловдив България
190 Николай Мирославов Башев Пловдив БЪЛГАРИЯ СМЪРТ ЗА ПЕДЕРУНГЕЛИТЕ!
189 Николай Мирославов Башев Пловдив БЪЛГАРИЯ СМАРТ ЗА ПЕДЕРУНГЕЛИТЕ!
188 Людмил Йорданов Илиев София България
187 Николай Мачев Варна България
186 Любин Живков Димитров София България Не е важно колко хора ще подпишат петицията,а колко ще излязат на 28ми, за да защитят бъдещето на своите деца!!!
185 Йордан Георгиев Ченков Сливен България
184 Tanya Angelova Kisyova Pazardzhik Bulgaria
183 Лора Петрова Белчева Варна България
182 Добромир Георгиев Кюлюмов София България нека спрем тази простотия ! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!
181 иван иванов иванов СОФИЯ БЪЛГАРИЯ В ГЕЙТАШКАТА НИ РЕПУБЛИКА ВСЯАКА СЪПРОТИВА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА ОСОБЕНО ЗА НЕЩАТА ОТ ЗАОБИКАЛЩИЯ НИ МИРОГЛЕД ..... ДУМАТА МРАЗЯ И НЕНАВИЖДАМ ... АКО ДО СЕГА НЯМАХА СМИСЪЛ ... Е СЕГА ИМАТ. НЕ НА ТОЛЕРАТНОСТА ГЕНИАЛНА ИДЕЯ ПОДКРЕПЯМ ВИ БРАВО
180 Михаил Петров Вълчев Плевен България
179 Сашо Стаменов Николов София България Поддържам Ви изцяло!Моите уважения!
178 ... Sofia Bulgaria
177 Стоян Иванов Куманов Пловдив България Педофилите и педеразите (със "з"!!!)са гадни извратени изроди. Смърт за първите, принудителен труд и кастрация за вторите! Едва ли хан Аспарух или хан Крум, например, са ги толерирали както сега!!!
176 Lyubomira Marinova Sliven Bulgaria
175 Kamen dimitrov damianov Sofia Bulgaria
174 Недялко Иванов Неделчев София България
173 Александър Цветанов Тянков София България Хомосексуалността не е избор, ама да се парадира с това е ОТВРАТИТЕЛНО!
172 Екатерина Стайкова Симитчиева Сливен BG
171 Aleksandar Slavchev Sofiq Bylgariq
170 Ангел Димитров Симитчиев Сливен България
169 Иван Валентинов Парушев София Познай? Не е нужна допълнителна популяризация, те така ли иначе са навсякъде
168 Йордан Димчев Димов Варна България
167 Мирослав Георгиев Милиджиев Варна България
166 Стефан Бойков Делийски София България Ако има гей парад. С комшито ще нарамим миномета и каса бира и гледай какво му се вика майтап. В България няма място за педали ! ! !
165 Димитър Анастасов Циканделов София България Недопустимо е !!!
164 Евгени Владимиров Павлов София БЪЛГАРИЯ! СРАМ И ПОЗОР! НЕ И В НАШИЯ ГРАД!
163 Катя Николова Цекова Пловдив България
162 НАУМ АСЕНОВ НАУМОВ ВАРНА БЪЛГАРИЯ хахаха тия гейтаци си мислят че хората са луди не педофилите.............. абре .... ТО ти как я мислиш тая работа освен че аверите ти са в парламента сега и по площадите да ми одите ти май си са поообъркал а.... после хората били расисти ...ми такива недодялани исипани #$№@$&#№&#& като тебе ме карат да се отвръщавам от човешката раса бе.....(приеми че си болен и вър на лекар ни на занимаваи с личната си трагедия моля ...)
161 светослав насков манолов София България срам и позор твърдо не
160 Антон Тодоров Ковачев Благоевград България Хомосексуалистите като такива принципно не биха пречели и дразнели, ако не го афишираха и не спекулираха с това. Става същото като с малцинствата- все привилегии, все жертви на нещо...Писва в един момент. За педофилите да върнат членовредителните наказания и с години да мрат!
159 Васил Георгиев Гепргиев Варна България Не толерирам по никакъв начин едни душевно болни хора които натрапват,извращенията си като нещо нормално и модерно с което промиват мозаците на подрастващите.Хомосексуализма е опасна душевна боест,тя пречи на естественото и закономерното на всеки индивит ,а имено оставяне на потомство.
158 veselin krasimirov nachev pleven dalgariq
157 nikolina Angelova nikolova blagoevgrad bulgaria
156 Иван Цветанов Гайдаров Сопот България
155 алабастър боянов разградски Хомо Расатикус Ебенесария Педерастията е болест! Но вижте кой води парада на национализма-хомосексуалистът Расате. Просто отклонява вниманието от собствената си извратеност
154 Румен Боянов Цветков Монтана България Като национал-радикал напълно подкрепям този протест и ви поздравявам за инициативата! За национално могъща и социално справедлива България!
153 Весела Емилова Даскалова Добрич България
152 Генади Неделчев София България Смърт!
151 Nikolai Nikolaev Mussin Sofia Bulgaria
150 Валери Рангелов Велев София България
149 Любомир Станимиров Цветанов София България
148 Георги Здравков Ранделов Пловдив България
147 ivan denev petrov lovech bulgaria mrete pedali
146 Ivo Radkov Stoynovski Sofia Bulgaria .
145 Александър София България Ушев-педерас
144 Judy-Lu Ramone София България
143 Станко Николов Симеонов Варна България Като са обратни ... нека си бъдат , но никой от нас нормалните не е длъжен да гледа показните им извращения.Всеки в тази "държава", който има някакви отклонения иска допълнителни права и привилегии.А кога нормалните Българи ще получат правата си на практика ???
142 Валентина Атанасова Господинова Стара Загора България
141 Николай Красимиров Трифонов Варна България
140 Васил Николаев Пеев Варна България
139 Костадин Янчев Костов София България Хомосексуализма е болест, не трябва да се допуска публично и още по-малко демонстрации...
138 Милен Славчев Шингов София България
137 Иван Жеков Жеков Бургас България
136 Ангел Цанков Ангелов Перник България
135 Деян Димитров Илиев София България Не на публичните сексуални извращения нанасящи тежки психически вреди на младите поколения.
134 Боян Боянов - Расате София България Нашата борба срещу педерастите е продиктувана от необходимостта на обществото да съхрани културата и морала си.
133 Hristina Blagova Asenova Marbella Spain
132 димитър юриев данчев софия България да живее БЪЛГАРИЯ! за една чиста е свята република!
131 Матей Ивелинов Пенев София България
130 ASIMENIA PETROVA PETROVA ATHENS GREECE PARVO SE VZVINIAVAM, 4E NE PI6A NA KIRILITSA! NAPALNO VI PODKREPIAM,NO NIAMAM FIZI4ESKATA VAZMOJNOST KAKTO I DRUGITE TUK DA PRISASTVAM NA 28. JELAEM VI USPEH!!! NADIAVAME SE TAZI LUDOST DA SPRE V ZARODI6, ZA6TOTO AKO NE POLU4I OTPOR DO GODINA DVE 6TE IMA DORI ISKOVE ZA OSINOVIAVANIA NA DETSA OT GEI DVOIKI!!! IMA MNOGO NE6TA, KOITO SA NEPRIATNI ZA HETEROSEKSUALNITE, I TUK SE IZVAZIAVA TAZI 6IROKO SPRIAGANA TOLERANTNOST-PRIEMAME GI!!! SPETE SI MAJ S MAJ TSELUVAITE SE I T.N. NO V DOMOVETE SI!!!!!!!!!!!! NE ISKAME I NEMOJEM DA OBESNIAVAME NA DETSA, VA6ETO POVEDENIE, BOLEST ILI IZBOR - NARI4AITE SI GO KAKTO ISKATE!!! A MEJDU DRUGOTO ZA6TO NA PARADA NE POKANITE I RODITELITE SI GOSPODA GEIOVE- MOJE TE DA OBIASNIAT NA DETSATA NI KAKVO STE VIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
129 Марин Николаев Терзиев София България
128 Иван Н. Димчев София БългАрия Тия извратеняци заедно с циганите да си ги вземат в холандия. България над всичко!
127 Михаил Николов Гаевски ВАРНА България
126 Stefan Vasilev Popov Varna Bulgariq
125 Димитър Янков Янев София България Популяризирането на хомосексуализма трябва да бъде подсъдно!
124 Ради Въчев Панайотов Шумен България Анатема!
123 Ivan Georgiev Petrov Plovdiv VELIKA BULGARIA
122 Васил Жоров Генов Пазарджик България
121 Николай Стоянов Желязков Бургас България Толкова много педали, толкова малко павета!
120 Калоян Иванов Харалампиев Пловдив България Екипът на Български Националисти подкрепя тази инциатива!
119 Мирослав Райков Кираджийски София България Не на извращенията! Който иска да прави кавото иска, но не и да парадира с това!
118 Lubomir Atanasov Kamenov SOFIA BULGARIA БНС .....вие сте последната ни надежда да се опалчим на на шибаните геьове!!!! Напред Български Национален Съюэ.... БЪЛГАРИТЕ ЩЕ ВИ ПОДКРЕПЯТ ВИНАГИ И ДО КРАЙ...
117 Иван Димчев Станев Бургас България Като искат да си свормират клубове, не паради.Никой не иска тяхната показност...

......

Ребята, давайте жить дружно!


Тема Re: Много благодаря...нови [re: amarilis]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано11.12.09 21:52



Ауууууу, толкова неграмотност накуп скоро не бях срещала!



Тема примати, данови [re: EVl]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано12.12.09 01:05



Уви, не щъкат вдън горите тилилейски, а сред нас и се множат прогресивно!

В този смисъл, тревогите не са излишни. Както и приятелите на ЛГБТ общността...

Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: Много благодаря...нови [re: amarilis]  
Автор Sick of this... (absent)
Публикувано14.12.09 10:30



Тези са някакви заблудени,да...прости им,те не знаят какво си причиняват



to get her


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.