Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 10.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Дайте съветнови  
Автор mandarin199 (непознат )
Публикувано07.10.09 19:53



За първи път влизам тук,но мисля че може да ми помогнете със съвет.Ето и историята.Всеки ден в работата си срещах една страхотна жена,по-голяма с 10 г.от мен,омъжена с дете.Постепенно се сближихме,тя ми взе тел.номер,излизахме заедно въпреки разликата в годините,разбирахме се чудесно и беше готино като сме заедно.В един момент се замислих какво става,но си казах-тя е омъжена,има и дете.Обаче всичко си продължаваше,дори започнахме да се виждаме всеки ден,наблюдаваше ме,но нищо повече.Така дните минаваха,излизах с нея и приятелките и.Общо взето голямо внимание ми обръщаше-телефони,срещи и т.н.Но смелост не събирах за нещо повече,а и тя нищо.В един момент стана така,че нямаше как да се виждаме покрай работата и не се виждахме всеки ден.Виждахме се рядко,никога не сме се карали и в един момент тя спря да се обажда,да ме търси.Стана ми много гадно,чудя се какво става.Дали не сбърках като не насърчих нещата,за да разбера какво иска от мен.Та,тя е омъжена и незнам дали ме е харесвала или съм си въобразила,но такова внимание...До ден днешен се чудя,вие как мислите?Много ми е тъпо,зашото тя е много готина.Аз самата незнам-за първи път ми се случва подобно нещо,винаги съм била с мъже,а изведнъж ме привлече жена.Ние вече не се виждаме и няма да разбера нищо.Сигурно ще ме обвините,че не съм направила опит,но разберете досега не съм била в такава ситуация,незнам как става.Незнам дали тя е имала влечение към мен,вие как мислите.Лошото е,че вече дори не си говорим и виждаме.Благодаря за вниманието.



Тема Re: Дайте съветнови [re: mandarin199]  
Автор Джacтa Пpacтa (amabile)
Публикувано08.10.09 15:20



Много пъти споменаваш това, че е омъжена ... знаеш ли колко омъжени с деца пишеха тук по едно време? ;-)

Щом сте били толкова близки, все ще намерите повод да се видите пак.. скоро. И ако и тогава те тегли към нея по същия начин, сигурна съм ще намериш смелост да й го покажеш :-)



Тема Re: Дайте съветнови [re: mandarin199]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано08.10.09 16:19



трябвало е да пробваш. както и да е. гледай напред, стига с тия 'незаменими' жени отпреди 100 години.



Тема Re: Дайте съветнови [re: Джacтa Пpacтa]  
Автор mandarin199 (непознат )
Публикувано08.10.09 19:48



Благодаря за отделеното време.Дано се срещнем пак с нея.Май съм изпуснала шанса.



Тема Re: Дайте съветнови [re: mandarin199]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано09.10.09 14:42



Няма нищо по - тъжно и жалко от това, да бъдеш "третия в кревата" или "любовника в гардероба".
Продължавам да не мога да си обясня, защо някои хора си го причиняват...въпрос на личен избор.

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.


Тема Re: Дайте съветнови [re: Markizata]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано09.10.09 19:18



Ваша Светлост, нищо не се знае... може омъжената с дете да е пред развод...

има доста такива случаи... инак съм съгласна с вашето мнение. И на мен ми става тъжно, необясними ми са подобни връзки - да си "третия в кревата"?!



Тема Re: Дайте съветнови [re: EVl]  
Автор witch777 (bad ass bitch)
Публикувано09.10.09 19:51



Ами някои жени искат просто 'любовници', не всеки търси сериозна връзка с преселване и т.н.



Тема Re: Дайте съветнови [re: mandarin199]  
Автор mandarin199 (непознат )
Публикувано09.10.09 21:45



Но аз и тя не сме имали нишо,просто бяхме близки повече от обичайното.До ден днешен незнам,вие как мислите за това огромно внимание?Дали е това,което си мисля,а и ми е за първи път,какво очаквате да направя?



Тема Re: Дайте съветнови [re: mandarin199]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано10.10.09 00:37



Плюй на „огромното внимание” и затвори страницата на отношенията ви . Съвсем, изцяло.
Дълбоко се съмнявам, че би се получило нещо по-сериозно от сериозен главобол и рев...за твоя сметка, разбира се.



Тема Re: Дайте съветнови [re: witch777]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано10.10.09 13:10



Тази не ми звучи като да е търсила нещо толкова "несериозно".
Въобще, тази мода с "несериозните , неангажиращи и необвързващи" връзки идва доста привнесена. Много е фешън да си дотолкова разкрепостен, че личният ти живот и тялото ти да са разграден двор, през който разни хора с разни идеали преминават напът за нанякъде и така, на минаване, се разписват неангажиращо...
Но аз съм убедена, че никой, който вярва, че заслужава нещо по - добро, не би избрал този вариант.

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.