Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 01.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Заведение  
Автор Monlks (drop-dead g.)
Публикувано14.08.09 13:53



Добър ден, дами!

Как си представяте перфектното заведение, в което бихте ходили всеки ден или бихте имали желание често да посещавате, както за кафе и коктейли, така и за танци и нощни преживявания?!

Интересно ми е какво си представя всяка от вас по отношение на всеки един детайл...

Благодаря :)





Тема Re: Заведениенови [re: Monlks]  
Автор kukuviza (минаващ)
Публикувано14.08.09 14:39



hi

Представям си просторно помещение в топли пастелни тонове, удобни меки кресла. На бара мила и лъчезарна дама. Богат асортимент напитки. Прилични цени. (писна ми от цифромании + лошо обслужване и ментета)



Тема Re: Заведениенови [re: Monlks]  
Автор 24.7 (L-Girl)
Публикувано15.08.09 00:18



Най-важното - да има много добра вентилация.
Или/или обособено място за непушачи, което не е масичка в центъра на заведението точно под огромна тръба на тавана,
която са определили за "климатик". А наоколо - димна завеса...

Да има разнообразие от напитки, безалкохолни коктейли.
+ нещо за хапване - пресни сандвичи, нещо сладко.
WiFi е пожелателно.

А ти що питаш? С цел отваряне на ново лес кафе-ресто-бар(да)че?



Тема Re: Заведениенови [re: 24.7]  
Автор sunflower1 (strange)
Публикувано15.08.09 17:09



Присъединявам се към мнението за добра вентилация. В това отношение повечето "тематични" заведения са много зле. Иначе - просторно, уютно, направено с вкус, може би с няколко отделения (разделени по някакъв признак, било то пушачи-непушачи или различни музикални стилове), предпочитам за себе си по спокойна обстановка с по-приглушена музичка, за да можеш все пак да си чуеш мислите и приказката

. От към меню ... да, избор на напитки и коктейли и може би разни дреболии за хапване.



Тема Re: Заведениенови [re: Monlks]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано15.08.09 20:15



Да има хубави фемове и яки бучове.





Тема Re: Заведениенови [re: Monlks]  
Автор Monlks (drop-dead g.)
Публикувано17.08.09 14:02



Здравейте дами,

въпросът ми е продиктуван от интерес. Ако отворя заведение с удоволствие ще се съобразя с всеобщопожеланите неща, които до сега съвпадат изцяло с моите predstawi :)

До сега съм забелязала, че масово не сте доволни от заведенията, които отварят врати. Достатъчен повод собственици да се замислят и може тази анкета да им е от полза





Тема Re: Заведениенови [re: Monlks]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано18.08.09 18:10



Да не звучи чалга! Да не се допускат мъже, били те и гейчета /имат си достатъчно заведения/, също да не се допускат дами облечени в анцуг /това не е спортно мероприятие/, но да не се прави проблем, ако си с маратонки /чистички/, фейс-контрола трябва да е любезен, а не да те гледа накръв, същото важи и за персонала... в общи линии това е.

Редактирано от EVl на 18.08.09 18:11.



Тема Re: Заведениенови [re: dete]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано22.08.09 08:25



Мислех, че става въпрос за нощно заведение...



Сега като се замислих, права си, и аз имам приятели гейчета-мъже, няма да е зле да се допускат и мъже, но не и такива типове с вид на мачо-мен-твърдо-хетеро, или с вид на мутри-простаци, нали?



Тема Re: Заведениенови [re: Monlks]  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано22.08.09 13:13



Специално за гей-заведение ли е въпросът? По принцип, за мен поне, е най-добре заведение, което не определя хората по пол и сексуалност - в което да си ходят и хетеро, и хомо и кой какъвтно там си се чувства, без едните да гледат на кръв другите. В крайна сметка заведение само за жени с конкретна сексуална ориентация си е абсолютно същото като само за хетеро мъже и никой друг - дискриминацийка.
Кафе, в което можеш да си пиеш кафето по пижама, да си четеш книжка, да си гледаш пощата, да се срещат интересни хора от всякакъв тип - нещо като домашна обстановка, но в дома ти се случват интересни неща, минават и заминават разни хора, барманът ти носи чай, но и си разменяте лафче за туй-онуй. В Пловдив има такова кафе - Artnewscafe.

Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: Заведениенови [re: MEHTA]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано22.08.09 13:34



И в Пловдив, кафене Artnewscafe пускат по пижами, така ли?






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.