Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:23 10.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Тема Комплиментинови  
Автор samolet13 (непознат )
Публикувано20.07.09 20:01



Здравейте,какво ще кажете ако една жена ви прави коплимент,аз съм жена. На нея й е неприятно,и се питам защо,какво лошо има в това?Каза ми че ако била мъж ще ги приеме,не било редно жена да прави комплимент на друга защото тя била жена,по добре било да ги правя на мъж,така било редно.
За първи път срещам такава жена,и ми е странно. Не съм и казвала кой знае какво,било е свързано с дрехите. Досега на жените преди нея с които съм имала нещо общо са реагирали много спокойно и са ми се усмихвали,а тази нещо й става. Каза че и било неприятно и аз престанах,и не мога да си го разбера това нейно чувство. Кажете вие обичате ли да ви правят комплименти?Приятно ли ви е?



Тема Re: Комплиментинови [re: samolet13]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано20.07.09 20:05



ми да, то за комплиментите даже ми е най-приятно да ми ги прави жена...е, понякога и мъж, но само, ако е уместен



Тема Re: Комплиментинови [re: samolet13]  
Автор bluestar1 ()
Публикувано20.07.09 22:35



Най-вероятно е приела комплимента като флирт и затова така реагира.



Тема Re: Комплиментинови [re: bluestar1]  
Автор samolet13 (непознат )
Публикувано21.07.09 10:11



Хм,това пък най малко съм очаквала,тя не знае за мен че си падам по нея и че изобщо си падам по жени.Странно ми е,започвам да си мисля че нещо не е в ред с мен или тя е с по други разбирания.



Тема Re: Комплиментинови [re: samolet13]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано21.07.09 10:37



Има жени които ги е срах от хомосексуални взаимоотношения и се пазят от тях всячески. За нея комплимент от жена е нередност, защото "би могъл да е хомосексуален комплимент", в случая дори е права.

Освен това истината е, че с говоренето за хомосексуалност по тв се придобиват някакви права, но реално вътрешната хомофобия у повечето се засилва. То е нещо като, ок, няма да ви поставяме на задната седака на автобуса защото сте негри, но само не ни карайте да слушаме черна музика. Така е и в САЩ, това е положението диър. Примирявай се





Тема Re: Комплиментинови [re: samolet13]  
Автор bluestar1 ()
Публикувано21.07.09 17:15



Ти си мислиш, че не знае, но тя го е усетила. Повече от 50% процента от човешката комуникация е невербала, тоест с езика на тялото. Усеща се и още как.





Тема Re: Комплименти [re: samolet13]  
Автор Jesica (charming bird)
Публикувано22.07.09 09:07



I az mislq, 4e se useshta, kogato nqkoi flirtuva s teb, nezavisimo kakvo znaesh za negovata orientaciq ili kakva e tvoqta, tova e prosto ezika na tqloto, mimikite i jestovete ti:) Az nqmam protiv komplimentite dori ot hora, koito sis sigurnost nito sa mi simpati4ni, nito mi dopadat po kakuvto i da e na4in. Edinstveno moje da me podrazni vulgarno flirtuvane na nqkoi super nagul i smotan glupak. No ako flirtuva s takt dori da e takuv, ne bi me podraznilo flirtuvaneto mu.

Moje bi tq prosto ne iska da flirtuvash s neq ili ne obi4a da sa mili s neq?! Ima i takiva hora:)



Тема Re: Комплиментинови [re: bluestar1]  
Автор samolet13 (непознат )
Публикувано22.07.09 09:45



Не мисля че е усетила,и какво да е усетила като това се приема за нормално сред жените. Може би да усеща начина по който я гледам докато й го казвам,или пък нещо в интунацията ми да ме издава





Тема Re: Комплиментинови [re: Jesica]  
Автор viximilliano (непознат )
Публикувано22.07.09 12:37



Най-логичното и може би правилно обяснение е, че се притеснява, че я сваляш и това не й харесва. Още повече че ти е казала че би трябвало да ги правиш тези комплименти на мъже - с др думи, знам че си гей, не ме кефи това, що не вземеш да се занимаваш с мъже както си му е реда и да не ме закачаш мен. Аз така си обяснявам държанието й, и специално с комплиментите към жени супер мн внимавам защото действително има такива хора, които се притесняват дори да са в присъствие на гей жена камо ли да флиртува с тях.

Но при мен е лесно, по принцип съм скъпа на комплименти, рядко ме впечатлява нещо дотоколкова че да го изкажа :) Но пък чат пат казвам на колежките си яка блуза или мн готина пола си си купила , ама не с флиртаджийски тон....да не се косят нещо :). Казвам го и на мъжете :):) там пък съсвем не флиртаджйиски :).

Но забелязвам, че някои жени се сконфузват :) ако почне да се говори на гей тема пред тях, или се притесняват, или може нещо да ги гризе и тях по темата, или са си хомофоби..знае ли човек варианти супер много. Но това пък лесно се усеща и решението е едно, не говориш просто, освен ако не искаш умишлено да притесниш някой.

Имам колежки с които се познавам година и не съм споменавала нищо, други ги знам от месец два и знаят...лесно ми е да преценя на кой какво да кажа и почти винаги се оказвам права в преценката си. Вчера се получи мн забавно имам една мн готина и усмихната колежка с която бачкам година и половина, но на нея никога нищо не съм й споменавала просто не ми идва да си говоря с нея за това. И стана въпрос че ще ходя на почивка с колега и тя ми казва "ааа а приятеля му няма ли да дойде" и аз вътешно си казах бе тя е супер готин човек и знае и за него и за мен и...и й казах " да и гаджето му ще дойде" ..и все пак пред нея, на мен ми е леко притеснено да говоря за приятелката ми да речем....Знаеш хората са сложни същества ходи ги разбери...:)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.