Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 26.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Сохонови  
Автор kyky_pyky (вафла чудна)
Публикувано11.07.09 10:57



Някой ходи ли на откриването на "Сохо"? За първи (и последен ) път пия бира с лед ! Кога, по дяволите, ще направят заведение със сносна вентилация (изключвам ID) ???



Тема Re: Сохонови [re: casjop]  
Автор viximilliano (непознат )
Публикувано11.07.09 12:28



Не съм ходила кажи къде е да дрънна една бира с лед, мед и какао :)



Тема Re: Сохонови [re: viximilliano]  
Автор kyky_pyky (вафла чудна)
Публикувано11.07.09 15:00



Ако добавиш и куркума ...



Тема Re: Сохонови [re: kyky_pyky]  
Автор sunflower1 (strange)
Публикувано12.07.09 22:40



E, къде е това "добре вентилирано" място с топла бира ... не съди така строго хората, явно за "сефтето" не са успяли да охладят бирата ... и вероятно страстите





Тема Re: Сохонови [re: sunflower1]  
Автор viximilliano (непознат )
Публикувано12.07.09 23:32



Айде моля те сподели къде е това Сохо щото в Есънс има много дечица слушащи цупци цапци , нищо против дечицата ама цупци-то ми идва в повече :)



Тема Re: Сохонови [re: viximilliano]  
Автор viximilliano (непознат )
Публикувано12.07.09 23:37



ул. Тодор Александров 31 - чичко Гугъл......
:)



Тема Re: Сохонови [re: viximilliano]  
Автор sunflower1 (strange)
Публикувано13.07.09 13:42



Дааааааа, чичко гугъл го издаде

.
Аууууууууууууу, Есеснс още ли съществува, идея нямах ... там не съм стъпвала повече от две години и вероятно "контингента" значително се е променил.
Аз не съм фен на този тип заведения, нещо там ме задушава ... не мога да го опиша точно, подозирам че основно се дължи на факта че се посещават от т.нар "затворено общество" ... първия път кано попаднах на това място имах чувството че съм "неандерталец" ... беше изумтелно, зяпаха ме странно, добре че бях с компания от "познати физиономии". Но явно не съм единстваната почувствала се така (не се оплаквам, само споделям).
А този момент с "дечицата" както ги наричаш, мисля че е почти неизбежен, където и да отидеш.
Бих ходила на подобни места, но ако са просторни и от типа микс клуб, мисля че ще се чувствам една идея по-уютно, но аз не съм критерии ... съвсем наскоро чух от познати за ID, Lips и т.н, но идея нямам как е там.
Та, за въпросното Сохо, ще стане ясно само след като го посетиш ... топла бира с лед и доста задух ... за сега това е мълвата .
Хайде наслука на всички.



Тема Re: Сохо [re: sunflower1]  
Автор kyky_pyky (вафла чудна)
Публикувано13.07.09 19:27



ID ми е фаворит - определено. Препоръчвам ти го :) За Сохо разбрах, че вече успешно си изстудяват бирата, но скоро няма да се реши проблема с вентилацията. Някой ден, когато реша, че ми се пее пред хора може да го посетя - щяло да има караоке вечер :) Горко на останалите посетители !!!



Тема Re: Сохонови [re: sunflower1]  
Автор bluestar1 ()
Публикувано14.07.09 00:56



Е как няма да те зяпат, ти си била 'нов талант'.


'Дечицата' пък кво ви пречат не мога да разбера, много са сладки.



Тема Re: Сохонови [re: kyky_pyky]  
Автор sunflower1 (strange)
Публикувано14.07.09 14:03



Благодаря за препоръката, за този клуб чувам само добри отзиви ... вероятно е време да се наканя да го посетя, само да намеря някой етусиаст.
А що се отнася до пеенето ... ако решиш да стреснеш сериозно някого или просто имаш нужда от свободно пространство някъде, свиркай ... мисля че идеално ще те допълня за да ужасим света

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.