Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:13 22.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: O, tempora, o mores!(Oh the times!Oh the customs!)нови [re: Ellen De Generes]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано04.07.09 20:08



извинявай за тъпия въпрос, но те днеска или утре са, щото аз си мислех, че са днеска, но както казах, от четене на ЛГБТ теория и история много съм се отнесла, та?



Тема Re: O, tempora, o mores!(Oh the times!Oh the customs!)нови [re: Vanilllaa]  
Автор Ellen De Generes (разочарована)
Публикувано04.07.09 20:17



На 5 юли ще гласувам за:
1. Партийна листа и издигнат от същата партия мажоритарен кандидат
2. Партийна листа и друг мажоритарен кандидат
3. Само за партийна листа
4. Само за мажоритарен кандидат
5. Още не съм решил
6. Няма да гласувам
7. Не ме интересува



Тема Re: O, tempora, o mores!(Oh the times!Oh the customs!)нови [re: Ellen De Generes]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано04.07.09 20:29



Не, прави се така:


Избори за народни представители (5 юли 2009 г.)
Съгласно Указ № 110/28.04.2009 г. на президента на Република България на 5 юли 2009 г. ще се проведат избори за Народно събрание.
Право да избират народни представители имат българските граждани, навършили 18 години към изборния ден включително, с изключение на поставените под запрещение и на изтърпяващите наказанието лишаване от свобода.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Общо 20 партии и коалиции започнаха официално предизборната надпревара, която ще приключи на 4 юли. Според номера на бюлетините, определен чрез жребий, партиите са в следния ред:



+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
номер 1 е "Ред, законност и справедливост";
(бивши БЗНС,


цвят - сини, оранжави
анти ЛГБТ,
подържащата ги ИБГ "Въпросите за абортите и гей-браковете не са второстепенни Това са важни елементи от всяка дясна ценностна система, а не обект на подсмихване и подигравка. Абортите и гей-браковете са еднозначно отхвърляеми от всеки автентичен дясно мислещ човек.")

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
номер 2 - "Лидер";
(партия рег. 2007
с Кошлуков,
)
вероятно про ЛГБТ (реклама с Азис и Миро), но Кошлуков използва дерогатинти имена - но няма да влезе в парламента ;), няма нужната подкрепа

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
номер 3 - ГЕРБ;
(Бойко Борисов,

анти ЛГБТ,
Бойко Борисов:- ... всичко, което е, дали е на етнически принцип, дали е хомосексуален, дали е религиозен или някакъв, не трябва да го има в политиката)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
номер 4 - ДПС "Движение за права и свободи";
(Ахмед Доган,
)
Доган, 2009 скандално: Аз съм инструментът във властта, който разпределя
порциите на финансирането в държавата. Искам да сте много наясно с този
въпрос.
най-вероятно анти ЛГБТ

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
номер 5 - партия "Атака";
(Волен СидероФФ,
)
анти ЛГБТ

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
номер 6 - Коалиция за България;
(бивше БСП,
)
про ЛГБТ (БСМ, за гей-паради)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
номер 7 - Съюз на патриотичните сили "Защита";
(Атакисти)
анти ЛГБТ

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
номер 8 - НДСВ;
(бивши Симеон Втори

лицемери - скрити хомофоби
НДСВ Станимир Илчев определи гей парада като излишна демонстрация, която не кореспондира с важната тема за правата на хомосексуалистите. “Правата на тази общност са добре защитени у нас и съвсем не е необходимо това да се демонстрира”, посочи Илчев.)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
номер 9 - Коалиция БЗНС;

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
номер 10 - "Българската лява коалиция";
(Българска левица, БКП - нови, и други
, )

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
номер 11 - Партия на либералната алтернатива и мира (ПЛАМ);
(рег. 2007
братя Гелеви
цел - имунитет за себе си)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
номер 12 - партия "Зелените";
(партия, учередена 2008,

про ЛГБТ (за гей-паради, но с много вътрешни разногласия))

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
номер 13 - "Социалдемократи";
(червени, отцепени 2006,
Николай Камов,
)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
номер 14 - ВМРО - Българско национално движение;
анти ЛГБТ

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
номер 15 - партия "Другата България"
Николай Яръмов

с отци в листата и свързани с християнско сдружение
анти ЛГБТ

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
номер 16 - Обединение на българските патриоти (ОБП);
http://www.bg-patrioti.org/
анти ЛГБТ

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
номер 17 - партия "Национално движение за спасение на Отечеството";
рег. 2003
анти ЛГБТ

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
номер 18 - Български национален съюз - НД;
(Боян Расате)
анти ЛГБТ

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
номер 19 - Синята коалиция;
(бивши ДСБ, БСДП, СДС, Костов,
)
про ЛГБТ (за толерантност)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
номер 20 - "За Родината - ДГИ-НЛ".
рег. 2009
най-вероятно анти ЛГБТ
съставена от "истински мъже" генерали

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Партии про ЛГБТ (за толерантност):

номер 12 - партия "Зелените"; - устойчиви, подкрепа и в чужбина на аналогичните им, у нас с вътрешни разноласия

номер 19 - Синята коалиция; - демократи, те по принцип са свесни хора, макар, че най-често са дълбоко предубедени, но са добродетелни

номер 6 - Коалиция за България; - устойчиви в чужбина като подкрепа (ЕС), у нас младежите, които не са част от Коалицията редовно подкрепят парадите, история - затвор и лагери за хомосексуално от страна на БКП

Редактирано от Vanilllaa на 04.07.09 22:37.



Тема Re: O, tempora, o mores!(Oh the times!Oh the customs!)нови [re: Vanilllaa]  
Автор Ellen De Generes (разочарована)
Публикувано04.07.09 20:39



Добре, права си. Трябваше да бъда по-обстойна.
Това е за всички, противници/чки на синята коалиция и за твърдо решилите да не гласуват, дано внесе поне малко яснота и полезна информация в неосведомените ви главици:





Тема Re: O, tempora, o mores!(Oh the times!Oh the customs!)нови [re: Vanilllaa]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано04.07.09 20:43



ха, няма какво да слагаш линкове за и против, единствените, които са заявили някаква подкрепа и то доста резервирано (всмисъл - "знаем, че подкрепата ни към вас ще ни донесе само негативи, ама нали сме пичове, що да не подкрепим педалите") са зелените.
Но и сред техните редици има бурен диспут и много от членовете им се изказват меко казано фашистки и вадят източници отпреди 30-40 години, говорят за репаративна терапия и ексгейове.
Останалите се правят, че ни няма или излизат с аргумента "равенство за всички, не е нужно да ви делим от нормално ориентираните". Т.е. разбиват ти мутрата с усмивка и парират каквото и да е. А сред редиците на бенесарите си мечтаят като вземат властта да ни пращат в трудови лагери, трудът ще ни освободи хахаха.
Жалка картинка е нашата клозетна държавица. Иначе аз все пак ще гласувам за зелените, макар и да знам, че нямат абсолютно никакъв шанс



Тема Re: O, tempora, o mores!(Oh the times!Oh the customs!)нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Ellen De Generes (разочарована)
Публикувано04.07.09 20:50



Не разбрах атака ли имаш предвид или бнс?



Тема Re: O, tempora, o mores!(Oh the times!Oh the customs!)нови [re: Ellen De Generes]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано04.07.09 20:56



Редицата на кафявите е следната :
Атака<РЗС<ВМРО<БНС<Кръв и чест

Не че няма фа елементи сред другите партии, но поне се крият
Бенесарите откровено не се крият, даже им е супер радостно, че ще участват с бюлетина номер 18 (акроним на Адолф Хитлер)



Тема Re: O, tempora, o mores!(Oh the times!Oh the customs!)нови [re: Vanilllaa]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано04.07.09 20:59



Ванила, имай предвид, че българската социалистическа младеж няма нищо общо с БСП. БСП категорично и винаги са заставали против всякакви ЛГБТ прояви и права, обявявали са се против промените в брачното право, а самият Сергей миналата година каза, че не приема тези демонстрации. Не се залъгвай, че едните са еквивалент на другите.



Тема Re: O, tempora, o mores!(Oh the times!Oh the customs!)нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Ellen De Generes (разочарована)
Публикувано04.07.09 21:02



Това вече ми е известно, аз няма да гласувам нито за атака, нито за бнс, нито за рзс, нито за вмро, нито пък за лидер...дума да не става. Ще гласувам за тези, които предлагат най-разумната платформа и възможен изход от кризата, подобряване на живота и нормално бъдеще без престъпност и корупция, а не за хомофобите, ксенофобите и темп подобните фашисти.



Тема Re:нови [re: Ellen De Generes]  
Автор Helsky (wild child)
Публикувано04.07.09 22:41



не ми наливай акъл, моме.
и не ми пращай повече такива съобщения, моля.

п.с. да, мое право е да не гласувам. и нито ти, нито който и да било ще ме съди за това. отиди в щаба на бойко или костов и там развявай байрака. дотегнало ми е от такива като теб.

i'm not he.
i'm not her.
i'm not here.
i'm not there.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.