Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:17 27.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: тематични донякъденови [re: Sheharazade]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано18.10.09 13:55



Coco Chanel (2008) - има много слабо загатване във филма за лес връзките на Шанел, някой знае ли откъде да дръпна Coco before Chanel - това пък е друг филм - защото нещо с кодеците не ми сработва на повечето версии



сега го дърпам от торентс.ру, дано да имам повече късмет

Just One of the Guys (1985)



всичко много яко, но тя все отказва на мацките, които я свалят и накрая се връща към обичайния си вид и мъжете...



Тема Re: Филми Box.1нови [re: Sheharazade]  
Автор Sick of this... (absent)
Публикувано07.11.09 11:42



Честита първа пролет на всички :) Горещо ли ви е?



Ако вчера случайно сте пропуснали да гледате не толкова интересния филм "Батман се завръща", то тази вечер ви съветвам да не пропускате "Батман завинаги", защото Джим Кери е уникален в ролята на Енигма !!!

Искам да обърна специално внимание на понеделник,9-и ноември,когато се навършват 20 години от падането на Берлинската стена...и когато ще излезе първи брой на българското издание на американското списание "Rolling Stone".
Меломаните сигурно са чували за него. Интересното е,че повече от половината от материалите в нашенския вариант са превод от оригинала. Все пак се питам защо не британското Q ,ами точно това...

Аз лично съм малко резервирана,докато не видя как са го "нагласили". Ако този брой не ми допадне на първо четене,значи няма смисъл да продължавам

Ванила,извинявай за не-филмовата новина,но....музиката е списание - списанието е комикс. Животът е комикс (филм) ...смехът е здраве




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.