Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 20.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Какво бихте искали да е детето ви...нови  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано21.05.09 00:14



Момичета, повдигнах темата и в мъжкия клуб, но тука май ще е по актуална, защото за разлика от една гей двойка, двойка момичета по лесно могат да се уредят с дете, най малкото като си го родят...

Та въпросът ми е - ако имате дете, каква бихте искали да е сексуалната му ориентация и как ще се държите, ако то не е такова, каквото го искате?

Питам това, защото гледах едно филмче в което на двойка гейове им натресоха да гледат едно хлапе, което беше толкова гей, че няма накъде и те горките се видяха в чудо да го възпитават като хетеро... е накрая хепи енд, всеки какъвто си е и тн, но това провокира в мен и темата. Още повече, че имам приятели гейове, дето са ми казвали, че ако имат дете и то е гей, ще го скъсат от бой което на мене ми е абсурдно, ама хора всякакви...

Вие какво мислите?



Тема Re: Какво бихте искали да е детето ви...нови [re: mizrahi]  
Автор sssssssss (шемет )
Публикувано21.05.09 01:08



Няма значение каква ще е сексуалната ориентация на детето ми.За мен е много по-важно да го възпитам така че да стане добър и стойностен човек.Ще бъда зад него независимо дали е хомо или хетеро...има много по-важни неша в живота от това с кого си лягаш.

Не ми пука дали ме обичаш или ме мразиш.Важното е,че си мислиш за мен



Тема Re: Какво бихте искали да е детето ви...нови [re: mizrahi]  
Автор barbalq4o ()
Публикувано21.05.09 02:14



хетеро,щото ще ми е по-спокойно като че ли. Не че това е гаранция, че няма да го тормозят в училище, щото е с очила примерно ..и все пак.
а и след това -всичко ще е по-лесно -женитби,деца, тра-ля-ля...


и няма да го сочат и да го зяпат странно хората по улиците или да чува разни неща по свой адрес,гати досадата.
ама ако не е, голям праз, поне майка му( му,на него,детето няма да изпадне в истерия или депресия от това



Тема Re: Какво бихте искали да е детето ви...нови [re: mizrahi]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано21.05.09 04:12



Ако човек като мен не си е научил урокът, кой друг :) Каквото се роди-такова, никога нямда да му причиня това, което нашите са причинили на мен, съзнателно или не.

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus


Тема Re: Какво бихте искали да е детето ви...нови [re: mizrahi]  
Автор Ari. (пчеличка)
Публикувано21.05.09 20:50



Спред мен ако решим да възпитаваме дете да бъде с определена ориентация, ще постъпим доста хомо/хетерофобско. Или пък да искаме задължително да е с еди-каква си ориентация. Както някой по-нагоре каза, да е живо и здраво и щастливо, пък вече то да си реши момиченца ли ще заглежда или момченца



Amor omnia vincit

Редактирано от Ari. на 21.05.09 23:05.



Тема Re: Какво бихте искали да е детето ви...нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Ari. (пчеличка)
Публикувано22.05.09 08:44



Не се знае, гледал си "Почти идеално", нали?



Имам една приятелка, примерно (хетеро), която е на 30+ и не е женена. Има много добър приятел, който е гей. Разбрали са се ако до 35 тя не се ожени и няма дете, да си направят едно заедно и да си го гледат заедно, без да се обвързват с брак или нещо от сорта. Звучи малко лудо, сигурно объркващо за детето, знам ли. Още повече ако в последствие момичето се ожени и има други деца...

Както и да е, мисълта ми е, че начини има, само е нужен малко повечко късмет

Amor omnia vincit

Тема Re: Какво бихте искали да е детето ви...нови [re: Ari.]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.05.09 11:23



Да на теория това звучи добре и вярно, но на практика, ти все пак ще трябва да го възпитаваш някак си - то ще ти задава въпроси, на които ще трябва да му отговориш... От една страна може да реши, ако е момиче, че ако заглежда момчета, това ще те разочарова, защото все пак, децата подражават на родителите си и за тях те винаги са прави и тн и тн...

Абе всъщност като се замисля, товя няма да е мой проблем... За разлика от Бенедикт, не се прехласвам по идеята за деца и не мисля да си правя...



Тема Re: Какво бихте искали да е детето ви...нови [re: mizrahi]  
Автор Джacтa Пpacтa (amabile)
Публикувано22.05.09 17:47



Това е Божа работа и е от категорията " Нероден Петко".

Има една много по-гадна възможност- ти си гей, ражда ти се щерка, която обаче е хетеро и си пада по групов секс със случайни хора, като още преди да е навършила 16, е просвирила бройка с няколко нули отзад. Сигурна съм, че ще се побъркаш. Аз също. Не го пожелавам никому.



Тема Re: Какво бихте искали да е детето ви... [re: Ari.]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано22.05.09 18:35



Съгласна съм. Особено както в Бг има сериозен недостиг на свестни хетеро мъже, предполагам има не малко жени, които са готови да си отгледат детето с гей. Просто човек трябва да потърси ако има желание.

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus


Тема Re: Какво бихте искали да е детето ви...нови [re: mizrahi]  
Автор Ari. (пчеличка)
Публикувано22.05.09 22:09



Ми... аз не им подражавам

А и майка ми си пада малко хомофоб, тъй че по никакъв начин не мисля, че тя винаги е права. Не я и обвинявам, разбира се. Тогава са ги възпитавали по този начин. Според мен ако всички деца се възпитават нормално, в детската градина никой няма да сочи детето ти и да му вика "дете на педал", примерно. Ако са го възпитали с идеята, че и да си гей е нормално.

Колко хубаво звучи това на теория...

Amor omnia vincit


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.