Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 16.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема В ъгъла  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано20.04.09 21:35



Здравейте, дами! Аз съм хетеросексуален млад мъж от София. Пиша ви с молба за съвет и насоки.
Става въпрос за моята братовчедка, която чувствам близка като сестра. Тя наскоро навърши 17 години. Верно е, че съм пристрастен, обаче повярвайте ми - тя е наистина прекрасна, не просто хубава, а красавица. Преди около година баща й я излови с друго момиче, доста по-голяма от нея, на калъп така да се каже. Чичо ми, нейния баща, е супер свестен и отворен човек, обаче не може да понесе неговата малка принцеска, която прилича досущ на починалата си майка - голямата му любов, да е с "ненормална" ориентация.
Изтеклата година беше много тежка за братовчедката ми и баща й. Той вини себе си за сексуалната й ориентация и след като не можа да я "вкара в правия път", съвсем изгубиха контакта помежду си. Неговият натиск върху нея беше страшен, замалко да я изгони от дома им, иска да излиза с момчета, сякаш е възможно момчетата да започнат да я привличат в резултат на родителския му натиск. Той знае, че това е обречена кауза, не е толкова прост. Обаче това го депресира страшно, започна да пие...

Интересува ме дали има някакъв специалист- психолог или какъвто и да е, който да се занимава именно с тези специфични проблеми. Братовчедка ми прави всичко възможно да му покаже, че тя е същото момиче, което той обожаваше, тя също го обича много, а и не иска да загуби неговата опора в този важен момент от живота й. На всяка цена трябва да направя нещо за да възстановя комуникацията помежду им, защото тя също е доста унила, а е само на 17, може да попадне под вредни влияния, да посегне към наркотици...

Трябва да направя нещо, а не знам какво. Моето отношение към нея не се е променило и тя все още ми споделя, обаче има нужда от баща си, това е.



Тема Re: В ъгъланови [re: shallowgrave]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано20.04.09 23:25



Никави психолози няма да помогнат, само от баща и си зависи дали дали обича повече дъщеря си или обича повече идеята, която той си има за нея.

Единственото, за което се сещам е, ако можеш да я вземеш да живее при теб за известно време, може това да накара баща и да седне да се замисли що е то родителска любов и има ли тя почва у него. Ако и тогава не го направи- забрави. Евентуално може да му дойде някакво прозрение като одъртее и почне да МИСЛИ за нещата от живота.

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus


Тема Re: В ъгъланови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано21.04.09 09:15



Добре де, вие с вашите бащи как се оправихте? Верно е, че е индивидуално, обаче все трябва да има някакъв модел на действие.



Тема Re: В ъгъланови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано21.04.09 19:52



Лошото е, че съм поставен в непривичната роля на ментор на много объркано момиче. Иска от мен съвети, които не мога да й дам.
Както и да е, благодаря за отговорите.



Тема Re: В ъгъланови [re: shallowgrave]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано21.04.09 22:37



По - добре не се бъркай в чужди проблеми. Това, дали той ще приеме или не дъщеря си, с всичките й дадености, зависи от много фактори. Преди всичко, от неговата собствена култура и морал. Част от което е и това, колко е широка кутийката, през която гледаме на света.

Ориентацията е само един от елементите, които са част от тази даденост, която имаме пред себе си в лицето на един човек. И аз никога не съм можела да се начудя на това, как отношението на хората е в състояние коренно да се промени от този единствен фактор - който тях, лично, най - слабо ги касае, така или иначе.

Но, както не можеш да обясниш на далтониста, какво е червено, така и не можеш да накараш кон с капаци да осъзнае, че светът е малко по - широк от капаците, през които той гледа.

За твое успокоение - някои го "преживяват" с времето. И на всекиго за това му трябва различно време. Има и такива, които никога не го преживяват, естествено. Зависи и самата девойка колко е убедена в това, какво иска и какво търси. Лично аз си мисля, че на 17 един човек вече е нормално да му се върти в главата единствено, как да се махне от къщи, как да разчупи черупката и най - сетне да се излюпи от яйцето, в което са го "мътили" толкова години...Все едно от ориентацията.

Ако искаш все пак да помогнеш и си имаш приказката с твоя чичо, може би можеш да му "нашепнеш", че хомосексуалността не е болест, не е аномалия, малформация или престъпление.
Както и да му напомниш, че във всички цивилизовани държави по света (или поне все по - голяма част от тях) това става все по - обичайна даденост в обществото и вече никой не му обръща такова внимание. Както има пушачи и непушачи, вегетарианци и всеядни, така има и хетеросексуални и хомосексуални и не е краят на света, ако точно неговото дете е сред тях...нещо такова.
Ако вдене - вдене...кучетата си лаят, а керванът си върви.

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Редактирано от Markizata на 21.04.09 22:42.



Тема Re: В ъгъланови [re: Markizata]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано22.04.09 00:52



Аз пък не разбирам как може да приемате за нормално нещо, което не е.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: В ъгъланови [re: Изyмeн]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано22.04.09 00:57



Ами да, не е нормално баща ми да ме изгони от къщи и да спре да ме обича, щото не ща да са ожена... Ама в Бг случката се повтаря толкова често, че сме свикнали вече.

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus


Тема Re: В ъгъланови [re: lsis.]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано22.04.09 08:59



Може да иска внуци. Всяка друга причина според мен е напълно неоснователна.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: В ъгъланови [re: Изyмeн]  
Автор Пapвaти ()
Публикувано22.04.09 14:36



Кое ти се струва ненормално?
Това, че мъжете решили, че най-нормалното на този свят е
жената да се омъжи и да гледа деца.
За мен пък това не е най-нормално.
Нормално е всеки да избира сам живота, който иска да изживее.
И този избор да се уважи от останалите.



Тема Re: В ъгъланови [re: Изyмeн]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано22.04.09 15:15



Може да иска внуци. Всяка друга причина според мен е напълно неоснователна.


Ти наистина си ненормален!

Кой е тоя, че ще иска внуци?!То и аз може да искам стотина замъка от родителя, ама няма!
Не всяка жена иска да има деца и може да има деца! Ясно?



Тема Re: В ъгъланови [re: shallowgrave]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано22.04.09 15:21



Неговият натиск върху нея беше страшен, замалко да я изгони от дома им, иска да излиза с момчета,. Обаче това го депресира страшно, започна да пие...

Чичо ти, и той не е в час!


Братовчедка ти да бяга далеч от алкохолизираният си баща!
Няма да се учудя, ако й посегне...

Абе, кви са тия родители?! Алкохолици, депресанти, тормозители?!



Тема Re: В ъгъланови [re: EVl]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано22.04.09 17:14



Така или иначе няма да разбереш, затова няма смисъл да обяснявам.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: В ъгъланови [re: Изyмeн]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано22.04.09 17:17



Няма какво да ми обясняваш!

Пробвай... все пак, м?





Тема Re: В ъгъланови [re: Markizata]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано22.04.09 19:50



Официалното мнение на разни държави по въпрос, който не ме засяга пряко никак не ме интересува. Ако някой не ми пречи - да прави каквото си иска. Аз не се бъркам в чужди работи, не искам да се бъркат и в моите. Всичките ми съседи ме следят. Изобщо не го осъзнават като нещо неморално и неприятно, за тях е абсолютно нормално да са осведомени с какво се занимавам. Знаят кога излизам, кога се прибирам, в колко часа си лягам и подобни любопитни неща.

@EVl - нали знаеш Дарвиновата теория? Една от основните цели на всеки жив организъм е да се възпроизвежда.

Най-важното е невидимо за очите.

Редактирано от Изyмeн на 22.04.09 19:52.



Тема Re: В ъгъланови [re: EVl]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано22.04.09 19:51



Абе, кви са тия родители?! Алкохолици, депресанти, тормозители?!
Да, ама нали затова пък са "нормални"!

Всмисъл...че не са обратни То се компенсира...
Виж, ако бяха обратни, недай си Божееееее! Леле, майко! Горките им деца! Какво страдание! Какъв позор! Какво НЕЩО!!!

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: В ъгъланови [re: Изyмeн]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано22.04.09 19:55



Но не съседите ти, а ти правиш изказвания за това, кое нещо е нормално и кое - не. И то за нещо, което може да не касае теб, но касае лично всеки един от тук пишещите. И още милиони такива хора по света.
Които, разбира се, не се интересуват какво мислиш ти за тях. Както вероятно и съседите ти...Обаче е добре да си поне малко информиран за какво става въпрос, когато правиш глобални и генерални заключения, които касаят пряко доста хора, а не само собственУтУ гъЖ!
Tnink about it!



Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Редактирано от Markizata на 22.04.09 19:56.



Тема Re: В ъгъланови [re: Изyмeн]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано22.04.09 21:03



че какво му пречи да има внуци не разбирам? Каква е гарнцията, че ако беше хетеросексуална щеше да има деца или имайки предвид какви са болшинството български мъже, нямаше да е самотна майка?

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus


Тема Re: В ъгъланови [re: EVl]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано22.04.09 21:07



Как какви, бе Еви- НОРМАЛНИ!



Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus

Тема Re: В ъгъланови [re: lsis.]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано22.04.09 21:27



Изумен, мойте уважения, обаче не си компетентен и спамиш в темата.

Чичо ми не близваше алкохол, поне аз не съм го виждал, а сме празнували доста. Събра му се много - жена му почина, измъкна му се едно голямо повишение, което той заслужаваше и което много държеше да получи. И сега това с дъщеря му...
Обаче почва да омеква, вчера са ходили двамата на ресторант и на клуб и са си прекарали страхотно, по думите на братовчедка ми. Още не е готов да се срещне с приятелката й, обаче е разпитвал за нея. Основната му грижа е дали тя може да защити дъщеря му, така както момче би могло да я защити, понеже веднъж я нападнаха и замалко да я изнасилят трима

.
Днес му казах, че лично съм бил свидетел на изключително мъжествено и храбро поведение на 50 килограмово момиче, в момент, в който две момчета се бяха свили като мишки. Аз бях единият...Може би разчиташе на това, че все пак е дама и няма да й посегнат. Обаче това си беше ебати хазарта. Както и да е, куражът й ме убеди, че много момичета имат храбри сърца и са готови на всичко за любимия или любимата.



Тема Re: В ъгъланови [re: shallowgrave]  
Автор science and fiction ()
Публикувано22.04.09 21:51



Хубавото е, че тя си има такъв готин братовчед като тебе, който е загрижен за нея.. и за баща й, и който я разбира. И е готино, че се интересуваш от темата, но честно, не знам дали някой нещо може да ти каже, тук повечето хора са разочаровани...от това, което прочетох от отношението на родителите им. И са малко...наострени за външни мнения и прочее. И дори и за въпроси.

Важното е, че ти не се впрягаш като гледам.

Без съмнения баща й ще оцени приятелката й, понякога и дамите могат да са много смели както казваш, а и кавалери. Даже доста често...мен ако питаш... Така, че може да кажеш да баща й, че всъщност може да излезе така, че е късметлия ...по отношение на дъщеря му. Но той сигурно и сам си го знае или поне рано или късно ще го разбере.

Поздрави и дано скоро да се опрявят.



Тема любимата ми лесбийка;))нови [re: science and fiction]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано05.05.09 12:12





THE BADDEST BITCH EVER!!![b/]

Изключително добра певица. Знам, че няма да ви хареса, но все пак:

- кавър на Нирвана

- никога не сте чували жена да пее така.
От вашите е - аз бих се гордял.



Тема Re: любимата ми лесбийка;))нови [re: shallowgrave]  
Автор casjop (king for a day)
Публикувано05.05.09 12:28



що, аз бих я взела. хубавка ми се вижда, пък и нямам нищо против музиката



bowling for concubines

Тема Re: любимата ми лесбийка;))нови [re: casjop]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано05.05.09 12:38



мноого е талантлива според мен. добре изглежда, обаче мъже въобще не кльопа, така разправя по интервютата.



Тема Re: любимата ми лесбийка;))нови [re: casjop]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано05.05.09 14:46



Тая жена всеки трябва да я знае коя е, според мен.



Съжалявам, ако спамя в клуба ви, обаче наистина съм впечатлен от нея, от доста време при това. Погледнете блога й, ако имате време някой път.



Тема Re: В ъгъланови [re: shallowgrave]  
Автор bluestar1 ()
Публикувано11.05.09 01:30



Да гледа да се изнесе самостоятелно колкото може по-скоро.



Тема sevasTra,нови [re: shallowgrave]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано11.05.09 10:13



ти да не си от ония Shadow soldier-и?
ходила ли си на концерти на Otep?



Тема Re: sevasTra,нови [re: shallowgrave]  
Автор sevasTra (непознат )
Публикувано11.05.09 21:04



Не съм имала възможността до сега.. И доста съжалявам

. Женски вокали, а ? Чуй това:

http://www.youtube.com/watch?v=OxaYzlAZrHI&feature=related



Тема опитва се момичето, нонови [re: sevasTra]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано12.05.09 08:30



просто не е от класата на Шамая. Същото важи и за другата мацка от Arch Enemy. Що се касае за женски вокали в метъла, Отеп е класа сама по себе си.

Аз съм на 30 години, от 16 годишен слушам такава музика. Първият път като слушах Отеп не можах да повярвам, че е възможно жена да пее и да реве така. И не вярвах, докато не гледах един техен клип

. Да не говорим, че тя рисува, верно не много хубаво, и пише - изобщо разностранен творец е.
Миналата година е създала своя фондация all shapes, all sizes мисля, че се казва, която защитава правата на хората с хомосексуална ориентация. Изобщо, кефи ме, че Шамая е много социално и политически ангажирана.

Са, друг е въпросът, че малко ме е яд, че е лесбийка - това е голяма загуба за мъжкото племе.
Пускай ми, моля те, и друга хубава музичка, сега вие младите диктувате, само ще те помоля да използваш URL -а, дето е вляво от емотиконите.
Ползва се по следния начин - кликваш на URL, и ти се появява това: [url] [/url'] копираш линка между двете скоби: [url]http://www.youtube.com/watch?v=OxaYzlAZrHI&feature=related[/url'].
Получава се това:
- поздравявам те с моята любима песновка на Шамая- the baddest bitch ever!



Тема Re: В ъгъланови [re: Изyмeн]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано12.05.09 10:42



Да се възпроизвежда...а не за се омъжва.
За възпроизводство една жена трябва да роди, а не да се омъжи или да има мъж до себе си.
Така че... лошо няма..ние си се възпроизвеждаме на воля... никой не може да ни спре... Така че лесбийството изобщо не е пречка пред възпроизводството.
Да..нужен е секс с мъж, но вече има и други способи, пък и дори да се спрем на секса с мъж, докато забременеем, това не виждам по какъв начин ни ангажира към този мъж.
Така че този баща е много възможно... дори почти сигурно, че ще има внуци... Сямо където няма да има зет и ще трябва сам да си пие ракията, а не с този, който ебе дъщеря му.

Крайно време е да се разбере едно нещо...
- Дали ще сте против браковете или не - това не е важно - ще си живеем пак заедно... без това брачната институция отмира прогресивно.
- Дали ще сте ппотив да осиновяваме деца - това също е без значение.. ще си родим. Без това осиновяванията в тази държава са на първобитно ниво и е далеч по-лесно да си родиш дете, отколкото да осиновиш, ако нямаш здравни проблеми.
- Дали ще искате да се крием и да не ни виждате - също е без значение... Нас ни има и все повече от нас не се крият. Тази година пак ще има Прайд и пак ще сме по телевизиите - нека свикват хората, че нас ни има и сме тук и сме нормални хора.
- Дали един родител ще е против или за..е без значение.. човек не може да прескочи природата си, за да угоди на очакванията на родителите си, пък дори и да може - не бива.
Още много неща има в тази посока.. но не това е най-важното.. най-важното е, че вие - "нормалните" - трябва да разберете, че просто трябва да се примирите и да ни приемете като даденост. Искате или не.. ние сме даденост. И все повече ще сме видими и все повече хора ще знаят, че не е задължително Принцесата да си намери Принц..може и да си намери друга Принцеса.
Защото е така.. и е нормално да е така.



Тема Re: В ъгъланови [re: shallowgrave]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано12.05.09 10:51



Познавам едно русо хлапе, момиченце на 15 години, с черен колан по айкидо, защитен пред японци и член на тяхната там айкидо организация...
Има си документ от японците, че има право да отвори собствено доджо... българче дете... слабичко наглед... но дъни по 100 коремни преси и 50 лицеви накуп без да се задъха особено.



Тема Re: В ъгъланови [re: eлия]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано12.05.09 16:55



На мен поне отдавна ми е ясно, че духовната сила, която е в основата на всички успехи, и куражът съвсем не са собствено мъжки характеристики.

Ясно е, че това 15 годишно 50 килограмово момиче няма нужната мускулна маса, за да направи това, което казваш, следователно силата й идва директно от духа и волята й, от дисциплината й.



Тема Re: опитва се момичето, нонови [re: shallowgrave]  
Автор sevasTra (непознат )
Публикувано12.05.09 20:03



Не е на нейното ниво ? Не

. Признавам, че Отеп е уникална по отношение на съдържанието и изобщо начинът, по който представя музиката си. Не смятам, че трябва да се сравняват постиженията на музиканти, които се стремят към съвсем различно въздействие и въобще се различават като стил на изпълнение. Не знам дали Alissa White-Gluss (The agoinst), Mistress Tristessa (Astarte) или Laura Nichol( все вокали, ориентирани към доста хард стил) са обществено проявени и всестранно развити таланти... , но тук говорим конкретно за постиженията им в сферата на музиката, които са доста високи .



Тема Re: опитва се момичето, нонови [re: sevasTra]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано12.05.09 20:32



Какво общо има Отеп с темата?!



Тема Re: В ъгъланови [re: eлия]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано12.05.09 20:35



Елия, а защо ни разказваш историйката за 15 годишното девойче? Тя лесбийка ли е?

п.п. Скоро ли ще отвориш клубовете?



Тема Re: опитва се момичето, нонови [re: EVl]  
Автор sevasTra (непознат )
Публикувано13.05.09 15:33



Е да е, права си ...





Тема Re: опитва се момичето, нонови [re: EVl]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано13.05.09 18:31



Отворих темата за Отеп Шамая в друга моя тема, за да не натрапвам присъствието си в клуба, праскайки теми за щяло и нещяло на началната страница. Все пак това си е вашия клуб, а аз съм некъв си мъж там

.

И все пак, много от членовете тук не знаеха за Отеп, а sevasTra сигурно ще потвърди колко тя е известна в Щатите, Англия и белия свят най-общо казано. Такива личности трябва да се популяризират в нашата малка селска капсулирана родина, трябва да се говори за тях.
Преди време се запознах на купон с момче, което си беше направило поръчкова фланелка на Шамая, а отдолу имаше един кървавочарвен надпис с "хомо" в задраскано кръгче. Много му се смях, най-накрая му казах, че неговият идол е "хомо', и че или трябва да бъде наясно със себе си и да престане с хомофобията, или трябва да спре да се кефи на Отеп. Така че тя има много общо с борбата на жените, не само на лесбийките, в модерния свят, който за съжаление в основата си си остава един мъжки и хомофобски клуб.

А и освен това се радвам, че си намерих някой, с който да си говоря за музиката, която харесвам.

Впрочем, Evi, колко са тези известни артисти, тези истински и свободолюбиви хора, които застават на страната на едно едва ли не остракирано малцинство от населението, каквито са лесбийките, и със самия си пример крещят в лицата на лумпените: " Ей, фашистки прасета, аз спя с жени и ми харесва , моето творчество ще остане , а вас, тъпаци, никой няма да помни, защото живеете в миналото и в миналото ви е мястото!"?
Не са много, нали? Много по-лесно е да си "скрита лимонка" и да живееш без да ти се налага да се бориш с нагласи с 2000 години инерция...



Тема Re: любимата ми лесбийка;))нови [re: shallowgrave]  
Автор SeaStar999 (ethereal touch)
Публикувано13.05.09 23:32



Много интересна личност, но не вярвам да предизвика какъвто и да е интерес тук – въпреки, че е от “People You Should Know”. Каквото има да се знае, го знаем. Другото значи не е важно.

Блогът й съдържа много интересни новини, клипове и коментари. Сериозен е и показва съвсем друга нейна страна. Много силна социална ангажираност и широка осведоменост, ясна и категорична позиция. Многолик, ярък, неспокоен човек.

Трудно ще бъде да получи висока оценка от жени.



Тема Re: любимата ми лесбийка;))нови [re: casjop]  
Автор SeaStar999 (ethereal touch)
Публикувано14.05.09 00:48



В смисъл, че много жени се плашат от ярка, умна, талантлива и категорична жена (за хомосексуална да не говорим), защото ги прави да изглеждат смешни и жалки. Важи за много хора, не само жени. Но истински ярката жена винаги дразни повече, защото все още просто не й се позволява по презумпция.



Тема Re: любимата ми лесбийка;))нови [re: casjop]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано14.05.09 09:11



И аз мисля, че умните и амбициозни жени са възприемани като заплаха, и то не само от мъжете. Защото жените знаят, че когато става въпрос единствено за секс, лесно можеш да привлечеш мъж / или жена / само чрез физическите си данни, но когато става въпрос за наистина важните неща - дълга и щастлива връка, семейство и т.н. физиологията сама по себе си не е достатъчна - нужно е нещо повече, а именно това, което умните и амбициозните жени притежават.

В тоя ред на мисли, винаги съм смятал, че думата курва е измислена от жена за жена.



Тема Re: любимата ми лесбийка;))нови [re: shallowgrave]  
Автор sevasTra (непознат )
Публикувано14.05.09 15:56



Е чак пък заплаха... Ако една умна и амбициозна (качества, които са все положителни) жена е смятана за заплаха, каква точно трябва да бъде жената, която не представлява заплаха?





Тема Re: любимата ми лесбийка;))нови [re: sevasTra]  
Автор SeaStar999 (ethereal touch)
Публикувано14.05.09 21:30



Послушна, тъпа и непретенциозна.



Тема Re: любимата ми лесбийка;))нови [re: SeaStar999]  
Автор sevasTra (непознат )
Публикувано14.05.09 21:57



Уоу... Звучи като доста интригуваща личност

...



Тема Re: любимата ми лесбийка;))нови [re: sevasTra]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано15.05.09 10:08



Точно в това е въпроса - да не е интригуваща личност. И това е следствие от ниското самочувствие на българския мъж - широко споделяно е мнението, че ако жена ти блести с определени физически и интелектуални качества, тя ще те замести с някой по - надарен от теб / с по-големи доходи, по-голяма патка и т.н./ при първия удобен случай. Т.е. надарената жена е проблем в очите на средностатистическия сив български мъж. И ако такъв мъж получи дивия шанс да бъде с такава жена, той почва да я мачка и обсебва, така че и да не си и помисля да го замени. Това, ширещият се алкохолиъм и ниското самочувствие на мъжа според мен са причините за домашното насилие над жени. Това в общи линии са и причините за остракирането и демонизираето на хомосексуалните жени. Защото те в поне едно важно отношение са извън мъжкия контрол и досег.

Ницше казва: " Съдбата е като жената - обича силния!" и " Жените не следват титли, те следват куража!". Когато става въпрос за любов, разбира се, а не за брак по сметка. Тъпият български аграр тълкува тези истини както дявола - Евангелието. " Силният" е този, който е достатъчно силен физически, за да бие жена си. И 'кураж' като вътрешна потребност да я биеш възможно най-често.



Тема Re: любимата ми лесбийка;))нови [re: casjop]  
Автор sevasTra (непознат )
Публикувано15.05.09 14:49



Ами, не зависи особено от мен, по-скоро от баща ми

. Нещата се очертават така, че май ще остана тук, докато завърша училище (и така май е най- добре)... В чужбина май повече няма да мърдам в близките годинки, но определено ще се махна специално от града, в който съм сега .



Тема Re: любимата ми лесбийка;))нови [re: sevasTra]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано17.05.09 10:32



ето заради тая песен

се водеше делото срещу Шамая. Тя обаче действително мрази яко мъжете, като че ли.



Тема Re: любимата ми лесбийка;))нови [re: shallowgrave]  
Автор sevasTra (непознат )
Публикувано17.05.09 17:40



Брутална феминистка, да

. То имаше източници на информация относно детството й... Четох за някакви МЕГА противни постъпки на баща й (доколкото може да се вярва на такива източници), но то вече си стана всеизвестна историята за сексуални злоупотреби и извращения. Посветила е на таткото доста парчета, има едно много яко, "Home grown" се казва, от най- новия албум. Та, това с омразата към мъжете май главно се е повлияло от отношенията й с баща й. "Menocide" е интересна песен, но чак пък дело да се води... Издребняват..



Тема Re: любимата ми лесбийка;))нови [re: sevasTra]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано18.05.09 07:51



Факт е, че заради някои мъже наистина може да те хване срам, че си мъж. Педофилия, изнасилвания - това са все мъжки перверзии.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.