Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 30.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема любимата ми лесбийка;))нови [re: science and fiction]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано05.05.09 12:12





THE BADDEST BITCH EVER!!![b/]

Изключително добра певица. Знам, че няма да ви хареса, но все пак:

- кавър на Нирвана

- никога не сте чували жена да пее така.
От вашите е - аз бих се гордял.



Тема Re: любимата ми лесбийка;))нови [re: shallowgrave]  
Автор casjop (king for a day)
Публикувано05.05.09 12:28



що, аз бих я взела. хубавка ми се вижда, пък и нямам нищо против музиката



bowling for concubines

Тема Re: любимата ми лесбийка;))нови [re: casjop]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано05.05.09 12:38



мноого е талантлива според мен. добре изглежда, обаче мъже въобще не кльопа, така разправя по интервютата.



Тема Re: любимата ми лесбийка;))нови [re: casjop]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано05.05.09 14:46



Тая жена всеки трябва да я знае коя е, според мен.



Съжалявам, ако спамя в клуба ви, обаче наистина съм впечатлен от нея, от доста време при това. Погледнете блога й, ако имате време някой път.



Тема Re: В ъгъланови [re: shallowgrave]  
Автор bluestar1 ()
Публикувано11.05.09 01:30



Да гледа да се изнесе самостоятелно колкото може по-скоро.



Тема sevasTra,нови [re: shallowgrave]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано11.05.09 10:13



ти да не си от ония Shadow soldier-и?
ходила ли си на концерти на Otep?



Тема Re: sevasTra,нови [re: shallowgrave]  
Автор sevasTra (непознат )
Публикувано11.05.09 21:04



Не съм имала възможността до сега.. И доста съжалявам

. Женски вокали, а ? Чуй това:

http://www.youtube.com/watch?v=OxaYzlAZrHI&feature=related



Тема опитва се момичето, нонови [re: sevasTra]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано12.05.09 08:30



просто не е от класата на Шамая. Същото важи и за другата мацка от Arch Enemy. Що се касае за женски вокали в метъла, Отеп е класа сама по себе си.

Аз съм на 30 години, от 16 годишен слушам такава музика. Първият път като слушах Отеп не можах да повярвам, че е възможно жена да пее и да реве така. И не вярвах, докато не гледах един техен клип

. Да не говорим, че тя рисува, верно не много хубаво, и пише - изобщо разностранен творец е.
Миналата година е създала своя фондация all shapes, all sizes мисля, че се казва, която защитава правата на хората с хомосексуална ориентация. Изобщо, кефи ме, че Шамая е много социално и политически ангажирана.

Са, друг е въпросът, че малко ме е яд, че е лесбийка - това е голяма загуба за мъжкото племе.
Пускай ми, моля те, и друга хубава музичка, сега вие младите диктувате, само ще те помоля да използваш URL -а, дето е вляво от емотиконите.
Ползва се по следния начин - кликваш на URL, и ти се появява това: [url] [/url'] копираш линка между двете скоби: [url]http://www.youtube.com/watch?v=OxaYzlAZrHI&feature=related[/url'].
Получава се това:
- поздравявам те с моята любима песновка на Шамая- the baddest bitch ever!



Тема Re: В ъгъланови [re: Изyмeн]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано12.05.09 10:42



Да се възпроизвежда...а не за се омъжва.
За възпроизводство една жена трябва да роди, а не да се омъжи или да има мъж до себе си.
Така че... лошо няма..ние си се възпроизвеждаме на воля... никой не може да ни спре... Така че лесбийството изобщо не е пречка пред възпроизводството.
Да..нужен е секс с мъж, но вече има и други способи, пък и дори да се спрем на секса с мъж, докато забременеем, това не виждам по какъв начин ни ангажира към този мъж.
Така че този баща е много възможно... дори почти сигурно, че ще има внуци... Сямо където няма да има зет и ще трябва сам да си пие ракията, а не с този, който ебе дъщеря му.

Крайно време е да се разбере едно нещо...
- Дали ще сте против браковете или не - това не е важно - ще си живеем пак заедно... без това брачната институция отмира прогресивно.
- Дали ще сте ппотив да осиновяваме деца - това също е без значение.. ще си родим. Без това осиновяванията в тази държава са на първобитно ниво и е далеч по-лесно да си родиш дете, отколкото да осиновиш, ако нямаш здравни проблеми.
- Дали ще искате да се крием и да не ни виждате - също е без значение... Нас ни има и все повече от нас не се крият. Тази година пак ще има Прайд и пак ще сме по телевизиите - нека свикват хората, че нас ни има и сме тук и сме нормални хора.
- Дали един родител ще е против или за..е без значение.. човек не може да прескочи природата си, за да угоди на очакванията на родителите си, пък дори и да може - не бива.
Още много неща има в тази посока.. но не това е най-важното.. най-важното е, че вие - "нормалните" - трябва да разберете, че просто трябва да се примирите и да ни приемете като даденост. Искате или не.. ние сме даденост. И все повече ще сме видими и все повече хора ще знаят, че не е задължително Принцесата да си намери Принц..може и да си намери друга Принцеса.
Защото е така.. и е нормално да е така.



Тема Re: В ъгъланови [re: shallowgrave]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано12.05.09 10:51



Познавам едно русо хлапе, момиченце на 15 години, с черен колан по айкидо, защитен пред японци и член на тяхната там айкидо организация...
Има си документ от японците, че има право да отвори собствено доджо... българче дете... слабичко наглед... но дъни по 100 коремни преси и 50 лицеви накуп без да се задъха особено.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.