Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 26.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: В ъгъланови [re: shallowgrave]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано22.04.09 15:21



Неговият натиск върху нея беше страшен, замалко да я изгони от дома им, иска да излиза с момчета,. Обаче това го депресира страшно, започна да пие...

Чичо ти, и той не е в час!


Братовчедка ти да бяга далеч от алкохолизираният си баща!
Няма да се учудя, ако й посегне...

Абе, кви са тия родители?! Алкохолици, депресанти, тормозители?!



Тема Re: В ъгъланови [re: EVl]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано22.04.09 17:14



Така или иначе няма да разбереш, затова няма смисъл да обяснявам.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: В ъгъланови [re: Изyмeн]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано22.04.09 17:17



Няма какво да ми обясняваш!

Пробвай... все пак, м?





Тема Re: В ъгъланови [re: Markizata]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано22.04.09 19:50



Официалното мнение на разни държави по въпрос, който не ме засяга пряко никак не ме интересува. Ако някой не ми пречи - да прави каквото си иска. Аз не се бъркам в чужди работи, не искам да се бъркат и в моите. Всичките ми съседи ме следят. Изобщо не го осъзнават като нещо неморално и неприятно, за тях е абсолютно нормално да са осведомени с какво се занимавам. Знаят кога излизам, кога се прибирам, в колко часа си лягам и подобни любопитни неща.

@EVl - нали знаеш Дарвиновата теория? Една от основните цели на всеки жив организъм е да се възпроизвежда.

Най-важното е невидимо за очите.

Редактирано от Изyмeн на 22.04.09 19:52.



Тема Re: В ъгъланови [re: EVl]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано22.04.09 19:51



Абе, кви са тия родители?! Алкохолици, депресанти, тормозители?!
Да, ама нали затова пък са "нормални"!

Всмисъл...че не са обратни То се компенсира...
Виж, ако бяха обратни, недай си Божееееее! Леле, майко! Горките им деца! Какво страдание! Какъв позор! Какво НЕЩО!!!

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: В ъгъланови [re: Изyмeн]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано22.04.09 19:55



Но не съседите ти, а ти правиш изказвания за това, кое нещо е нормално и кое - не. И то за нещо, което може да не касае теб, но касае лично всеки един от тук пишещите. И още милиони такива хора по света.
Които, разбира се, не се интересуват какво мислиш ти за тях. Както вероятно и съседите ти...Обаче е добре да си поне малко информиран за какво става въпрос, когато правиш глобални и генерални заключения, които касаят пряко доста хора, а не само собственУтУ гъЖ!
Tnink about it!



Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Редактирано от Markizata на 22.04.09 19:56.



Тема Re: В ъгъланови [re: Изyмeн]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано22.04.09 21:03



че какво му пречи да има внуци не разбирам? Каква е гарнцията, че ако беше хетеросексуална щеше да има деца или имайки предвид какви са болшинството български мъже, нямаше да е самотна майка?

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus


Тема Re: В ъгъланови [re: EVl]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано22.04.09 21:07



Как какви, бе Еви- НОРМАЛНИ!



Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus

Тема Re: В ъгъланови [re: lsis.]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано22.04.09 21:27



Изумен, мойте уважения, обаче не си компетентен и спамиш в темата.

Чичо ми не близваше алкохол, поне аз не съм го виждал, а сме празнували доста. Събра му се много - жена му почина, измъкна му се едно голямо повишение, което той заслужаваше и което много държеше да получи. И сега това с дъщеря му...
Обаче почва да омеква, вчера са ходили двамата на ресторант и на клуб и са си прекарали страхотно, по думите на братовчедка ми. Още не е готов да се срещне с приятелката й, обаче е разпитвал за нея. Основната му грижа е дали тя може да защити дъщеря му, така както момче би могло да я защити, понеже веднъж я нападнаха и замалко да я изнасилят трима

.
Днес му казах, че лично съм бил свидетел на изключително мъжествено и храбро поведение на 50 килограмово момиче, в момент, в който две момчета се бяха свили като мишки. Аз бях единият...Може би разчиташе на това, че все пак е дама и няма да й посегнат. Обаче това си беше ебати хазарта. Както и да е, куражът й ме убеди, че много момичета имат храбри сърца и са готови на всичко за любимия или любимата.



Тема Re: В ъгъланови [re: shallowgrave]  
Автор science and fiction ()
Публикувано22.04.09 21:51



Хубавото е, че тя си има такъв готин братовчед като тебе, който е загрижен за нея.. и за баща й, и който я разбира. И е готино, че се интересуваш от темата, но честно, не знам дали някой нещо може да ти каже, тук повечето хора са разочаровани...от това, което прочетох от отношението на родителите им. И са малко...наострени за външни мнения и прочее. И дори и за въпроси.

Важното е, че ти не се впрягаш като гледам.

Без съмнения баща й ще оцени приятелката й, понякога и дамите могат да са много смели както казваш, а и кавалери. Даже доста често...мен ако питаш... Така, че може да кажеш да баща й, че всъщност може да излезе така, че е късметлия ...по отношение на дъщеря му. Но той сигурно и сам си го знае или поне рано или късно ще го разбере.

Поздрави и дано скоро да се опрявят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.