Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:33 26.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Когато наближи април...нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано06.04.09 20:19



БГЛ е частен и личен сайт и правилата и решенията в него се взимат еднолично.
Собственичката на сайта никога не е имала претенциите да е "представителна извадка за леСбийството", било по света, било у нас...поне до колкото ми е известно.



Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: Когато наближи април...нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Ari. (пчеличка)
Публикувано07.04.09 08:38



Спокойно, там и лесбийките имат ограничен достъп понякога

Трябва да отговаряш на дълъг списък с изисквания, за да ти се дадат права. Постепенно започна да ми писва от тези глупости и спрях да пиша там, стана ми безинтересно.

Така че не го приемай лично, и мумиченце да беше, пак можеше да не те огрее

Amor omnia vincit

Тема Re: Когато наближи април...нови [re: Markizata]  
Автор dva_shamara (непознат )
Публикувано07.04.09 10:35



Брей, въх от такива чак изисквания! То бива бива частно и лично, ама пък чак комунистично? Има места, които намирам за прекалени.

Не че не уважавам малката дискусия, която заформихте, но Markizata, познат ник точно от този сайт, и за теб ли има дезинформация защо вече няма форуми?



Тема Re: Когато наближи април...нови [re: dva_shamara]  
Автор Sperantza ()
Публикувано07.04.09 11:11



Може би Елия е сложила някакви възрастови ограничения,кой знае...





Тема Re: Когато наближи април...нови [re: dva_shamara]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано07.04.09 20:26



Отговорих към постинга на Папата

, който се оплаква, че не му давали достъп.
Това не виждам какво общо има с това, дали, защо и как форумите са затворени, още по - малко, дали съм "познат ник".
А, на въпроса ти - знам толкова, колкото и всички писали и четящи там. Но, дори да знаех "нещо повече", тук е последнотоп място, където бих коментирала темата - най - малкото, защото Елия многократно е подчертавала, че не й е приятно нейните форуми да се обсъждат тук и в нейните форуми да бъде обсъждано случващото се в дир. бг.
Отделно има и нещо, наречено елементарна коректност...поради което вече съжалих, че се обадих по темата изобщо.

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: Когато наближи април...нови [re: Sperantza]  
Автор kyky_pyky (вафла чудна)
Публикувано07.04.09 21:47



До 12.5год. ли ???





Тема Re: Когато наближи април...нови [re: Markizata]  
Автор 24.7 (L-Girl)
Публикувано07.04.09 22:12



А елементарната коректност и етика не включват ли поне 2-3 думи защо форумът не работи. Примерно:
"Технически проблем", "Смяна на доставчик/сървъри/домейни/едно-друго", "ПиснА ми от вас", "В депресия съм и на всички трябва също да им е гадно"...
Вместо ние да умуваме и да коментираме нещо, дето не му било мястото тука.

Редактирано от 24.7 на 07.04.09 22:12.



Тема Re: Когато наближи април...нови [re: 24.7]  
Автор science and fiction (непознат)
Публикувано07.04.09 22:24



ами елия беше написала нещо в самите форуми същия ден като ги затвори или предния, нещо от сорта че й било вече обидно как се отнасят към нея /аз там само чета и то рядко ама някак уцелих точния ден

/ и че си имала други ангажименти, грижи и т.н., че й било писнало, и въобще. И други причини беше изтъкнала, ама не ги помня. Предполагам, че кат се разпищят повечко хора тук тя сама ще се появи и с многозначителен тон ще разясни ситуацията.

Редактирано от science and fiction на 07.04.09 22:26.



Тема Re: Когато наближи април...нови [re: science and fiction]  
Автор 24.7 (L-Girl)
Публикувано07.04.09 22:35



Мда...
Който видял, видял. Останалите - да "ближат" супата!


(нали в този форум и "духането" е забранено)

Ще й мине...
Та тя е Жената-Кауза, все пак!



Тема Re: Когато наближи април...нови [re: 24.7]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано07.04.09 23:06



Добре, де, аз друго не мога да разбера - ако си била сред активните потребителки на оня сайт - няма как да не знаеш какво се е случило. Ако не си сред тях - какво те касае, защо и как някой си си затворил директория от личния сайт?
Това не го взимай за заяждане, щото не е.
Не мога да не се зачудя, обаче, що трябва да обсъждаме (подиграваме, защитаваме, възхваляваме и коментираме) даден човек и неговия личен форум и неговите решения. Все едно зад гърба й, някакво...Ми, грозно е, съжалявам!
Елия си има сайт, в сайта все още седи нейния имейл - ако някого толкова живо го вълнува, какво и що, не може ли да си отправи запитването там направо?
Така ебати клюкарника, много се извинявам!


Женска му работа...и българска.

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.