Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:24 01.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Религиянови  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано31.12.08 10:38



Бихте ли споделили има ли проучване каква част от хомосексуалните са религиозни (силно или по-слабо вярващи) и съответно те към кои вероизповедания принадлежат?
Ако няма проучвания споделете собствените си виждания или разсъждения по въпроса.



Тема Re: Религиянови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано02.01.09 08:08



Аз съм атеист...



Ч.Н.Г!



Тема Re: Религиянови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано03.01.09 16:27



Попитай зара (зара ли беше или зина)

Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: Религиянови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор fireballlМодератор (все същия)
Публикувано04.01.09 13:57



Проучване не знам да е правено.... но логиката подсказва, че щом сме в България, то повечето ще се определят като православни християни или атеисти..... другите религии не вярвам да са силно застъпени, въпреки че със сигурност ще има и техни представители....



Тема Re: Религия [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.01.09 15:06



И аз не съм чел подобна статистика, но всички знаем за педофилските скандали /хомо и хетеро/, свързани с католически свещенници в Австрия, Щатите, Англия и т.н., чували сме /аз и от участник/ какво се случва по наши манастири, в Иран и други мюсюлмански държави публично линчуват гейове, а там населението е 99,9 % вярващо, т.е., щом като на "повърхността" изскачат подобни факти, надали процентно се разминават кой знае колко броя на вярващи и атеисти гей...

Интересно, защо ти хрумна подобен въпрос?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Религиянови [re: ljove]  
Автор bluewoman (Dancing whitYou)
Публикувано04.01.09 23:49



Не съм чувала за статистика, но пък знаем само едно нещо и то е, че човек се ражда с вярата, а със сексуалната ориентация се сблъсква далеч по-късно.



Тема Re: Религиянови [re: bluewoman]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано05.01.09 01:14



С вярата в какво, в кое, в кой се ражда човекът? Освен обичта към родителите си, баби и дядовци, приятелчетата, не си спомням да съм изпитвал към или вярвал в нещо...
Що се отнася до сексуалността, от доста ранна възраст съм си гей, както милиони други са хетеро. "Неудобните" въпроси откъде идват бебетата, защо се целуват хората, защо харесвам Жан, а не толкова Катето, са били особено вълнуващи от самосебе си, и без някой целенасочено да ми разяснява християнската религия, например...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Религиянови [re: bluewoman]  
Автор woow (nice)
Публикувано05.01.09 02:42



човек се ражда със собствената си тъпотия, а с чуждата се среща (сблъсква) далеч по-късно





просто ми хрумна тази ремарка



Тема Re: Религиянови [re: ljove]  
Автор woow (nice)
Публикувано05.01.09 02:43



бла-бла-бла





Тема Re: Религиянови [re: woow]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано05.01.09 08:45



Най- накрая едно смислено мнение по въпроса...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.