Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 02.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема дуо Стомана  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано27.12.08 19:56



Преди малко гледах фолкмаратон по Планета, където Ивана и Стояна си теглиха новогодишни късмети от една баница. На едната се падна обвързване, а на другата екскурзия за двама. Реакцията и на двете беше много хубава, шегуваха се по между си. Абе усещаше се някаква магия.
После се преместих от телевизора, но продължавах да слушам. Не разбрах какъв беше въпроса, който им зададоха, но отговора на Ивана беше нещо от рода на "постоянно й казвам да внимава как се държи и за щуротиите, защото все ще се намери някой, който да ни види или да ни заснеме"...

От доста места съм чувал, че помежду им (все пак професионално са 18 години заедно) имало нещо, но винаги съм си мислил, че това са само слухове. Вие как мислите?

Редактирано от [bbourgas] на 27.12.08 19:58.



Тема Re: дуо Стомананови [re: [bbourgas]]  
Автор saturday_night ()
Публикувано28.12.08 00:26



За 18 години много неща може да станат.





Тема Re: дуо Стомананови [re: [bbourgas]]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано28.12.08 11:06



Коя е пък тая Стояна?!

Канал 'Планета' въобще го нямам на моя телевизор... напълно умишлено не съм го сложила!
Не понасям чалги и поп-фолк...



Тема Re: дуо Стомананови [re: EVl]  
Автор Ellen De Generes (за пиене)
Публикувано28.12.08 20:58



Евала ти Еви, че не гледаш тая помия канал планета. Тва нещо е по-гнусно и от непочистена тоалетна с предизвикващата позиви да повръщане чалга или както там я наричат почиталите й - поп фолк


И въобще, кому е нужно да знае за некви си жени, притежаващи само по едно собствено име, в повечето случаи псевдоним?

Аз не съм баскервилското куче, а цербер и не хапя....

Тема Re: дуо Стомананови [re: Ellen De Generes]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано02.01.09 18:37



леле как обърнахте разговора. и как смешно ми стана.
нещата не опират до това кой какъв стил пее или с това дали е известен с едно име!



Тема Re: дуо Стомананови [re: [bbourgas]]  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано03.01.09 16:23



Хаххаха, все едно ние в този форум не сме едноименни и не бълваме помии - на всеки му избива някъде :)
За Ивана съм съгласна - прекалено стабилно изглежда и говори, за да е чалгаджийка, която си търси мутра да я вози на джип. Явно просто ритмите й са в кръвта, ако се беше родила 30години по-рано , може би щеше да е нещо от рода на Йорданка Христова

или Бони М в друга държава. Освен това в клиповете й участват травестити, а на 2 февруари все е специален гост по гей-баровете.

Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...

Тема Re: дуо Стомананови [re: MEHTA]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано03.01.09 20:38



определено има нещо. обикновено поп-фолк изпълнителките се появяват с минимум 1-2 гаджета на година. Ивана обаче е навсякъде със Стояна - и на разните му там награди, по телевизии, на участия, абе неотлъчни са двете.
за всичките тея 7-8 години от както е известна никъде не се е появила с мъж и навсякъде са все двете!



Редактирано от [bbourgas] на 03.01.09 20:39.



Тема Re: дуо Стомананови [re: [bbourgas]]  
Автор Dyke on Byke (един декстър)
Публикувано05.01.09 08:50



Слухове се носят всякакви :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.