Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:22 28.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Годинатанови  
Автор fireballlМодератор (все същия)
Публикувано18.12.08 03:55



Момичета.... аз много отдавна не съм пускала тема за дискусия.... но се изкуших тази вечер, мислейки си за отминалата година... тя ме затрупа с проблеми.... върна ме финансово 7 години назад....... всичко ми беше наопаки..... единствено в любовта сполучих.... та по този повод си мисля... беше ли хубава... беше ли лоша? Каква беше за вас 2008 година?
Аз съм доволна от нея.... може би защото на този етап ечоцията е по-важна за мен от всичко друго.....
Изпращам тази година с тази песен...





Тема Re: Годинатанови [re: fireballl]  
Автор kris_747 (новобранец)
Публикувано18.12.08 04:15



За мен 2008 беше поучителна. Разбрах кои са приятелите ми, разбрах коя съм аз. Осъзнах истинските си желания... Много болка изпитах, през тази, вече отминаваща година, но не мога да кажа, че беше лоша! През следващата определено ще бъда по- зряла и по- целеустремена!



Тема Re: Годинатанови [re: fireballl]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано18.12.08 08:31



Годината не беше особено добра, да не кажа, че беше ужасно Зле!
Всъщност годината започна добре... запознах се с нови хора на една форумна-среща, започнах нова работа, но после се появиха доста проблеми, за което основната вина е моя, разбира се! Елия ми даде БАН, скарах се с един куп дИвойки, написах хиляди щуротии... здравето ми се влоши, предстоят ми две операции, но да не се оплаквам...



Тема Re: Годинатанови [re: EVl]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано18.12.08 11:00



Стига де Еви... знаеш, че бана ти беше даден след гласуване. При това изтича след по-малко от две седмици.

За мен годината не беше нито лоша, нито хубава. Не се случиха нито лоши неща, нито особено красиви. Любов няма... секс много... това е. Здрава съм, ама аз винаги съм си била здрава. Финансово си е същото..нямам сътресения, но нямам и някакви изстрелвания. Само където остарявам с още една година.



Тема Re: Годинатанови [re: eлия]  
Автор umbabaraumba (кукумицин)
Публикувано18.12.08 13:45



Добра година за мен, преместих се в София с приятелката ми /отново/ , срещнах се с добри приятели, които са си тук принципно. Намерих си добра работа бързо /без връзки и то хаха/. Разболях се веднъж здраво...ама сега подробности :) ...Вчера ме повишиха отново...общо взето съм доволна.

Мина адски бързо обаче и винаги може да се желае повече. Хъм сега всъщност се сещам, че бях в нещо като "депресия" от началото на годината поне 4-5 месеца..ама тва го бях забравила. По едно време и на улицата бяхме останали..абе май не бе6е перфектната година, но от оплаквания файда нема, пък и съм благодарна за всичко хубаво което ми се случва и имам и си го оценявам . Благодаря на Бог /преди бях убедена че съществуа...сега малко ми поизбледня това вътрешно усещане/ и все пак..Благодарна съм за всичко :))) и на всички мои приятели и хорица мили и не толкова...:)



Тема Re: Годинатанови [re: fireballl]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано18.12.08 14:06



Имах един приятел, дето ми викаше "Седем години шси бедна, ама после ша свикнеш"... Май тая година взех да свиквам.

Да, иначе имаше приятни емоции и една красива любов, за останалото времето ще покаже дали е било за добро или за лошо

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus


Тема Re: Годинатанови [re: fireballl]  
Автор Sperantza ()
Публикувано18.12.08 17:44



всички години ми изглеждат почти еднакви :))) и дори не се замислям имало ли е хубаво и лошо...всяка година е интересна с нещо. тази също.
изпращам я с тази песен...






Тема Re: Годинатанови [re: fireballl]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано18.12.08 18:02



Ами...почти точно същото мога да кажа, като теб!


Годината беше УЖАСНА! Наистина отвратителна! Безкрайно много несигурност (финансова и всякаква), терзания, проблеми всякакви, загуби всякакви...една от които напълно непрежалима...абе отврат!
Единствено в емоционален, както и в приятелски план много хубави неща ми се случиха...и се надявам да ги съхраня такива през годините и дай Боже да имам повече хубави емоции, които да споделям с тях...

Редактирано от Markizata на 18.12.08 18:05.



Тема Re: Годинатанови [re: fireballl]  
Автор Starpoznat (познат)
Публикувано18.12.08 18:58



Не искам да изпращам тази година ако не вярвам в другата. А аз срещнах любимата жена в 2008-а, след много Нови години. Обичам 2008-а година и я изпращам с желанието да не свършва а да продължи в 2009 и до края на дните ми. Простете ми, че ви занимавам със себе си, но искам да кажа на живота си: напразно е всичко без щурчето.



Тема Re: Годинатанови [re: fireballl]  
Автор candyperfumegirl (studena)
Публикувано18.12.08 23:45



Кошмар.Най-лошата ми година.Още малко остана,дори не мога да повярвам че свършва.Какво ли ще е догодина...по-добре да не знам.

Paradise(Not for me)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.