Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 26.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Годинатанови [re: fireballl]  
Автор casjop (king for a day)
Публикувано19.12.08 00:16



тази година мина под надслова това, което не ме убива, ме прави по-силна



bowling for concubines

Тема Re: Годинатанови [re: fireballl]  
Автор sssssssss (шемет )
Публикувано19.12.08 03:44



Не мога да се оплача от тази година.А и все пак както е казал народа "който както си го направи".Аз се старая всяка следваща година да е по-добра от предишната и по-лоша от следващата

Като всеки човек и аз имах свойте лоши моменти,но без тях не може.Хубавото в случая е че съм супер позитивен човек и дори да ми се случи нещо не много хубаво си казвам "има и по-тежки случай".Гледам да съм над нещата,да не се вглъбявам в проблемите и повече да се усмихвам.Щом съм жива и здрава и приятелите ми са до мен няма нещо което да искам и да не постигна.Всичко е въпрос на време

Не ми пука дали ме обичаш или ме мразиш.Важното е,че си мислиш за мен

Тема Re: Годинатанови [re: fireballl]  
Автор woow ()
Публикувано19.12.08 12:03



Беше добре, продължи зле (отвратително) и ще приключи за мен отлично.

Желая на всички вас щастие и радости през новата година.







Тема Re: Годинатанови [re: woow]  
Автор bluewoman (Dancing whitYou)
Публикувано20.12.08 01:07



Година с много смесени чувства.Имаше от всичко,но определено не беше зле,историята помни и по-тежки случаи.Взех си поука от някои допуснати грешки,игнорирах хора,които ме разочароваха и вече всичко е наред.Сега чакам дядото с големия чувал :)



Тема Re: Годинатанови [re: fireballl]  
Автор epoussette (френско келеме)
Публикувано20.12.08 15:28



Силна, но и трудна година.
Много бачкане и уреждане на разни въпроси.
1. Нова, чудесна работа.
2. Шест килограма по-слаба съм.
3. Щастлива раздяла с нещо, което дълго време не успявах да разкарам.
Като цяло съм доста доволна от годината!



Тема Истининатанови [re: fireballl]  
Автор Monlks (drop-dead g.)
Публикувано20.12.08 15:30







Тема Re: Годинатанови [re: fireballl]  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано20.12.08 21:20



На мен тази година Съдбата ми показа, че трябва да се кротна и да правя не каквото аз реша, а каквото тя реши. Не ми дадоха виза за Индия, не успях да се явя на държавния си изпит, не записах магистратура, не започнах работата, за която се глася от пет години насам, не свалих излишните килограми (даже и част от тях), не се запознах с нови хора (освен с един-двама-трима, но пък те ми станаха доста близка тайфа за излизане и още нещо :))
Относно любовта - разбрах, че не всичко, което се самоназовава любов Е любов. Освен това пак се влюбих в кучка, която ме въртеше на малкия си пръст, на лъскавата си черна коса и на плътните си устни.
Най-странното е, че се чувствам спокойна и все пак щастлива. Чувствам се като в миг, в който просто трябва да се кротна на едно място и да пасувам, защото Съдбата явно си знае работата. Може би е искала да ме научи да приемам всякакви неща в живота със спокойствие, преди да ми тръшне голямата си торба с изненади.

Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: Годинатанови [re: MEHTA]  
Автор Monlks (drop-dead g.)
Публикувано21.12.08 10:22



4овек сам си е съдбата



Тема Re: Годинатанови [re: fireballl]  
Автор sizif (lu/kasih)
Публикувано23.12.08 23:21



Хубава година, обиколих Европа - и отгоре, и отдолу.
Разбрах нещо важно за себе си, което вероятно ще промени цялата 2009-та година.
Взех решение да се науча да ходя отново по тази земя ... "като една човешка длан".
Щастлива съм от всичко случило се в 2008-ма и всичките нови начала, които ми донесе.

Там, където е бръкнала природата и медицината е безсилна!


Тема Re: Годинатанови [re: fireballl]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано26.12.08 19:09



Забравих да спомена, че през годината се подстригах късо, а винаги съм била с дълга коса!
Но и с къса коса ме харесват дИвойките... хих:)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.