Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 08.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Клуб Lipsнови [re: milalena]  
Автор kukuviza (минаващ)
Публикувано23.01.09 19:07



Много просто- зьведи ги в Националния исторически музей, ако знаеш изобщо къде е





Тема Re: Клуб Lipsнови [re: answerme]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано23.01.09 21:06



Просто не ходи, като не ти харесва.
Идеята за фейс контрол и много трудно осъществима. Какво правиш? Не пускаш определени жени.. или изискнаш определено облекло... не е осъществимо и ще изчисти е без това малкото хора.
Заведението тръгна грешно и така ще си върви. Съдбата на Билитис, В52, Джордж.. и там които още бяха...
Нито една отварайки заведение не се и опита да прецени какво ще бъде и как да направи нещата така че да са добре.
С фейс контрол нищо не се постига... не едно е имало фейс контрол... и нищо. Само повече скандали.



Тема Re: Клуб Lipsнови [re: kukuviza]  
Автор answerme (непознат )
Публикувано23.01.09 23:40



знам ,аз не идвам с влака със студентско намаление сека събота и неделя да наобикалям софията,знам всичко и мога всичко ,изобщо нема значение аз или ти какво знаеме и можеме ,трябва да го прилагаме на практика ,освен да зема да отвора и аз един бар най-накрая и да си пия сама

мислех че с този проблема ше е решен ама



Тема Re: Клуб Lipsнови [re: eлия]  
Автор answerme (непознат )
Публикувано24.01.09 12:18



Е да ги пускат и при първата селска проява -да ги предупредят,след тва да стават и да се махат... аз ги гледам те прости та прости ,удрят по масата

!! абе село,една миналия път я обърках с Рачков в клипа столична,абе едно към едно и персонала седи и ги гледа ,и аз ги гледам...и те ме гледат...и нищо ,аз ходя веднъж годишно,като цяло ме дразни че пак нема да се получи....става клуба,само маааалко да ги затегнат



Тема Re: Клуб Lipsнови [re: answerme]  
Автор ibaruri (....)
Публикувано24.01.09 23:18



Музея "Земята и хората" е за теб, за да не се червиш пред гостите си. Ще се отсрамиш подобаващо. By the way има и нормални хора в Липс. Но явно ти си фен на обобщенията. Кога реши, че познаваш всички в този клуб?



Тема Re: Клуб Lipsнови [re: ibaruri]  
Автор answerme (непознат )
Публикувано25.01.09 00:23



Стига глупости,казах че има нормални хора ,посочих се :) шегувам се ,естествено че има ,дори за това е целият ми гняв ,хората....съдят по мнозинството ,ако отидеш там ,или където и да било от клубовете всъщност, от 100 - ще видиш 2 ...а ако имаш късмет 3 - нормално изглеждащи и държащи се момичета ,с какво впечатление ще останеш ,или всъщност ти с какво впечатление си...



Тема Re: Клуб Lipsнови [re: answerme]  
Автор Dyke on Byke (един декстър)
Публикувано25.01.09 08:35



Не си ли се замисляла, че просто такова е положението по света и у нас?
Иди на симфоничен концерт във Виена, за на те си мотат в краката идиоти. Все едно в стрейт заведенията е по-различно?
Не че оправдавам простотията, но нея винаги я има, въпросът е да се контролира и да се предотвратяват ексцесии.
Защото докато си пия питието и някой извади стоманена щанга, за да ми я размахва под носа, мнооого ще се ядосам.

Редактирано от Dyke on Byke на 25.01.09 08:36.



Тема Re: Клуб Lipsнови [re: Dyke on Byke]  
Автор ibaruri (....)
Публикувано25.01.09 19:18



И аз това имах предвид

В крайна сметка отиваш някъде да се забавляваш и да се разтовариш, а не да вадиш пищова и да пукаш. Наистина, ама ниастина изобщо не ми е приятна демонстрацията на агресия, независимо какво е заведението. Та за Липс, поне аз нямам неприятни спомениНо както се казва никога не е късно да ме накарат да си преосмисля виждането



Тема Re: Клуб Lipsнови [re: ibaruri]  
Автор answerme (непознат )
Публикувано26.01.09 00:45



е.... за какво спориме тогава не разбирам ,явно сме на едно мнение ,не ви знам никовете ,да не цитирам сега ,ще ви помола малко по - адекватно с коментарите ,аз описвам впечтления ,не ви нападам лично,не ме ангажирайте да чета простотии кой къде щел да ходи ,аз хода на театър и не ме е срам, а ако сте се почувствали засегнати....

знам горе долу какво може да ви е запалило...



Тема Re: Клуб Lipsнови [re: kukuviza]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано26.01.09 10:23



Миличка,не се изказвай неподготвена,баща ми навремето беще министър на културата. Но това не е важното имам две висши , едното завършено В Санкт -Петербург.Имам голяма дъщеря и въобще не си на нивото ми. Кротувай си там на фейс контрола и не се обаждай.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.