Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 30.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Любовта  
Автор instep (непознат)
Публикувано30.11.08 16:45



Здравейте,обръщам се към вас за съвет.Имам духовна връзка със жена вече почти две години,преди време бях писала тук за съвет,получих няколко но те не ме удовлетворяват защото не намерих в тях това което търсех.Опитах няколко варианта но не се получи нищо защото разбрах че не мога да разчитам само на тях,тя така и не разбра че чрез несловесна ситуация мога да и покажа моите намерения.По принцип ми е трудно да кажа че искам нещо повече от това да си приказвам със нея,а и сега нямам толкова време за това защото времето ми е ограничено.Незнам как да подходя,или да не и казвам,какво ще ме посъветвате?Откакто се познаваме чувствам че трябва да и кажа какво чувствам но има някои фактори които ме спират,тя е женена и има деца а аз ще съм и в тежест при това положение.Сега наближават празници и обмислям как да и намекна.Какво ще ме посъветвате?Вие как разбирате любовта,какво е тя за вас?



Тема Re: Любовтанови [re: instep]  
Автор casjop (king for a day)
Публикувано30.11.08 17:37



за мен платоническата любов не е вариант. на твое място бих и казала директно как се чувствам. никакви намеци, въведения, заключения и прочее. две години терзания? стига толкова. не разбрала чрез несловесна индикация... ами кажи и, тогава. какво му мислиш? дори да приключите всякакви отношения след това, поне ще си наясно.

bowling for concubines


Тема Re: Любовтанови [re: casjop]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано30.11.08 18:55



Да, не си навивай на пръста, че понеже може и да не стане, платоническата любов те удовлетворява. На всеки му се иска, няма нищо лошо което.

И аз мисля, че трява да и кажеш, ще видиш, че яснотата ще направи нещата много по-лесни. Иначе ще се пържиш на бавен огън кой знае до кога.

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus


Тема Re: Любовтанови [re: lsis.]  
Автор Helsky ()
Публикувано30.11.08 19:07



никак не е гарантирано, че "яснотата ще направи нещата много по-лесни".
в повечето случаи нещата стават доста по-объркани и сложни.

но пък е хубаво човек да бъде искрен в чувствата си.



i'm not he.
i'm not her.
i'm not here.
i'm not there.


Тема Re: Любовтанови [re: Helsky]  
Автор casjop (king for a day)
Публикувано30.11.08 19:15



въпрос на гледна точка. за мен е по-лесно да действам, отколкото да наблюдавам как се развиват нещата или, още по-лошо, да чакам нещо да се случи от само себе си.

bowling for concubines


Тема Re: Любовтанови [re: instep]  
Автор umbabaraumba (непознат)
Публикувано30.11.08 22:01



Едва ли не е наясно какви намерения и усещания имаш, две години духовна връзка...заеби най-малкото те познава добре, пък и тия неща се надушват от 100 км. Според мен и да и кажеш открито в прав текст каквто изпитваш май няма да ти се получи при положение че има деца, мъж и изградена връзка с човека с който е.
Не знам какво очакваш и искаш ти от тази жена и каква е тя като човек, но наистина ми се струва леееко нереално да бъде с теб имайки предвид ситуацията. И все пак ако се тормозиш нон стоп по-добре и кажи, за да сте наясно един вид , пък квото сабя покаже.

Стискам палци.

Любовта ...определено не мога да опиша с думи какво е, то не е и нужно.
:)



Тема Re: Любовтанови [re: umbabaraumba]  
Автор ibaruri (мъничко познат)
Публикувано01.12.08 07:21



"Любовта е като вярата в призраци, всички говорят за нея, никой не я е виждал"

А в твоя случай, какво да кажа. Мисля, че трябва да си продължиш по-скоро приятелски отношения. Доста е усложнена ситуацията-ти винаги ще бъдеш на второ място пред семейството и. Не искам да те разочаровам, но много истории показват такова развитие на нещата. Имам примери на мои приятелки в подобно на твоето положение. Определено не бяха розови нещата. Продължи с Платон



Тема Re: Любовтанови [re: instep]  
Автор SVETl (Obichashta)
Публикувано01.12.08 13:49



Поне секс не правите ли?



ВИНАГИ СЪЩЕСТВУВА НЯКОЙ,КОЙТО ЖЕЛАЕ СЪВСЕМ СЪЩОТО,KOETO ИСКАШ И ТИ!

Тема Re: Любовтанови [re: SVETl]  
Автор Helsky (wild child)
Публикувано01.12.08 16:49



абе ти от марс ли падна ?!

i'm not he.
i'm not her.
i'm not here.
i'm not there.


Тема Re: Любовтанови [re: ibaruri]  
Автор instep (непознат)
Публикувано01.12.08 16:55



Да знам че ще бъда на второ място след семейството й,няма и как да бъде иначе.Ще се опитам да запазя приятелството с нея,разбира се ако и тя иска да сме приятели.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.