Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:22 28.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Страдат ли лесбийките от анорексиянови  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано02.11.08 23:41



Провокиран от една тема в клуб "Говорим си за секс" за това, че над 150 000 момичета в БГ страдали в различна степен от болимия и анорексия се зачудих, дали и лесбийките ги лови тази болест, защото хетеромъжете примерно не ги лови, но гейчетата да...



Тема Re: Страдат ли лесбийките от анорексиянови [re: mizrahi]  
Автор fireballlМодератор (все същия)
Публикувано03.11.08 00:33



не.... категорично не... въпреки че, винаги може да има и такива хора..... но аз такива не познавам...



Тема Re: Страдат ли лесбийките от анорексиянови [re: mizrahi]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано03.11.08 02:48



Ми аз като чета в един съседен нашенски сайт, как всичките девойки твърдят, че са по 45 кила средно, и малко ме побиват тръпки. Надявам се да лъжат.

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus


Тема Re: Страдат ли лесбийките от анорексиянови [re: fireballl]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано03.11.08 10:45



Да бе, не познаваш...А онова мило момиче, наша обща позната, дето е станала 23 кила с мокри дрехи - това си е чиста проба анорексия, мен ако питаш.

Предполагам, продиктувана от нечовешкото й желание да е сексуален обект в очите на всички мъже, но уви.....




Тема Re: Страдат ли лесбийките от анорексиянови [re: fireballl]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано03.11.08 19:34



Защото си мисля, че като говорим за анорексия, това ще е проблем преди всичко на психиката... Като цяло не познавам много лесбийки, но тези които познавам са достатъчно силнихарактери, че да си причинят такива неща...



Тема Re: Страдат ли лесбийките от анорексиянови [re: mizrahi]  
Автор Helsky ()
Публикувано03.11.08 19:54



а защо да не ги лови? да не са ваксинирани срещу анорексия или болимия?
предполагам някакъв процент (нямам статистики) от населението ни страда от тези болести, съответно и някакъв процент от гей-жените, също.
като цяло намирам въпроса ти за доста глупав. извинявай.

i'm not he.
i'm not her.
i'm not here.
i'm not there.


Тема Re: Страдат ли лесбийките от анорексиянови [re: mizrahi]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано03.11.08 22:16



Ми страдат - що да не страдат? Нали и те са хора като всички други - могат да страдат от болести като всеки друг.
Колкото до това, дали мъжете ги лови анорексия - не знам, да ти кажа....но не са един и не са двама мъжете, които спазват диета за отслабване. А, тръгнеш ли веднъж по тая пързалка, пътят към анорексията е...хм....отворен





Тема 45 кила...нови [re: lsis.]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано03.11.08 22:20



...не са анорексия, много се извинявам!


Различните хора имат различна структура, ръст и т.н. И на немалко момичета тези 45 си им стоят съвсем на място, здравословно и естествено.
Ама не попитах тръпките от какво те...побиват...всъщност



Тема Re: Страдат ли лесбийките от анорексиянови [re: Double Trouble]  
Автор woow (Травиата)
Публикувано04.11.08 01:21



странното е /на мен лично ми е странно/, че Шейн е доста кльощава - от филма Л връзки, и трябва да се води нещо като секс-символ. Като такава е рекламирана, като такава е възприемана /от жените/, имам известни опасения, че някои жени искат да изживяват хетерските си Шейн фантазии с мен..? От една страна е ласкателно, но от друга...аз..Шейн...ъх, не? да? не знам. по-скоро не. не разбирам защо хетеро /100% те хетеро си мислят, че трябва да опитват всичко на твой гръб или ти да си им един вид инициатор за някакви скрити желания, каква досада. Макар, че има и такива лесбийки, които мечтаят само за това. Така че изобщо не е ясно като кльощавееш на кой пол накрая се харесваш, лол....

Редактирано от woow на 04.11.08 02:49.



Тема Re: Страдат ли лесбийките от анорексиянови [re: mizrahi]  
Автор woow (Травиата)
Публикувано04.11.08 01:51



Мизрахи, истината е, че женските предавания и списания се чудят вече с какво да си запълнят кориците - те самите набутват комплекси на читателките си, че са дебели, после пък ги комплексират, че са слаби. Същото е и със женските форуми - първо търсят диети, чути и нечути, изпробвани и неизпробвани, гълтат се не знам какви си аминокиселини, хапчета, драйф и накрай опа, булимия, анорексия.

Аз лично се опитвам да убедя една приятелка да не пие хапчета

, тя изглежда много добре, да, малко над 50 е, но изглежда чудесно. Познай къде ги чете тези неща.

Вече ми е почти досадно всеки път да се разправяме, че не е дебела /за мен/ и си е добре. Някои хора са си сладки и дебелички. Всеки път й казвам, че искам/предпочитам да имам нейните пълнички ръчички, а тя че иска моите пилешки кокали, разликата е само, че....аз не се чувствам обременена от комплекси, пък тя явно да. Не трябва, не знам как да й го кажа вече, човек трябва да си се харесва в крайна сметка.

Иначе в другото си приличаме - имаме буклести коси.

La Traviata


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.