Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 21.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Бившите и настоящитенови  
Автор Liaison ()
Публикувано28.10.08 13:42



Имам питане, един екзистенциален въпрос, който сигурно е задаван безброй пъти...
Какво е отношението ви към бившата, успявате ли да сте приятели - при това истински? Бихте ли изневерили на настоящата с бившата? И какво, ако ги обичате и 2те?
Била съм и в позицията на бивша и мисля съм се справяла добре, да бъда приятел и да не преча на връзката. Сега обаче съм в позицията на настоящата и знам, че са ми изневерявали с бившата, не знам дали продължава..., случвало се да ме излъже - за дреболии, но все пак лъжа, а аз винаги разбирам. Бих простила всичко, защото знам защо го е направила, но най-лощото е че тя не иска да говори с мен за това. Може би не иска да ме нарани и си мисли, че аз нищо не знам. Бях срината, когато разбрах и все още падам и се изправям...
Чудех се вие как се справяте м/у НЕЯ и НЕЯ - жената, с която сте и жената, с която сте била?



Тема Re: Бившите и настоящите [re: Liaison]  
Автор sssssssss (шемет )
Публикувано02.11.08 14:04



В кофти ситуация си попаднала.С повечето си бивши не поддържам никакви отношения.Нито се виждаме,нито се чуваме.Само с 3-4 бивши си останахме приятелки и то доста близки.Има обаче една бивша,която е по-специална.Тя е любовта на живота ми.Бяхме заедно година и половина.Малко след като се разделихме тя започна връзка с друго момиче.Ние обаче продължихме да се виждаме естествено без приятелката й да знае.И не се виждахме за да изпием по нещо

Официално не бяхме заедно,но се виждахме почти всеки ден.Тези ни отношения продължиха почти 3 години.Приключиха преди няколко месеца по мое желание,защото в момента имам връзка и не искам да лъжа жена ми.Дано случая с приятелката ти не е същия като моя....

Не ми пука дали ме обичаш или ме мразиш.Важното е,че си мислиш за мен

Тема Re: Бившите и настоящитенови [re: Liaison]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано02.11.08 20:58



Ми как...при всеки е различно. темата наистина е много дъвкана, което означава, че явно е голям проблем за много хора.
Дали от една провалена връзка може да стане прекрасно приятелство - е въпрос нелесен - обратното е много по - лесно, разбира се!
Ако се стигне до "изневяра към настоящата с бившата / бившия / бившите..." - това не е ок. Все едно дали е бивша или бъдеща...или паралелна настояща, дали е жена или мъж, изневярата си е все изневяра и аз, ако бях в ситуация като твоята, не бих търпяла да ми изневеряват и да ме лъжат - все едно с какви мотиви (си мисля че) някой го върши.
Защото просто, ако някой ти изневерява, че те и лъже на всичкото отгоре, значи той просто не уважава елементарното ти човешко достойнство.
За какви чувства да говорим?!

Редактирано от Markizata на 02.11.08 21:00.



Тема Re: Бившите и настоящитенови [re: Markizata]  
Автор fireballlМодератор (все същия)
Публикувано03.11.08 00:31



ех.... вечния проблем що е то изневяра.... за всеки е различно... кое се брои и кое не се брои.... но при всички случаи повторението го определя.....



Тема Re: Бившите и настоящитенови [re: fireballl]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано03.11.08 08:25



Е, за мен спор няма - изневярата е, да спиш с друг човек, докато все още някой си вярва, че си само с него


по - скоро може да се зададе въпроса, какво е "да спиш с някого" и кой точно физичски контакт и докъде се брои за секс.
Или, както има един лаф, "след колко точно свирки "девойката" се брои за девствена"?
Ама в това няма да задълбавам

Редактирано от Markizata на 03.11.08 08:27.



Тема Re: Бившите и настоящитенови [re: Markizata]  
Автор lm fine ()
Публикувано03.11.08 19:50



да, не ми е хубаво, нито пък ми е лесно, но ще имам още малко търпение. Не мога да й кажа, че знам, защото го научих по начин, който нарушава личното й пространство, но знам и че ако тя не беше почнала да се държи по-странно, аз никога нямаше да го направя.
Но все още не мога да си обясня на какво се дължат изневерите с бившите при лесбийките? Що за феномен, не знаят какво точно искат и когато си прекратят връзката изведнъж осъзнават, колко силни чувства все пак имат към бившата си половинка и колко прекрасен човек е тя или това е нещо като да си до нея (бившата) за да не страда и да понесе всичко?!





Тема Re: Бившите и настоящитенови [re: lm fine]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано03.11.08 22:31



Но все още не мога да си обясня на какво се дължат изневерите с бившите при лесбийките? Що за феномен, не знаят какво точно искат и когато си прекратят връзката изведнъж осъзнават, колко силни чувства все пак имат
Говориш за лесбийките като за трети лица - ако полът ти е женски, това е много странно



Както и да е - както казах и по една друга тема в същия клуб точно преди малко, ЛЕСБИЙКИТЕ СА ХОРА КАТО ВСИчКИ ОСТАНАЛИ - изпълненията с бившите и с изневерите надали са "запазена марка" само за хора с определена сексуална ориентация.



Тема Re: Бившите и настоящитенови [re: Markizata]  
Автор lm fine ()
Публикувано06.11.08 15:02



Говоря в 3то лице, защото не се включвам в групата "изневеряващи". И не казвам, че това е запазена марка, ни от лични наблюдения изневярата с бившА е по-често срещана при НАС,отколкото при хетеросексиланите двойки. Лично мое мнение си е



Тема Re: Бившите и настоящитенови [re: lm fine]  
Автор ibaruri (мъничко познат)
Публикувано10.11.08 01:27



"Бивша", самата дума вече предопределя и отношението. Нали все пак е в графата "бивша". Аз не мога да бъда приятел с човек, когото съм обичала и по една или друга причина съм се разделила с него. Може да звучи крайно немодерно, но това е моето мнение. Откога да спиш с "бившата" е толкова приемливо???

Ще перифразирам: Любовта изисква жертви, понякога;)



Тема Re: Бившите и настоящитенови [re: ibaruri]  
Автор umbabaraumba (непознат)
Публикувано11.11.08 11:28



Нямам бивши, поне не ги наричам така, щото като ходя с някой ми е много повече от гаджето ...Та, разбирам се с тях, обичам си ги и гледам да не ги срещам с настоящата :). Не спя с тях, хаха ....пък и при мен понеже все си избирам жени които уж са гей... ама не точно няколко пъти се оказва че аз ходя с тях ама те не знаят

.
Мисля че харесвам хетеросексуални жени..хммм странна работа :)
Ай...и не им казвайте бивши, звучи почти толкова смотано колкото лесбийка...хахаха




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.