Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:36 28.09.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Колко лесни...?нови  
Автор candyperfumegirl (studena)
Публикувано03.10.08 01:08



Колко лесни са жените?Независимо от сексуалната ориентация...защото напоследък ми налитат само "нормални",които след това се оказват дори...по ненормални и от мен.В последно време жените са ...ужасно лесни,не знам за вас но това ме дразни.Не знаят какво искат.Не знаят какви са,къде са.Нямат принципи.Някои дори нямат имена...или не ги помня,все едно.Жената не е това,но явно тази жена която търся е мит.

Paradise(Not for me)


Тема Re: Колко лесни...?нови [re: candyperfumegirl]  
Автор SVETl (Obichashta)
Публикувано03.10.08 06:29



Не знам колко са ти лесни жените,но тази жена,която аз искам изобщо не е лесна или поне на мен ми се прави на недостъпна



ВИНАГИ СЪЩЕСТВУВА НЯКОЙ,КОЙТО ЖЕЛАЕ СЪВСЕМ СЪЩОТО,KOETO ИСКАШ И ТИ!

Тема Re: Колко лесни...?нови [re: candyperfumegirl]  
Автор piedra (непознат )
Публикувано03.10.08 06:51



Чак пък лесни...по-скоро обществото ни "изгладня" за внимание и нежност..Една част го пказват по-лесно...други-точно обратното..прикриват го с арогантност.



Тема Re: Колко лесни...?нови [re: candyperfumegirl]  
Автор kukuviza (минаващ)
Публикувано03.10.08 08:42



Жената... да, вече не е тази- интелигентната, женствената, даващата топлина, разбиращата - личност...
Тъжно, но факт.....
Сблъсквам се с агресивни и брутални млади жени, много по агресивни и от така наречения "силен пол"



Тема Re: Колко лесни...?нови [re: candyperfumegirl]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано03.10.08 09:34



Ами, времето ни е такова. Не го казвам като оправдание, а като констатация. Неминуемо е да пренесем поведението от училището, офиса, улицата, градския транспорт и т.н. и към личните ни отношения. Ако по цял ден се налага да си зла, нахъсана, борбена и агресивна е трудно да "превключиш" и в личният живот да си нежна, грациозна и женствена. Казвам трудно, не невъзможно.





Тема Re: Колко лесни...?нови [re: candyperfumegirl]  
Автор milalena (ентусиаст)
Публикувано03.10.08 17:34



ох,не знам, какво да ти кажа!! Преди години и аз бях "нормална", но после се влюбих в една мацка. Толкова много се допълвахме, доизричахме си изреченията, казвахме си мислите. От тогава, не съм се влюбвала ТАКА в жена. Когато ме изостави,бях съкрушена,светът се срути.....трудно я преживях,сега сме само добри познати.



Тема Re: Колко лесни...?нови [re: kukuviza]  
Автор candyperfumegirl (studena)
Публикувано04.10.08 02:44



Жената...която изчезва...мъчно ми е за нея но...тя сама си избира каква да бъде.Една единствена която...беше такава каквато е,за каквато мечтаех...и тя изчезна.Тя избра да бъде такава каквато другите искат да бъде...шанс.Мечтите...те са затова...за да не се сбъдват.

Paradise(Not for me)


Тема Re: Колко лесни...?нови [re: candyperfumegirl]  
Автор ~quo vadis ()
Публикувано04.10.08 13:07



аз пък не съм от лесните, това си е...





Тема Re: Колко лесни...? [re: candyperfumegirl]  
Автор Kepи (екс)
Публикувано04.10.08 16:15



Те имаш някакво такова излъчване ,нешо с което ге привличаш и те после от ,,нормални,,се превръщат в ненормални

.
При мен е обратното ,жените които харесвам са ужасно ,,трудни,, ,а за тези които хареват мен аз съм недостъпна,просто защото не съм хлътнала



Тема Re: Колко лесни...?нови [re: candyperfumegirl]  
Автор murrrcho (haos)
Публикувано04.10.08 16:20



къде са тези лесни жени, на мен все трудни ми се падат






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.